koca bi sııffffffffffff artık belirtilere inanmıyorum

hpt_honey

bebişim gıvış gıvış maşlh
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2008
2.456
6
44
mutsuzum hemde çok reglime 5 gün vardı kan testil 0.5 hayallarim umutlarım bitiyo allhım sen bana vermicen galiba 5 yıldr vermedin önümüzdeki yeni ay kardeşimin yanındayım almanyada onun doğumuna gidicem ne işim varsa oturup bebek için uğraşsaydım kendime çok kızıyorum çok fedakar olduğum içinnnnnnnnn kendimden nefret ediyorum bi işe yaramazım heşeye küstümmmmmmmmmmsenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

Oyyy kıyamam cnm benim
Şimdi sana ne desek fayda etmeyecek biliyorum ama gerçekten herşeyde bir hayır olduğuna inanıyorum.
Lütfen moralini bozma.
Benimde kan testim 1,57 çıktı yapacak bişey yok,daga regl olmadım

üzülme tatlım ya hayırlısı buymuş bir ay sonra devam edersiniz çalışmalara çok kalmazsın kardeşinin yanındada
çok dua ediyorum bu yaz hepimiz bütün bebek isteyenler müjdeli haberleri veririz buralarda inşallah

üzülme canım ya :çok üzgünüm: :çok üzgünüm: isyanda etme yerimseniben dilerim guzel allahım seninde bu dilegini yerine getirir en kısa zmanda verir melegini:Saruboceq: lutfen üzülme :1hug:

Kuzum üzülme nolursun benneyaptımki
Rabbim bilir işini O na sığınmaktan başka çaremiz mi var?
Kürleri denedin mi hiç ?

aa şu anda resmen şok geçiriyorum canım ben seni uzun zamandır pek çok topikte görüyorum ya da okuyorum ve seni hiç negatif görmemiştim gerçekten çok şaşırdım.daha önce hiç senle yazışmadık ama benim çoğu zaman senin sabrını örnek aldığımı biliyomusun? sen daha önce bir düşük yapmıştın yanlış hatırlamıyorsam, yani hamile kalabildiğini biliyosun canım benim, sana böyle umutsuzluğu hiç yakıştıramadım ben. biraz bunalmış olman çok normal ve kardeşinin yanına gidecek olman da çok iyi bir fikir biraz kafanı dağıt hatta bir iki ay bu işi kafandan at ara ver sakın isyana girme bitanem sakın. Allah hakkımızda herşeyin en iyisini bilir ya engelli bir yavrun olsaydı ya da doğduktan sonra ölseydi Allah korusun biraz ağır şeyler söyledim ama beterin beteri var demişler.
o yüzden canım hiiiiçç moralini bozmuyosun benim de 2 yıldır olmuyo ve hiç bir neden yokken olmuyo kafandan at hamile kalırsın dediler 5 aydır kafamdan attım hiç birşeyin hesabını yapmıyorum sadece regl olduğum gün farkediyorum hala hamile kalamadığımı. tabiiki sen benim yaşadıklarımın iki katı fazlasını yaşadın sana hiç yakıştıramadım bu söylediklerini bir işe yaramak sadece bir çocuk doğurmakla olsaydı çocuk yapıpda sokağa atanlar ya da çöpe bırakanlar çok değerli olurlardı. bu saçma fikirleri hemen aklından çıkar canım benim :1hug:

bu gençlik ve güzelliğini sıkıntılarla geçirme hayatım bir gün çocuğn olunca üzülürsün en güzel zamanlarını efkarla geçirdiğine ve hayatın tadını çıkarmadığına.. Allah verecektir inan buna duada ısrar çok önemli vazgeçme ama kendini hırpalamadan..

sabrini ve umudunu yitirme canim
herseyin basi onlar!
kac senedir ugrasipda kavusamayanlar var
yada mucize sonucu kalanlar var
bede senin gibi umidimi sabrimi yitirmisdimki son kez gidicem doktora bida gitmiycem asilama yaptirmiycam dedim bi gittim hamileymisim o yuzden canim ne umudunu ne sabrini yitir nede duani eksik et.
ben su an herkese dua ediyorum isteyen herkese versin yuce rabbim 2 haftam kaldi doguma sanciyi cekerkende emin olun dua edicem rabbim yardimcin olsun canim takma kafana a.s.

