Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

cnm ben doktora gitmedim acikcasi agrim oluncada kasiklarda tam ebnim yumurtladigim gunlerde agri oldu takvime gore gun asiri iliski oldu bakalim beklemedeyim insAllah tutar hakkimizda hayirli olan olsun ins kist falan olursa adetle atilir olmadi sökturucu icilir ins bu asamalara gelmez bizim burada takip falan zor ben yurt disindayim o neden le bu yola bas vurdum hemen hamis kalmak icin ins da olur

moralim diplerde adetimin 14. günü evde gebelik testi yaptım koskocaman nal gibi negatifi gördüm yine

bu ay ümitliydim rahim filmi çektirmiştim amma olmadı olmadı olmadı 7 ay ara vermiştik tedeviye gelecek ay gene başlıyoru hakkımızda hayırlısı ....

ay canım inşallah kavuşuruz bebişlerimize o kadar moralim bozuk Annemle konuştum sabah tutamadım kendimi telefonda bu ayda yok dedim bir kontrole git bakalım üzülme moralini bozma diyor ama mümkün mü? ümitle bekledim kaç aydır hep hüsran rahim filmim de bir çekilsin inşallah kötü bişey yoktur Allah yardımcımız olsun hakkımızda dediğin gibi hayırlısı

mrb acıl cvp verrsenz sevınırm klomen bu ay kullnnan bı arksdm var ve suan geblık testınde sılık ıkıncı cızgsı ckyor acaaba kolmenn etkısımıdr cvplarsnz sevnrm

kızlar merhaba ben cumartesi
çatlatma iğnesi oldum ard arda 3 gün ilişki öwndi dr um
bizde yaptık tabi sorada gün aşırı ilişki önerdi
kızlar benim dün ve bugün adet sancılarım oluyor sanki
bu normalmi arkadaşlar
inşallah tutar bebeğim kızlar ve hepimizin
amin ...

selam kızlar nasılsınız ..ignenin 6.günündeyim batmalar devam ediyo bende bu normalmi bilen varmı rojdaa sedaa nerelerdesinizz:44:
ayy birde dün altın gününe gittimm bende bu sene girmiştim..ayy girmez olaydımm yaa hep bir bebek cocuk muhabbetii..yok seninki kusuyo mu yok benimki sı..ıyomuu sinir oldum ama yapacak bişey yok girdim artık..karnı burnunda birde hamile var yakında dogurur onunda muhabbetleri eklenirr

sevser bende cuma vuruldum catlama ignemi bende batma şeklinde oluyo..adet sancısı gibi agrı bende olmadı henüz

kızlar 8 aylık evliyim ve korunmuyoruz ancak hamile kalamadım henüz. acaba erken mi yoksa panik yapmam normal mi lütfen cevap yazın

canım hiç doktora gitmedin galiba sen.6 ay olmazsa normal yollarla doktora gitmende fayda var ama doktorlarada bakarsan 1 sene olsun öyle gelin diyorlar.bence hemen bi doktora git gerçi çokta panik yapma okadar uzun bi süre olmamış seninki.

slm hepınıze bugun doktora gıttım ve adetımın 5.gunu kullanmam gereken klomen verdı hiç bılgım yok yararını goren varmı yada kullanan yada bılgısı olan:)

inetrentten klomeni araştırabilirsin orada bütün detaylarıda var ama burdada ben anlatayım bari:) klomen yumurtalarını geliştirecek ve yeterli büyüklükte ise müsaitse kend,i haline bırakıp çatlıcak yada doktorun sana iğne vericek çatlatma iğnesi o iğne yumurtalarını çatlatcak ve ardından ilişki günlerinizde sölicek sonra siz çalışmaya başlıcaksınız.tutarsa artık sonra doktorun kontrole çağırır ve sonucu söler sana canım

canım çok sevindim doktorum 1 dozla başlatması da mantıklı olmuş erken büyüyorlar diyosun ya işte belki sağlıksızdır ondan olmuyordur birden kof şişiyordur içi boş gibi ne biliyim:)inşallah bu ay hayırlı olacak senin için. aşılama için de gerek yok gerçekten eğer gelişirse yumurtan zaten hamilelik ihtimalin %25 aşılamada %10 artıyor bu ihtimal sadece.36 saat gerilimini 2 gündür yaşadık canım atlattık ama dün akşam çok canım yandı pazartesi zaten olmuştu ilişki inan canım hiç istemiyordu ama zorla işte görev bilinciyle oldu yine de ama strestenmidir nedir çok kasıklarıma batmalar oldu ilişki sırasında da sonrasında da hatta hala geçmedi.yumurtadan dolayı mı ne bir şişkinlik var.bundan sonra da gün aşırı devam edicez işte artık hayırlısı...sana da duacıyım canım Allah gönlümüze göre versin...

