Saç Bakım Ürünleri Kna mucizesi...

Barbi03

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2008
1.072
6
arkadaşlar kaşıntı dökülme cansızlık vs gibi saç sorunlarınıza tek önerebileceğim şey bildiğimiz anneanne babaanne kınaları varya işte o saçlarımı yıllardır boyuyordum artık matlaştı ve çok incelmişti çok da dökülüyordu annemin ısrarı ile kına yaktık ve artık gerçekten dökülme kesildi ayrıca rengi patlıcan moru oldu herkes boyanın markası ve numarası kaç die sormaya geliyo deneyin pişman olmazsın not; çok parlak bi görünümü var artık saçlarımınn :)hihoyyyt

kınanın içine ayrıca bişi kattınmı bende kına yakmayı düşünüyorum benim saçım da da güzel oluyo aslında.

ewet canım ceviz yaprağını kaynat iyice koyuca suyu çıkıyo zaten onu kat yumurta kır içine bide az sirke damlat ki havluya yıkadıktan sonra suyu geçmesin

boyalı saça kına yakılmaz diye biliyordum ben banada saçlarım yandıktan sonra önerdiler çok iyi geliyormuş acaba yaksammı nasıl bir renk olurki şuan benim saçlarım palette patlıcan moru boyalı 5gün oldu boyayalı..

canım boyalı saç kına tutmaz derler ama koyu renkse eğer tutuyor senin saçında zaten patlıcan moruymuş kınaylada ona yakın renk ede edeceksin ama yok canlansın diye istiyorsan bence yaktır bişey olacağını sanmıyorum kına zarar vermez baktın ilk renk hoşuna gitmedi 2.yi dnee ben 4kere yaktırdım ve harika renk oldu güneşte bi başka oluyo helee

arkadaslar ben kücükken annem basımıza hep kına yakardı cok güzel uzardı ve de cok canlı yapardı sacımızı simdi ise boya sampuanlar vs hep sacımızı mahvetti.şimdi bende düsünüyorum kına yakmak ama cok renk değiştirdiğim için kına cıkmaz sactan napıcamı bilmiyorum

Evet bizamanlar banada annem ufakken kina yakmisti saclarim Kumralsari oldugu icin kipkirmizi olmustu rezilikti yani okulda herkez dalga geciyordu benle :) Ama benim bildigim bisey var evet Kina gercekten cok yararli ama saca bikere kullanildiktan sonra sac hep Kina ister diye biliyorum.Yani Annem bildigim bileli hep sacina kina yakar uzun zaman yakmadigi zaman kasintisi olur vede Basagrisi olur.Kina yaktiktan sonra gecer bunlar.Kina bagimlilikmi yapior yoksa saca?cözemedim.

canım saçın kına istedğinden bahsederler hep ama ben pek öyle bi durumla karşılaşmadım sanırım kişiden kişiye değişiyo

Evet bizamanlar banada annem ufakken kina yakmisti saclarim Kumralsari oldugu icin kipkirmizi olmustu rezilikti yani okulda herkez dalga geciyordu benle :) Ama benim bildigim bisey var evet Kina gercekten cok yararli ama saca bikere kullanildiktan sonra sac hep Kina ister diye biliyorum.Yani Annem bildigim bileli hep sacina kina yakar uzun zaman yakmadigi zaman kasintisi olur vede Basagrisi olur.Kina yaktiktan sonra gecer bunlar.Kina bagimlilikmi yapior yoksa saca?cözemedim.

Evet Öyle oluyor yani misal herzaman sacini kinayla boyuyorsan o zaman dedigin belirtiler cikiyor bas agrisi fln yapiyormus boyamadigin zaman bizim bir komsu vardi onda da öyleydi boyamadigi zaman hep basi agriyordu...

devamlı kına yakanllar uzun zaman yakmayınca başağrısı vekaşıntı yaptığını bende duydum ama boyada baoya zamanı geldiği zaman kaşınıyor

kinayi seviyorumda, yikamasi temizlemesi biraz uzun sürüyo.
güneste acayip parlak duruyo,:lepi:

arkadaşlar benim saçım kahverengi :S kına yakınca nasıl bi renk tutar ?? ve bağımlılık yaparmı? ilk defa yakıcam ?? ve saçtan ne kadar süreyle çıkar? yardım ederseniz sevinirim..

Kına saçları çok besliyor ben senelerdir yakarım içine ceviz yaprağı,zeytin yağı,yumurta,birde aktarlarda satılıyor safran katıyorum devamlı üst üste yakıldığında çok güzel bir kızıl reng oluyor kına değilde boya sanıyorlar.
Ama şu varki kınanın üzeri hiç bir boya tutmuyor istediğinizde reng değiştiremezsiniz ince telli saçları olanlar için kına çok iyi iri telli gösteriyor.

arkadaşlar benim saçım kahverengi :S kına yakınca nasıl bi renk tutar ?? ve bağımlılık yaparmı? ilk defa yakıcam ?? ve saçtan ne kadar süreyle çıkar? yardım ederseniz sevinirim..

canım benim doğal saçımda kumraldı üst üste yani hafta bir kez toplam 4kere yaktık ve sonuç mükemmel oldu öyle yok alışkanlık yapıyo yok başın ağrıyo yakmayınca idyenlerede inanma tek sorun tekrar çevirmek istediğinde baya zor olıyo hepsi bu

ben 2 kere yaktım ikisindede çok fazla baş ağrısı yaptı ve bi değişiklik olmadı saçımda

X