üzülme cnm..bak bende 10 sene uğraştım ilk hamileliğim 2 €sene once oldu ve kaybetim..2sene sonradan 2nci hamileliğim oldu onu da kaybettim,mart ayında kaybettim,tahliler yaptım bişey yok dediler...şimdi klomen kulanıyorum inşallah bu ay tutar bişeyler..onun için üzülme cnm..bizimde bebişimiz olacak inşallah

kıslar hepinizi çooooook seviyorum bana umutsunuz yanımda olsanızda öpsem sizi allah razı olsun hepinizdennnnnnnnnnnnnn kocam için üzülüyorum onun benden başka tutnacak dalı ailesi yok hepsi depremde öldü ailem çoğalsın istiyorum zekariya efendim gibi dua ediyorum ne olur duy sesimi aalhımm nolur ne olurrrrrrrr yazılarınızı göz yaşları içinde okudum iyiki varsınzz bu günlerde geçecek sabır aalh

eşin icin üzüldüm canım :çok üzgünüm:fakat onu bu kadar cok seven dusunun bir karısı oldugu icin cok sanslı oldugunuda eklemeden gecemicem a.s dilerim gelir bebişiniz kocamannnnnnnn bir aile olursunuz

canım umudunu yitirme bol bol dua et ve kendini kasma ve arkadaşım isyan etme rabbim en doğru zamanı daha ii bilir sen içini ferah tut
hakkında hayırlısı güzel haberlerini bekliyoruz hayatım

inşllahhhhhhhhhhh inşşlahhhhhhhh herşey güsel olcak ama ne zaman onu bilmiyorum allah biliyo kafamı dinlemek bu düşüncelerden arınmak istiyorum artık çok yoruldum((((((((((((((((((

canım herşey biz insanlar için allah kendine dua etmekten bıkmayana istediğini verir sen güçlü ol bırakma kendini birgün herşey güzel olacak buna inan ve unutma.eşin için geleceğiniz için güçlü ol canım benim.

canım benım ne kadarda yorulmuşun ama lütven isyanda etme peste etme rabbim büyük görüyo bol bol dua etmekten allaha sıgınmaktan başka caremiz yok inş. muradına edeceksın bu yaşadıklarında rabbımın bir sınavıdır sabrını denıyodur isyan etmek varmı yokk peste etmeyecen tam gaz yola devam duacınım canım

allah razı olsun sizden ksılarr gerçekten çok taktımm ama diyorumya eşim için ençok istiyorum o pek belli etmezsede ben anlıyorum bilmiyorum önümde bi çıkış kapısı yooook sıkıştııııııım bunaldıııııııııııııım patlıyoruuuuuuuuum ilk zamanlar bu kadar istememiştim son bi yıldr çok istiyorum bu yüzden rabbim kötüde olsa boş hamileliği tatrdı 5 ay önce tabi allahtan umudumu hiç kesmiceeeeeem biliyorumki herkesin bi sorunu var kayın valide . ev araba iş vss kardeşlerimden biliyorum çok şükür bi sorunum bu ama biliyorumki rabbim bana kolay vermicek çok duygusallım zaten bu ara daha beter eşimden ayrılcam evimden ayrılcam ama ben gitmek istemiştim eşimde saolsun hiç bişi demedi ama bilmiyorum kısaca çok bunaldım bunalımdayımmmmmmmm sürekli sümüklü ağlayan asi bi kıs oldum allah sonumu hayır etsin iyce zayıflamaya başladım yine dünyam hep gece

canım lütfen biraz olumlu düşünmeye çalış allah kolay vermicek ne demek sen hamile kalabildiğini gördün eminim kardeşinin yanından döndükten sonraki ay hamile kalıcaksın ve hayatın değişicek herşey çok güzel olucak bende yaşadım seninle aynı şeyi şubat ayında ama unuttum onu ümitsizde değilim hayırlı zamanda gelsin bana bebeğim istiyorum ve bekliyorum canım :1hug:

canım çok haklısın zamn ilaç gibi unutturacak ama bebek arzusu hergün büyüyecek...................

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…