Klomenin yan etkileri

Ahklomen

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2022
6
1
Kızlar merhaba klomen kullanma sürecinde gözümde dalgalanmalar ışık saçılmasi gibi bir durumla karşılaştım aynı durumları yaşayan oldu mu ne yapmam lazım ?

Kızlar merhaba klomen kullanma sürecinde gözümde dalgalanmalar ışık saçılmasi gibi bir durumla karşılaştım aynı durumları yaşayan oldu mu ne yapmam lazım ?
Ben yasadim 3.gunde basladi ama ilk gunden itibaren gozumde kanama baslamisti ben kizariklik deyip umursamadim. Ankara'da goz hastanesi var acil oraya sevk etti gözlerimi bircok cihazla incelediler baktiklari ilk gun gorme kaybim birinde %70 digerinde %30du. tomografi cektiler cok sukur kalıcı bir sey olmadi ama doktor ilaci hemen kestirdi ve bir daha sakin kullanma dedi. 4. gün şikâyetlerim tamamen geçti. Basimi cevirdigimde görüntü de benimle birlikte geliyordu ya da basimi asagi yukari yaptigimda zebra perde gibi isiklar bolunuyordu.

Evet evet zebra gibi görüntüler olmaya başladı ilacı bırakayım ben de o zaman
Canım doktoruna söyledin mi bu yan etkileri vs. Önce danış derim ama klomen gerçekten ağır bir ilaç. Ben de zorlanmıştım kullandığımda. Femara da içtim onda böyle şeyler yaşamamıştım

Doktor, Klomeni ne için verdi hiç anlamadım hormon testi yaptı normal dedi sonra bunu kullan gel dedi açıklama yapmadı ben de internetten araştırdım öyle bilgim oldu yan etkisi de olunca bıraktım zaten

Maalesef benim durumum biraz farklıymış. Şuan büyük bi enfeksiyonla mücadele ediyorum ve muhtemel bu yüzden 3 yıldır hiç gebe kalamadım. Klomen yada femara işe yaramadı bend
Yaa çok geçmiş olsun umarım en kısa zamanda iyileşirsin 🙏
Maalesef benim durumum biraz farklıymış. Şuan büyük bi enfeksiyonla mücadele ediyorum ve muhtemel bu yüzden 3 yıldır hiç gebe kalamadım. Klomen yada femara işe yaramadı bende yani

Doktorum bana da klomen verdi kullanıyorum sabah akşam sürekli ağlamak istiyorum ilk günler hep uyuyordum sürekli tartışmak istiyorum ağlıyorum normal mi bu

X