bana doktorum 15 dk filan dik ayaklarını demişti içeriye daha kolay ulaşması için ama ben 1 saat yattım öyle:) halimiz harap gülünç gerçekten ama herkes bu şekilde birlikte oluyor eşiyle çoğunlukla malesef bu stres bizi öldürecek...

canım çok sağol iyi dileklerin için bu ay çok zorlandık gerçekten 700 tl filan döktük hastaneye bu yumoş mahvetti bizi bundan çocuk olursa o yüzden sopalicam diyo kociş ama kimbilir nasıl tatlı olur bizim bebeklerimiz bu kadar uğraşmaya ve zahmete sonra ulaşınca mümkünmü sopalamak şaka yapıyor zaten.ben15.2 mm di en son doktor kontrolüme gittiğimde onun üzerine 2 gün daha 150 lik iğne vuruldum heralde 16 yı geçmiştir çalışmalara devam ediyoruz işte güç bela şişkinlik var kasıklarımda batmalar kalça ağrıları göğüslerde hassasiyet falan var iğnenin etkisi heralde şimdilik artık sayıklarım böyle 15 kasıma kadar.senin de regl problemin çok kötü canım ya regl olamamak çok sıkıntı veriyordur ihmal etme git doktora soğan kürü uygulasan belki düzene girer canım.rahim temizse neden acaba adetlerin uzuyor hormonlarına baktırdın mı hiç tiroidlerine falan mutlaka araştır sebeplerini canım.ara sıra gir böyle özletme bizi..

bu ay ilk kez klomen kullandım ve adetime 2 gün var .dayanamadım test yaptım silik çıktı bidaha yaptım yine silik 1.5 yıllık evliliyim ve 2.cizgiinn bukadar sevindireceğini hiç tahmin etmezdim ianmadım tam 5 kez yaptım hep cift cizgiyi gördüm kopkoyu değil ama hiç böle çıkmamıştı hayırlısı Allahtan kan testi yaptırınca paylaşıcam sizinle

cnm tesekkr ederım ılgılenıp cvp yazdıgın için...kk nın devamlı takıpcısıym ilk agızdan duymak ıstedım ama şimdi bir bakarım tekrar

şöyle soylim yumurtallıklarımda ve rahımde sorun yok 3 yıl vajınısmusla ugrastım 1 ay önce yendim ve dotora durumumu anlattım klomen verdi ve ilişki ıçn uygun tarıhler verdi ama iğneden bahsetmedi tekrar gitmem için de pek bısey soylemedı.ilaç bıtınce hemen mi gıdım doktora

sende aynı benim gibiymişsin.... ben de senin gibi çalışıyorum. eşim de garson olduğu içn gece 1 de evde oluyo... o saatten sonra uyku gözünden akarken emin ol burda en iyi seni ben anlarım canm...

ozman iğneden bahsetmeyip ilişki günlerini erdiyse iğne vurmuıcak demektir yoksa ilişkilerden önce çağırır iğneni verir sonra ilişki günlerini sölerdi.

