Klomen

Dilekdmr59

Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2023
425
112
24
iyi akşamlar doktorum hormon testi yapmıştı bu ay yumurtlamam olmadığı çıktı tahlil sonucunda Klomen verdi adetimin 6. Günü başladım günde 2 tane olacak şeklinde yarın bitiyor ilaç ama bel ağrısı ve ateş basma yaptı bende belimin bu kadar ağrıdığını ilk defa hissettim yan etki mi yaptı acaba yada yumurtlamama yaşıyorum ama daha 14. Günüm olmadı yumurta çatlamasına daha var ?
Kusura bakmayın bunu da soruyorum Bir de adetim bittiği gibi eşimle her gün birlikteliğimiz oluyor eşimin sperm testinde sorun çıkmadı ama sperm kalitesini düşürmü her gün 1 kere birliktelik yaşamak?

Hergun birliktelik kaliteyi dusurir diyor zaten doktorlar gün aşırı öneriyor iki gunde bir

Eşinizin sperm kalitesinde bi problem yoksa hergün ilişki olması bunu etkilemez bence, yani tartışmalı bi konu, illa etkileyecek diye bi durum yok

Klomen sonrası aynı durumları bende yaşıyorum. Pazar günü başladım gece uyuyamadım mide bulantısından

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…