Kocaeli'nde kadın doğum hastanesi?

Esra6905

Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2022
60
5
27
Hanımlar merhaba, 4 aylık hamileyim, yaklaşık üç kez Sopalı devlet Hastanesi'ne gittim fakat artık randevu bulmak çok çok zor bu yüzden özele gitmek zorunda kaldım fakat parasal olarak beni aşırı derecede zorluyor. Sizler hangi hastaneyi önerirsiniz? Kocaeli'nde yeniyim çok bilgim yok maalesef.. açıkçası doğum açısından da korkuyorum buradaki hastanelerden hiç iyi şeyler duymadım lütfen yardımcı olun

Merhaba sağlıkla kucağınıza alın inşallah bebişinizi derince de mi yaşıyorsunuz orda ki hastaneye gitmişsiniz ya izmit tarafında gitmeyi düşünürseniz derince eğitim araştırma hastanesine ait alikahya da kadın doğum ve çocuk hastanesi var veya derince eğitim araştırma hastanesinde nazan karadeniz diye kadın doğum doktoru var o tarafta özellikle onu tavsiye ederim bir kez gidip muayene olup tanışmış olursunuz mhrs den randevu alınıyor

Eğitim ve araştırma hastanesine gittim 3 kez sanırım ve randevu bulamadığım için özele gitmek zorunda kaldım fakat doğum ücreti çok uçuk olduğu için tekrar devlete başlamak istiyorum ama sanırım eğitim ve araştırma hastanesinde doğum yapılmıyor artık, Ali Kahyada mi yapılıyor bilginiz var mı acaba

körfez devlet hastanesine gidebilirsiniz benim arkadaşım çok memnun sık sık gidiyo kendiside hamile

ben doğum yapılıyo diye biliyorum ama çok uzak orası

Yani derince eğitim araştırma hastanesinin ek binası alikahya kadın doğum ve çocuk hastanesi ama çokta tavsiye etmem eğer yine izmit tarafına gelecekseniz umuttepe de kontollernizi yapın orda doğum yapın en mantıklısı ya da diğer arkadaşın yazdığı gibi körfez tarafına bakmak lazım

Kocaeli üniversitesinde de online randevu alacaksınız siteden kadın doğum seçeneğinden obstetri gebe kısmını işaretleyip ücretsiz muayene olabilirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…