Klomen ve Ovülasyon testi ile gebeliğe hazırlık

Emineyigit02

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2021
73
32
30
Merhaba kızlar bana doktor klomen yazmıştı adetin 5. Günü içmeye başladım 14. Günü kontrole gittiğimde sol yumurtalığımda 2 adet 10 mm ve 18 mm yumurtanın büyüdüğünü söyledi çatlama iğnesi isteyince tek bir yumurta büyümüş gebelik zor ben çatlatma iğnesi vermem şansını dene belki tutar dedi. Bende ovülasyon testi aldım acaba burda yumurta ne zaman çatlar çatlarsa nasıl anlayacam bilen varsa aydınlatırsa sevinirim üstteki adetin 14. Gün diğeri 16. gün yaptığım ovülasyon testi

Eklentiler

• 1680802789384278350092612547717.jpg
    113,1 KB · Görüntüleme: 160
Çatlatma için bol havuç öneriyorlar

En alttaki ne zaman bugünün mü

Valla iki gün yaptık da bakalım midem aşırı bulanıyor adet olacak gibi sancım var ilacın etkisi mi ne bilmiyorum tabi

Kızlar çok özür dileyerek bişey sormak istiyorum ovulasyon testlerini uzun zamandır bıraktım pkoluyum insülin direncim kilom var adet düzensizliğ felan.. 2 kez çatlatma toplamda 7 kez klomen denemişliğim var hepsi olumsuz .. şimdi şöyle afedersiniz yumurtlama nadiren yada ilaçla olduğu için ben yumurtlamada ki akıntıyı ayırt edemiyorum şöyle ki ilişkide ilk defa kuruluk hissetmedim fazlasıyla akıntım vardı inanın şaşırdım acaba yumurtlama dönemi olabilir mi adete 5 gün var bu ara ondan mı kaynaklı acaba bukadar akıntı ve kayganlık çok utanarak soruyorum kusura bakmayın bilen yazarsa sevinirm

Kızzz git burda durma değerlendirrr çatlama olmuş bugün

Bana da yardımcı olur musunz nasıl konu açıldığıni bilmiyorum yeni üyeyim dun ilişkimiz oldu degerlendirdik acaba çatlama bugün mu olmuş? Ben nöbete kalıyorum bu yüzden her zamanı değerlendiremiyoruz 11 inde test yapamadım

Çatlama olmuş gibi canım değerlendir sen bende adet günümü bekliyorum az kaldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…