ne kullandı.............................. Muhtemel doğum tarihi

1.babyface:::::::::::::::::::::::::::::::::::klome n
2.tuse2006 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::klomen
3.giznur::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Klomen
4.cocosh:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::klo men
5.gurbetgelini::::::::::::::::::::::::::::::::::kl omen
6.eylul166 :::::::::::::::::::::::::::::::gonaphene
7.beyazbulut:::::::::::::::::::::::::::gonaphene
8.fındıkk kurdum 81::::::::::::::::::::gonaphene
9.irem34:::::::::::::::::::::::::::::::::::::gonap hene
10.xzeynep:::::::::::::::::::::::::::::::::gonaphe ne
11.moril::::::::::::::::::::::::::::::::::::::gona phene
12.yiğido17::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ılaçsız
13.sema3455:: :::::::::::::::::ilaçsız::hoşgeldinçağatay bebek
14.rosem:::::::gonaphene ::::::::::hoşgeldin mert bebek
15.beyaz melek:::::::::ilaçsız ::::::::::hoşgeldin öykü bebek
16.elifecan::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::ilaçsız
17.esrako::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::ilaçsız
18.milkshake :::::::::klomen:::::::::hoşgeldin selin bebek
19.başak 35:::::::::klomen ::::::::::::hoşgeldin burçinbebek
20.maviş83:::::::::::::klomen :::::::::::hoşgeldin kıvançbebek
21.pushing:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::klomen
22.((eslem)):::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::ilaçsız
23.melek_law:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Klomen
24.sebossk:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::klomen
25.arzu38 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::ilaçsı z
26.güngüneş::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :klomen
27.interhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::ilaçsız
28.deryamatrix::::::::::::::::::::::::::::::gonaph ene
29.nlgunözkan23:::::::::::::::::::::::::::::::: Klomen
30.sudeyoncaa::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :klomen
31.samyeli26:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::klomen
32.ggezgin:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::klomen
33.zeytinn79:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::ilaçsız
34.melankolia::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::klomen
35.zeze26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::klomen
36.beyaazz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::klomen
37.mavi deniz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::aşılam a
38.begim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::klomen
39.eylem_:::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::
40.mazbut::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::klomen
41.incisu::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::klomen
42.applearzu::::::::::::::::::::::::::::::::::: Klomen
43.bulemsu58:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::klomen
44.esraie::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::: :::::::::::::
45.dahiliye::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::klomen
46.gulsah1985::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::klomen
47.beyazbeyaz::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::ilaçsız
48.berknilay:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::ilaçsız
49.bade22::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::klomen
50.hazann::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::klomen
51.26eser26::::::::: ::::klomen ::::::::::::::::17 aralık 2009 elif 83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::k lomen
53.yaren35:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::klomen :::::::::::::::::::::::hoşgeldin yağız bebek
54.hülyaeyüp:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::ilaçsız
55.zuzucuk82:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :klomen ::::::::::::::::::::::11 ocak 2010
56.rana.able. :::::::::::::::::::::::::::::::metformin:::::::::: :::::::::::::19 ocak 2010
57.kadus:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::19 ocak 2010
58.bihter41::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::ilaçsız ::::::::::::::::::::::13 ocak 2010
59.sweetbaby::::::::::::::::::::::::::::::::::.... :..:ilaçsız:::::::::::::::::::::: 20 ocak 2010
60.tubiss::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::klomen
61.maksimen::::::::::::::::::::::::::::::::::::ser ophene
62.sudembebis::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::klomen
63.bulu_dreya::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::klomen
64.sudem:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::klomen
65.blancedblue:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::klomen
66.adria:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::klomen
67.seldafid::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::menogon
68.melocum:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::klomen
69.mehtap gülü:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::ilaçs ız::::::::::::::::hoşgeldin serkan bebek
70.totem:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::klomen
71.babylove::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::klomen
72.bernadette::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::ilaçsız
73.ilsenim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::klomen
74.asinaz24::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::ilaçsız
75.rüzgaryağmur::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::klomen
76._ezgi_::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::klomen:::::::::::::13 nisan::::::::::.hoşgeldin melis bebek
77.simge8081:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::ilaçsız
78.bebeg83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::klomen::::::::::::::::::::nisan 2010
79.zeynur::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::klomen
80.edda_edda:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::klomen ( ikizi olacak)
81.serenay2010:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::klomen
82.kardelenseval:::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::klomen::::: Hoşgeldin zümra neva bebek
83.bebeğimiz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::klomen (1 ay önce klomen kullandı)
84.nostok::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::klomen ( 1 ay önce klomen kullandı)
85.psilokum::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::ilaçsız (ovulasyon testi kullandı)
86.gulcangulcan::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::klomen (glu kofen-bal.tarçın.çörekotu)
87.gelinc::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::klomen
88.gulyhas:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::klomen
89.zeyhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::ilaçsız (adaçayı içti)
90.sevra:::::::::::::::::::::::::::.:::::::::::: ::.:...:::klomen ...........hoşgeldin asila bebek
91.demet84izmir::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::ilaçsız
92.zehra.tugba:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::ilaçsız
93.stella::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::klomen
94.tombilibu:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::klomen.........hoşgeldin efe bebek
95.başak84:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::klomen
96.elvan77:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::klomen
97.nefertiti50:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::klomen
98.askkizi:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::ilaçsız
99.justreader::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::ilaçsız (bal.tarçın.çörekotu-ateş ölçme)
100.antiope::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::ilaçsız
101.pamuksel:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::y.çatlatma iğnesi
