Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canım..ercelf..
hormon testleri gayet normal dedi doktor..hiç bir sorun yok dedi..bende ayrıntılı sormadım artık..evet başladım klomene..bugün itibariyle ilk klomenimi aldım..bugün yarın ve perşembe günü sabah birer tane alacağım..perşembe ögleden sora çağırdı..bakacak ne durumda diye..benimkiler aşırı büyüyorlar ya oda sağlıksız mış...o yüzden birer tane ile bi bakacak sonuca..aşılamaya gelince...gerek yok aşılamaya diyor doktorum..hiç gerek yok diyor hemde..spontane devam edelim sonuç alacağız er geç diyor..:)) ne bilim zaten burda yapılamıyormuş..çevre illere git gel yapmam lazım..işin acıkçası halim de yok inan ki...içimden hiç bişey yapmak gelmiyor...calışma zamanlarının görev haline gelmesi ile ilgili yazmışsınız ya sedda ile...aynen katılıyorum size...psikoloji diye bişey kalmadı hiçbirimizde...zoraki birliktelikler..ruhen yıpratıyor insanı...kendini kötü hissettiriyor...eşlerimiz de cok stres oluyorlar tabi..eşim bana catlatma iğnesi vurulma,,,,,, akabindeki 36 saat gerilimini yaşamak istemiyorum diyor..insanın canı istese bile sırf zorunluluk var diye yapası gelmiyor..maddi maneviyıpranıyoruz..ve işin kötüsü ne biliyor musun...biz bu psikolojiden kurtulmadıkca işimiz daha da zor olacak... korkuyorum artık ben...
evet canım senin ağrılar erken başladı gerçekten..hayırdır inşallah...hayırdır inşallah....

sevde benim de acayip batma var kasıkarımda... bu ay 3 yumurtam çatladı... haftasonu ağrıdan hep yattım şimdi de bıçak saplanıyo gibi arada da karıncalanıyo.... sence gebelik belirtisimdir? bugün 21. günüm daha. umutlanmak istemiyorum ama umut hep var tabi...

uzulme en iyi yaptigimiz sey bu degilmi zaten.. herseyi silbastan yasamak kadar iyi bildigimiz ne varki..

aynen kızlar yaa:))

okurken hem guldum hem uzuldum....

Odev oldu bıze gercekten artık zevk falanda almıyoruz...

Haıd bebıs olsun dıye dusunmekten başka kafamzıd abısı yok..

Bende bebış tuutsun 1 yıl yok ıstemıyroumm

ılışkıden sonra ayakalrımızı dıkmemız gercketn ıse yarıyormuu

okadar ayakalrı havaya dıkıyorum hıc tutmadı

milkcım canını sıkmaa !!!

Hepımız aynı seylerı yasıyoruzz..

Kısacası yalnız deglsın senın gıbı dunyada kactane ınsan sıkıntı cekıyo..

Dua edelımde bu sıkıntılar uzun surmesın

hadı gulumse artıkk ıyce strese gırme kafayı dgaıt en sevdıgıns eylerı yap odul ver kendıne

paşa paşa gıt rahım fılmını cektırr gulum

bu en basta yapılması gerekn ıstı işte bılgısızlık tecrubesızlık bızı dolanbaclı yollara ıtıyo...

Neyse hatanın neresınden donulse kardır..

Onemlı olan bugun adet gormen dgl dua edelımde rahım fılmlerımız ıyı cıksın...

selam kızlar . sevdecim inşallah bu ay ultrasonda çooook saglıklı yumoşlarını görürsün canım . 6 ay klomen kullanmadım diyorsun vucudun dinlenmiş oldu inşallah bu aradan sonra yumurtalıklarının güzel cevap verecegini düşünüyorum trk şanssızlık bayrama denk gelmesi canım inşallah bu ay yakalarsınız eski arkadaşlardan hamiş kalan lar var hadi sevde hadi ecelf girin artık şu listeye . ecelf canım bu ay çok zorlu geçmiş seninde yinede yumoşun gelişmiş bak bir yerde okumuştum tüp bebek bölümüydü sanırım yumoşun 16mm olması bile yeterliymiş birde yanlış hatırlamıyorsam pregynl ignenin içinde 16 mm sonra vurulabilir yazıyordu canını sıkma onun için senin bebiş biraz nazlı olacak herhalde . babası sopalayacak diyorsun olsunda sopalasın keratayı. canlar bu ay inşallah yüzünüz güler ikinizinde. bana gelince haha artık sıyırdım 3 aydır regl olamıyorum . bu gün dr gittim başka bi dr eski gittigim merkezden ayrılmış. bu erken menapoz dedi dıvına diye bir ilac verdi cyclo gibi bu ilaçta ilk aydan sonra koruma etkisi var artık regli olayımda başka birşey istemiyorum . regl olamamak ço sıkıntı veriyor çünki yaşamadan anlayamıyor insan velhasılı bundan böyle erken menapozla cebelleşecegim . biz kadınların çilesi hiç bitmiyor . hayatın butun sorunları kadınların sırtında . ay dertlendim gene allah beterinden saklasın . rahim temiz onada şükür neler çekenler var herşeyin hayırlısı öncelikle . çokk öptüm sizi güzel haberlerinizi okumak istiyorum.

slm hepınıze bugun doktora gıttım ve adetımın 5.gunu kullanmam gereken klomen verdı hiç bılgım yok yararını goren varmı yada kullanan yada bılgısı olan:)

kızlar 8 aylık evliyim ve korunmuyoruz ancak hamile kalamadım henüz. acaba erken mi yoksa panik yapmam normal mi lütfen cevap yazın

yani ben kısaca şöyle ozetlim 3yıl vajınısmusla ugrastım 1 ayönce yendım yumurtalıklarımda sorun yokmus bugun doktora gıttım ve bana klomen verdi yumrtlamayı kolaylastıracak dedi maaledef bu konuda çok cahılım:)buraya da diğer topıkten arkadaslar yonlendırdı..

arkadaslar klomen kullandıktan sonra ıgne olmadan yumurta kendılıgınden catlıyor degıl mı?

slm gecmıs yazıları okuyorumda bu cm leri fln doktor bakıyor deılmı birde kullandıktan ne zmn sonra doktora gıtmek gereklı bana gel fln demedı adetin 5.gunu kullan dedi birde ilişkiye girecegim gunlerın cızelgesını hazırladıı yardımcı olun banaaa anlamdım ben hıcbırsey

merhaba benimde rahımde yara var neo penotran fitil verdi doktor çocuk dusundugum için yakmayacagını soyledı yara oldugun halde hamıle kaldın snaırsam bende klomen kullanıcam hamılelıge engel degıl dımı o yara...

ah ah bendede aynı dertvalla mutfakta yemek yapbodoslama öylecene yatak onu yap ayakdık bekle kalk yıkan hemen nete bakbelırtı varmıevet bu bende var buda var hamıleyım kesın bekle coş coş heyecantahlıl al sanaaaaaaa üçünbiri olmadı tekrar yap eee nerde isteksevgi gecelıkhepsi bittibende olsun yanı sadece buay gerçekten takmadan hareket edıcem kısmetse olur zatenyaaa bakmayın gene ençoksoru soran belırtı yaşayan ben olurumoda ayrı

Son düzenleme:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…