Klomen

songull27

Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2023
28
5
28
Kızlar merhaba lütfen bana bi yardım edin adetlerim normalde çok düzenlidir 28 günde bir oluyorum bu ay klomen kullandım ve adet günüm iki gün geçiyor ama halâ olmadım sizce tutmuş mudur evde test yapsam çıkar mı ? Biraz daha beklemeli miyim ? Üç dört gündür de sürekli beyaz ve hafif sarıya yakın akıntılar var

Kızlar merhaba lütfen bana bi yardım edin adetlerim normalde çok düzenlidir 28 günde bir oluyorum bu ay klomen kullandım ve adet günüm iki gün geçiyor ama halâ olmadım sizce tutmuş mudur evde test yapsam çıkar mı ? Biraz daha beklemeli miyim ? Üç dört gündür de sürekli beyaz ve hafif sarıya yakın akıntılar var
Adetiniz geçtiyse yaparsanız cıkar bence

Merhaba 2. Kez klomen kullandım. 28 günde bir olurum ben de. 2 gün gecikmişti. 1. Kullanimda benim de aynı şekilde olmuştu. Hatta doktorum test istedi yine de emin olmak için. Test negatif çıktı. Doktora çıkıp test yaptırmanızı öneririm.

klomen adet gecikmesi yapabiliyor benim daha öce 4/5 gün gecikme yapmıştı eğer ki hamile iseniz de 2 gün geçtiyse cıkar. siz test yapın

Çok teşekkür ederim ama normalde adet zamanimda goguslerimde ağrı ya da şişlik olmazdı ilk defa yaşıyorum bunu
klomen tarzı ilaçlarda bu tür yan etkiler yapabiliyor umarım sizin de umduğunuz gibi hamilelik belirtisidir siz fazla gec kalmadan test yapın ona göre de önleminizi alırsınız.

Kızlar klomeni ilk kez bu ay kullandım, her zaman yumurtlama döneminde olan akıntım bu ay olmadı yok denecek kadar normal bir akıntım var bazen kuru bile oluyor, diğer aylardan farklı olarak hafif açık sarı bir akıntım oldu o kadar. Ama başka belirtim yok yine de hamilelik ihtimali olabilir mi dersiniz🤔

X