Kocaeli İzmit’te kadın doğum doktoru önerisi olan var mı?

hils

Guru
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2011
28
5
Yaşar Çeğil çok öneriliyor ve herkes memnun gibi ama sanırım pahalıymış. Önerir misiniz? Ya da siz kimlere gittiniz memnun kaldınız? Yardımcı olur musunuz?

Benim askım bitanem her şeyim cok sevdiĝim maşallah doktorum Mehtap Kırşavoğlu Yalova'daydı şimdi Kocaeli'nde.

Benim dr um konak hast.Firdevs Şekerci Baran' di.Cok memnun kaldım herseyim le ilgilendi saolsun.Yine dogum yapacak olsam yine ona giderim

Sağolun arkadaşlar,Peki çok yoğun oluyorlar mı? Yani acil bir durum veya bir şey sorduğumda saatlerce bekler miyim?

Yaşar Çeğil çok öneriliyor ve herkes memnun gibi ama sanırım pahalıymış. Önerir misiniz? Ya da siz kimlere gittiniz memnun kaldınız? Yardımcı olur musunuz?
Daha az önce konumu açtım ve arkasından konunuzu gördüm. Kesinlikle Prof.Dr.İzzet Şahin diyorum. Asla pişman olmazsınız .Acıbadem Kocaeli'nde idi. Orası kapandı. MEDAR Hastanesinde başlamış sevgili hocam.

Kesinlikle izmit körfez Marmara polikliniğinde op doktor İsmail yılmaz tavsiye ederim mükemmel bir doktor pişman olmazsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…