102.civ-civ1:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::klomen
103.kuzu81:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::klomen (ikizi olacak)
104.alminas1976::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::ilaçsız .................4 agustos ……hoş geldin dora revna bebek
105.özlem147...................................... ...............klomen+ıgne
106.a&s........................................... ................... Bcg
107.sultan1984.................................... ...............ılacsız kür ile .........13 eylül....hoşgeldin kerem bebek
108.ipekyol51..................................... ................serophene+iğne......7 eylül....hoşgeldin ebru bebek
109.özemek........................................ ................klomen
110.ceydammm...................................... .............klomen
111.nurtopu....................................... ..................tüp bebek
112.emine kaya.............................................. .....klomen...........13 ekim
113.firstmoonxxx.................................. ...............merional 75(ikizi olacak)hoşgeldın rüya ve rüzgar bebek
114.testere(balsurat)............................. ..........ilaçsız
115.maviyesil1999................................. ...........
116.rufeydeserra.................................. ........ilaçsız..............28 kasım
117.jujumm........................................ ................klomen
118.aymuel........................................ ................ilaçsız
119.denvir........................................ ..................
120.hedarzu....................................... ................klomen
121.hayran........................................ .................klomen (ikizi olacak)
122.karakaya...................................... ...............
123.nurzul........................................ ..................klomen
124.gyshnky....................................... ................klomen
125.asya_deniz.................................... ................klomen......08/02/2011....hoşgeldin deniz bebek........
126.gultun........................................ ..................klomen
127.daisy84....................................... ...................klomen
128.yasmngu....................................... .................ilaçsız(soğan kürü)
129.kuzu84........................................ ..................aşılama......11/11/2011......hoşgeldin derin bebek.......
130.delfino....................................... ...................ilaçsız
131.esila_tr...................................... .... .............
132.aysima04...................................... ..................ilaçsız
133.bsbirkin...................................... ....................
134.eceiremnur.................................... ..................
135.betus19....................................... ....................serophene.............21.04.20 11.......hoşgeldin özay bebek
136.masal07....................................... ....................klomen
137.yakamozzz33................................... .................klomen
138.defhne........................................ ......................klomen
139.melike_ecesuu................................. ..................serophene
140.zazez......................................... .......................klomen
141.gamzelikiz.................................... .....................
142.exorcist_trex................................. ..................serophene
143.smallangel.................................... ....................aşılama
144.masal800...................................... .....................klomen
145.minimini...................................... .......................klomen
146.fatma0000..................................... .....................ilaçsız
147.pretty9217.................................... .....................serophene
148.berranur...................................... ......................serophene
149.swcnprlk...................................... ......................klomen
150.gulaykorkmaz.................................. ...................klomen...................3 eylül
151.aktasozlem.................................... .....................klomen....................iki zi olacak
152.tiin.......................................... ...........................klomen
153.dess.......................................... ..........................klomen (ilk ayında hamile kaldı)..14 eylül
154.duygucandan................................... ....................klomen
155.moontorrent................................... ....................klomen...................ikizi olacak
156.ozlemnisandoğan............................... ..................ilaçsız (2 ay önce klomen kullandı)
157.rabbiss....................................... ..........................serophone ve ovitrelle (ilk ayında hamile kaldı)
158.drgks......................................... ...........................serophene ve pregnyl (ilk ayında hamile kaldı)
159.pnr30......................................... ..............................klomen
161.yorgungonul................................... .........................klomen
162.simiramis..................................... .............................klomen (ilk ayında hamile kaldı)
163.feyzakt....................................... .............klomen
164.hagam......................................... ............ Klomen (ilk ayında hamile kaldı)
165.canocan85..................................... ..........(1 ay önce klomen kullandı)
166.serselo....................................... ..............ilaçsız
167.asktutkunu.................................... .........serophene
168.ilkaycocuk.................................... ...........klomen
169.fatma1986..................................... ...........gonal f (ikinci aşılamada hamile kaldı)
170.kalbimin...................................... ...............ilaçsız (bir ay önce klomen kullandı)
171.eass...........klomen+pregnl y (ilk ayında hamile kaldı)......8 ocak 2012
172.penloya.........................klomen (ilk ayında hamile kaldı)
173.gull.................................klomen (ilk ayında hamile kaldı)
174.sarisheeker................ Klomen (ikinci ayında hamile kaldı)
175.tuanatay...................................... ................klomen
176.mestannn...................................... ...............klomen
177.donser........................................ ................tüp bebek
17.ecrin....................................... .....................tedavisiz
179.rana20..............................klomen (ilk ayında hamile kaldı)
180.bihter07...................................... ....tedavisiz
181.gözde_szr..................................... Klomen(ikizi olacak)
182.umutluyum 78................................................ Klomen
183.mesya............................. Klomen (ilk ayında hamile kaldı)
184.demos84..................................rahim filmi çekildi 2 ay önce
185.aynisefa.................................klome n( ilk ayında hamile kaldı)
186.butka................................ ....klomen (2.ayında hamile kaldı)
187.eyay.......................................
188.seymadem...............................klomen (4 kullanımdan sonra)
189.mrym3009..............................klomen+ç atlatma iğnesi( 3.kullanımdan sonra)
190.ednaaa...................................klome n (2 kullanımdan sonra 2 ay tedavisiz)
191.bonbonecıcegı.......................
192.harman...................................klome n+çatlatma (2 ay kullanımdan sonra 1 ay tedavisiz)
193.agustos2011..........................klomen ( 1 ay kullanımdan sonra 2. Ay tedavisiz)
194.oznur_u.................................klomen ( 2 ay klomen kullandı)
195.kıdy........................................kl omen
196.bulut_bebek............................klomen

