klomeni bırakınca hamile kal

sementa33

olacak olacak:)
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2010
1.025
20
Arkadaşlar ben 2 ay klomen kullandım.yumurtam oluştu kendiliğinden çatladı ve ben ne yazıkki yinede hamile kalamdım.sonra bu ay içmedim biray dinleneyim dedim.ama bugün adet olmam gerekiyordu olmadım.Acaba diyorum bir ümit işte klomen etkisini bu ay da devam ettirmişmidir ki.yani belki bu ay da yumurtam oluştu ve ben gebe kalmış olabilirmiyim.Ama hiç bir belirti yok tabi.sadece sağ kasığımda ağrı var.yürürken ayağım acıyor,kasığıma baskı oluyor o kadar.klomeni bıraktıktan sonra hamile kalan varsa yardımcı olursa sevinirim:)))şimdiden çok teşekkürelr.

bu arada başlık eksik çıktı.klomeni bıraktıktan sonra hamile kalan varmı diye yazacaktım.sorry

aslında varsa yazan olsa keşke :44:birde klomeni sana doktor mu vermişti canım ben geçen ay kontrole gittim herşey normal dedii..ama bu ay 4. denememiz olcak ve ben korkuyorum..bu ayda olmazsa klomen kullansam alıp zararı varmıdır..

Canım klomenin bir sonraki ayda etki ettiğini duymuştum..çünkü yumurtalıkları düzenliyor klomen olabilir yani neden olmasın..inşallah hamile kalmışsındır..

canım doktor vermişti.iki ay kullandım.ama bunun yanında yumurta takibime yapıldı tabi.sakın doktora danışmadan kullanma.çünkü yumurta oluşup çatlamazsa kist yapıyormuş.allahtan benim kendi kendine çatlıyodu.ama çatlaması için iğnede yapılıyor.tamammı canım mutlaka doktora görün.

Canım klomenin bir sonraki ayda etki ettiğini duymuştum..çünkü yumurtalıkları düzenliyor klomen olabilir yani neden olmasın..inşallah hamile kalmışsındır..

ay canım benim inşallah.ne güzel şeyler söyledin sen ya.birden sevindirik oldum ama benim adetlerim klomenden önce 3 ,5 gün şaşardı.klomen kullanırken günü gününe oldu.şimdi bu ay içmedim ve adet olmadım.hayırlısı bakalım.inşallah allah dualarımızı duyar.:26:

ben gunde bı tane alarak 5 gun kullandım 3 yumurtam oldu ıkısı catlamıs bırı kalmıs catlıyan ıkısınden hamıle kaldım ıkız bıtanede 3 cm kıstım var o onemlı degıl pek erır kendılıgınden dedı 3 hafta sonra kalp atıslarını duymaya gıdecez ınsallah

canım allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.ama benim sorum şu aslında.şimdi ben 3 ay kullandım yumurtam oldu çatladı ama hamile kalamadım.bu ay kullanmadım,ve hala adet olmadım.acaba diyorum bu ilacın etkisi diğer aya da devam edermi onu merak ediyorum.doktora gitmedim ama yumurtalarım olmuşmudur yine de diye.

canım bu ısler kısmet bızde bekledık bızımde zor zamanlarımız oldu ama rabbım onu olcmus bıcmıs bı zamana yerlesdırmıs kendını hıc yıpratma herseyde vardır bı hayır elbet rabbım verır cocuk duanı hıc esıgeme yer gok dua ılee sen elınden gelenı yap

öyle canım öyle artık hayırlısı bakalım adet olmazsam yine gidcem doktora bakalım.söktürücü verir herhalde.neyse bakalım görelim.çok saol

teşekkür ederim canım..bende doktor gözetimi olmadan kullanma taraftarı değilim ama forumda birkaç kişi yazmıştı aklımda kalmış o yüzden sana sormak istedim.. bu ayda olmazsa artık doktora diycem banada versin şu klomenden sabırsız oldum iyice:)takladı vallaha canıma yaa..inşllah bebeiş vardır sende 2 aydır kullanıyorsan hadi bakalım gelsin bebişlerr:)

ay negüzel yaa:) sankim benmişim hamiş olan gibi sevindim.. allah sağsalim kucağına almayı nasip etsin bebişlerini bende hep ikizim olsun isterdim..eşimde şakayla karışık hep der sen üzülme ikitane birden yapcaz biz senle diye..ayy bidahaki ay doktorun yakasına yapışacağım banada versin şu klomenden yaa..

bende geçen ay kullandım klomeni hamiş kalamadım
1 hafta önce rahim filmi çekildi,temiz

doktorum son gittiğimde sonraki aya da etki yapabiliyor klomen deneyin dedi

deneyin arkadaşlar....

Son düzenleme:
bende geçen ay kullandım klomeni hamiş kalamadım
1 hafta önce rahim filmi çekildi,temiz

doktorum son gittiğimde sonraki aya da etki yapabiliyor klomen deneyin dedi

deneyin arkadaşlar....

noree'cim seni buldum işte..biz seninle ocak topiğinde aynı günleri bekliyorduk hatırladınmı..:) merak ediyordum seni yazmadın orayada..seninde olmadı desene..olsun ama buay umutlusun galiba rahim filmini kaç aydan sonra çekiyorlar..yaa şu klomenden bende istiyorum doktor vermeye bilir diyolar siz nasıl aldınız kii..lüffen kafayı çok taktım bu ay ümitli değilim ama hayırlsı:)inşllah senn güzel haberlerini alırız canım benim öptüm senii:

arkadaşlar malasef bugün sabah itibariyle lekelenmem başladı.yarına tamamen sökülür sanırımYalnız anlamadığım benim hep göğüslerim şişer,ağrır ve sancım falan olurdu.bu sefer hiç bir şey olmadı.ilk defa yani.neyse bana yine doktor yolu gözüktü sanırım.offf offfff.allah nezaman nasip edecek bizlere bakalım.............

canım klomeni doktor seni önce ovulasyon yani yumurta takibine alıyor ondan sonra eğer yumurtan gelişmesse veriyor.yumurtan gelişiyorsa zaten vermez.yinede sorun bakalım bi doktora kızlar.

canım klomeni doktor seni önce ovulasyon yani yumurta takibine alıyor ondan sonra eğer yumurtan gelişmesse veriyor.yumurtan gelişiyorsa zaten vermez.yinede sorun bakalım bi doktora kızlar.

anladım tatlım ya.. sorun yok ben düzenli oluyorum o yüzden vermez sanırım..ama amann boşveriyorum artık daha yaşım neki olur elbet...bir büyüğüm derdi kafana taktığın sürece olmayacak diye gerçektende öyle galiba takmıyalım kafaya olcağına varır..senin durumlar nasıl gördün mü malum şahsı..belirtiler var diyordun..inşllah bebiş yerleşiyordur..hadi bakalım

canım bende bişe yok sanırım ,normal adet oluyorum,yalnız diğer adetlerimden az oldu bu sefer.bugün 3.gün ve daha 2 ped anca olmuştur.ben normalde günde 3 tane değiştiririm en az.yarın doktora gideceğim.doktora bütün tahliller neyse söyle yaptırayım dicem.şimdiye kadar belki 10 doktora gittim.hepsi parça parça istiyor tahlilleri.kızacam bu sefer ne gerekiyorsa hepsini söyle bakalım dicem.olmazki böyle yaaa.bakalım yarın ,birde rahim filmi çektircem.hayırlısı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…