Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

bana klomende ignede hic agri yapmamisti 12 ay boyunca.. benim tek agrim asilamadan sonra oldu ve bugune kadar surmeye devam ediyo sanirim dogurana kadar surcek

aşılamadan sonra kasık ağrısı ve batma mı yaşadın? ben şu an onları yaşıyorum. sanki adet olucam gibi ağrı var ama daha 10 gün var. bi de sürekli ağdalı tatlılar yiyorum :) ayyy Allah'ım inşallah yaaa

benim asilamam 28 eylulde oldu ve ogunun aksamindan beri surekli kasık agrisi surekli adet olacakmisim hissi..
demek tatli.. hakkimi geliyo noooluyoo hadi insallah..
cemredede ayni seyler oluyodu benim yuzumden daha bi ikna oldu kiz ama sonuc husran oldu 12 ay sonra ilk defa bu ay adet oldum diye aglamamistim ama cemre yazinca 13. ayida aglak gecirdim. bos gecmesin demi

ayy inşallah... bu ay 3 yumurtam vardı. ovitrelle ile üçü de çatlamış doktorun dediği günlerde de ilişki oldu. sabırsızlıkla bekliyorum. perşembe test yaptırıcam ve de cumartesi ikisine de bakıcam bakalım yükseliyo mu hcg... artık prof olduk bu konuda yaaa... gel artık meleğim geeeeeeeellll ...

ayy insallah ya insallah.. az kalmis teste.. ama ikinci test icin beklerken kafayi siyiriyosun soliyim deger yukseldiyse bu siyirmaya degiyor tabi degr yulselince bu seferde keseyi gormek icin bekliyosun.. burdada az biraz kafayi kiriyosun.. sonra kalp atisi icin yine bekliyorsun.. bana 4 kasimda kalp atisini duyacagiz dedi doktor.. bunu beklemekte cok cok cok zor.. delircem diye korkuyorum

Allah inşallah isteyen herkese nasip eder tatlım... çok ama çok saol verdiğin moral için...

kızlar daha adetime 10 gün var ve karnım ağrıyo... bütün haftasonu da batlamalar oldu hep hatta bütün gün yattım diyebilirim... sizce gebelik belirtisi midir???

canım benimde yaklaşık 10 gün önce kasıklarıma hafif hafif ağrılar girdi ve gün geçtikçe o ağrılar biraz artmaya başaldı bugün adetim tam bir hafta var aağrılarım devam ediyo yani bende beklemedeyim inş. gelemz adetimde beklemek çok zor çünkü bir ümittir hiçbir iş yapamıyosun varsa bebeğe bişey olmasın diyeee:26:

Kizlar deneme yapanlar deneme yapanlar akintiniza dikkat edin islakmisiniz hep, bide akinti sarimtrakmi

Kizlar deneme yapanlar deneme yapanlar akintiniza dikkat edin islakmisiniz hep, bide akinti sarimtrakmi

arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar bana yardımcı olun lütfen ben bu ay adetimin 3.günü hormon testi yaptırdım yumurtalık rezervin biraz düşük diyerek bana klomen verdi adetmin 5. günü 5 gün kullandım 3 gün sonra kontrole özel hastaneye gittim doktor muayanede 6 danfazla sağ soldada vardı çok fazla ii durumda yumurtan oluşmuş çatlama iğnesi veremem en düşük dozunarağmen vucüt aşırı tepki vermiş dedi bu ay korunun da dedi. Adetime 3 gün var ama kasığımda çok sancım var ilk defa ilişkisırasında da çok ağrı hissetttim ve karnım çok gergin ve inanılmaz şiş ve ateş basıyo gibi bir his var ben ilacı kullanırken korunmasız ilişkie girdim acaba hamileolabilirmiyim kasığımözellile sağ tarafım yardımcı olursanız sevinirim

gurbet güzeli nasılsın canım benim bazen ilişkiden sonra sarımtrak geliyo sebebini biliyormusun acaba?sorularıma cevap verdigin içinde tşkler bu arada

BİR ZAMANI VAR DEMEKKİ bugun kan testı yaptırdım tahmın ettıgım gıbı negatıf geldı 0.69 ha ha dr ılac evrmedı ıne bu ay rahım fılmı cekecekmıs adetın 10. gununde eger bıse cıkmazsa 2 3 ay endı halıne bırakcam dıo sızce mantıklımı arkadslar kendı halıne bırakmak

klomen kullandınmı bilmiyorum ama bu ilaçları kullanmadan rahim filmi çektirmen daha mantıklı.. tüplerinde bir tıkanıklık varmı yokmu bunu ögrenirsin..fiilmden hemen sonraki ayda ilaç tedavisine başlayabilirsin..ben rahim filmini çektirdim ondan sonraki ay klomene başladı doktorum ..beklemenin bir anlamı yok bence ..kaç aydır deniyorsunuz bebek için bilmiyorum ama benim doktorum bana olsaydı kendi halinde buzamana kadar olurdu demişti..

canım cok fazla yumurtan oluştugu için igne vermemesi cok normal doktorunun.. çünkü çogul gebelik olabilir diye vermiyorlar..yumurtalıkların kendi çatlayabiliyorsa tabikide hamile olma ihtimalin varr.ama klomen hapı da şişkinlik ve ateş basması yapabiliyo yan etki olarak..umarım hamilesindir...

inşallah canım ya ama karnımı görseniz eşim yanımda inanamıyo göbeğin çıkmış resmen diyor çok gergin hiç bukadar karnım şimemiş ve kasığım sancımamıştı kötü bşey yokturinşallah

arkadaslar klomen kullandıktan sonra ıgne olmadan yumurta kendılıgınden catlıyor degıl mı?

arkadaslar klomen kullandıktan sonra ıgne olmadan yumurta kendılıgınden catlıyor degıl mı?

son kontrolde doktor zaten anlıyor catlayıp catlamayacagını...ona göre veriyor..ama kontrol altında olması gerekiyor..çatlar diye gönderip çatlamazsa Allah muhafaza kiste dönüşebiliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…