**************klomen veya gonaphene kullananlar***************

............................kasım ayı listemiz..............................

durusel24.................................. ................................2 kasım
mlk07............................................ ...........................6 kasım
ercelf................................ ........................................9 kasım
cemretibet.............................................. ...................9 kasım
gurbetgüzeli................................. ..............................10 kasım
edirne...................................... .................................12 kasım
istbul............................................ .......... ..................13 kasım
minikkediler...................................... .........................14 kasım
ercelf............................................ .............................15 kasım
kuzey1............................................ ..... .....................16 ekim
cansu_26.......................................... ..... ....................18 kasım
rıhana............................................ ................. ..........19 kasım
friendly_84....................................... .......... ................20 kasım
sevde1................................... ....................................26 kasım
crimson........................................ ..............................30 kasım

rabbi heblî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semî’ud-duâ.” “rabbim! Bana
tarafından hayırlı bir nesil bağışla. şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin.”
***ya rabbi sana yalvarıyoruz.....sevgili peygamberin muhammed aleyhisselamı araya koyarak senden hayırlı ve salih evlatlar istiyoruz.... Ey çok sevdiğimiz peygamberimiz muhammed aleyhusselam seni vesile ederek rabbime yalvarıyoruz senin hatrın için kabul etmesini istiyoruz ..ya rabbi bu yüce peygamberi bize şefaatçi eyle onun hürmetine duamızı kabul eyle.amiiiiiiiiiiiiinn...maaşşallahh

Son düzenleme:
kızlar 8 aylık evliyim ve korunmuyoruz ancak hamile kalamadım henüz. Acaba erken mi yoksa panik yapmam normal mi lütfen cevap yazın

mrblarr francesca bence bı doktora gıt ve 1 yılı geckın bebıs olmuyo de ..adet 3.gunu kan ve rahım fılmıne gır sonucların temızse o zaman bekle 5ay sonrada olmuyosa tekrar doktoraa..tabı ınsallah olur.canım kısa ve ozu bu benım cektıgımm sıkıntıları cekme dıye yazdım hadı balım kolay gelsın

merhaba kızlar bugun doktora gıttım adetın 10. gunu yumurtam 13mm olmus ıyı dedı cumartesı tekrar gıdıcem buyumeye devam edıyormu dıye bakacak umarım bu ayyyy buyur yeterınce:) bu arada ılacı yanlıs kullanmısım doğru kullansam beklkı daha ıyı sonuc alabılırdık yanlış derken aslında eksık yarım kullandım ben ılacı telefonda soylemıstı ılacı ne kadar kullancamı yarın demıs yarım anlamısım ne kadar superım dımı ekstra ıncır yemeler bırde baltarcınçorekotu karısımı hadı bakalım hayırlısı ınsallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…