Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

seddacımm mrbbb

ınşallah pazar gunu hakkında hayırlısı olur esınede bı hedıye vermısş olursun .

Gıdıp geldıkten sonra paylaş bzıımle olanları..

Sen ılk defa ıgne kullanıyosun dımı..

Benmı yalnıs hatırlıyorumm

bana bugün ilişki yarın iğne çarşamba tekrar ilişki perşembe gel dedi... ayyy inşallah hadi hayırlısı ...
valla canım bana hemen vurul gün aşırı gün aşırı ilişki dedi aynen böle :) bizde ilk günü yaptık dünde öle kendimiz istedik yaptık bu akşamda yaparız gibime gliyor kavgalıyız ama zorlicam artık inatçıdır biaz yüz vermez bişeler yapıp kanına girmem lazım :))
canım saol evet yanlışın yok ilk iğne inş. son olur ümitsizim ama bi ufakta olsa ümidim var beklicez artık canım..Sen naptın adetten sonra dr. falan gittinmi??

aynı benım benım durumumda böyleydı ne zaman gelecegı hıc bellı olmazdı.klomen + pregnl kullanmıstın degıl mı

Hadi ya sen de mi benim gibiydin..İyi ozaman umudum var yani:)) Evet ben de klomen ve pregly kullandım 1 ay yaptım sadece sonrada rahim filmi çekildim okdr..tedavisiz 3. ayım yani..

Hadi ya sen de mi benim gibiydin..İyi ozaman umudum var yani:)) Evet ben de klomen ve pregly kullandım 1 ay yaptım sadece sonrada rahim filmi çekildim okdr..tedavisiz 3. ayım yani..

tabıkı var canım sen umudunu kaybetme benımde tedavısız 2. ayımda olmustu.

maşallah hayırlı olsun canım darısı bize artık.

tabıkı var canım sen umudunu kaybetme benımde tedavısız 2. ayımda olmustu.

İnş cnm ya..Bu arada sen adetini kaç gün geçtiğinde hamiş olduğunu ve nekdrlık hamile olduğunu öğrendin? Pko lusun ya ondan merak ettim hani bizim örneğin 40.günde de yumoşumuz sağlıklı çatlayıp döllenebilirmi acaba?

Cnm Pko değilsin diyolar bana oyüzden adetimi düzene sokucak bişey vermemişti dr..Anlamadım yani.. Klomenin çok yan etkilerini gördüm cnm ben kiloda yapıyo ya..Biraz kendi haline bırakmak istedim aslına bakarsan..

anladım canım pko yoksa neden adetlerin düzensiz çocuğun neden olmuyormuş canım,seninle hiç konuşmamıştık bu konuları canım bilmiyorum senin tedavi aşamanı ondan soruyorum canım

anladım canım pko yoksa neden adetlerin düzensiz çocuğun neden olmuyormuş canım,seninle hiç konuşmamıştık bu konuları canım bilmiyorum senin tedavi aşamanı ondan soruyorum canım

Cnm bana aslında bekarken adet düzensizliği için gittiğimde pko teşhisi konmuştu kendimde görmüştüm bisürü kistçikler vardı..sonrasında soğan suyu fln yapmıştım biraz daha adet döngüm kısalmıştı..Düşün yani ben 2-3-4 ayda bir olduğum zamanları bilirdim ama evlendikten sonra adet döngüm 40-50 arasını geçmedi hatta bazen zamanında da oluyodum bu benim için baya ii demek ..Şimdiki dr. ve başka drlarda evlendikten sonra bende pko olmadığını söylemişti bende gördüğümde bu sefer öyle kistçikler görmemiştim gerçekten tertemizdi..Ben sadece haziran ayında klomen+pregly çatlama iğnesiyle progestan içtim..olmadı ondan sonradaki ayda yani temmuzdada rahim filmi çekildim temiz çıktı..ozamandan beri bıraktım kendi haline 3 ay oldu işte tedavisiz..Buarada 2 sene 2 aylık evliyim:)) Evlendikten sonra sadece 8 ay eşim korundu..Ama hala ortada bişey yok((

Son düzenleme:
arkadaşlar merhaba ben 27 yaşındayım 10 aydır hamile kalamadım bu ay adetim 5 gün gecikmişti ve çok sancılı oldu (genel olarak adetlerim çok sancılıdır) doktor adetimin 3. günü hormon testi yaptı ve bana yumurtalık rezervin biraz düşük diyerek adetimin 5. günü 5 gün klomen iç 3 gün sonra kontrole gel dedi ben şark hizmetindeyim rahimden muayene olunacağını öğrenince İle özel hastaneye gittim kontrol için doktor kan değeri sonuçlarıma bakınca yumurtalık rezervin ne düşük ne de yüksek değil ortalama bir değer dedi muayenede doktor çok şaşırdı klomenin en düşük dozuna rağmen vucüdun aşırı tepki vermiş çok fazla yumurtam ve iyi boyutlarda oluşmuş özellikle sağ tarafımda 6 dan fazla soldada vardı bu durumda çatlama iğnesi veremem çoğul gebelik oluşabilir ikizden bahsetmiyorum üçüz dördüz dedi bu ay korunun adetinin 2. günü kontrole gelin dedi acaba benzer durum yaşayanlar varmıdır bire bu yumurtalar kist olur mu yardımcı olursanız çok sevinirim..

ben de klomen kullandım ve bır tane yumurtam oluştu,iğne vuruldum yumurta buyuyunce.senın cok fazla yumurtan var gercekten. benzer durum yasayanlar evet var, bazen kıste donuşebılıyor ama kontrol altındasın korkmana gerek yok.

ben de bugun test yaptım bırşey yok 10 gun gectı ıgne olalı.

Son düzenleme:

aynı dert bizde de var. adam görev gibi hissediyorum diyip duruyor. zaten bu ay olmazsa bebek, diğer ay doktora dicem ara verelim tedaviye diye. ben adamı zorladıkça evliliğimiz tehlikeye giriyor. o da kötü bir durum ...

canım inşallah hamilesindir Allah banada nasip eder inşallah dediğin gibi kontrol altında olucam çok uzak bir yere gidiyorul ilçediyim özel hastane ilde 120 km vardır en az neyse doktor iyi hastane iyi içime sindi burda şartlar çok olumsuzdu klomeni de burdaki verdi :18:

bız de ozele gıdıyoruz ılçeden ile, 85 km yol, bır gıdış. hele ust uste cagırınca doktor gıt gel baya masraflı oluyor.saglık olsun da nasıl olursa olsun.

benim doktorum istemedi ama ben de önümüzdeki ay iğneli tedaviye geçmeden önce rahim filmi çektirmek istiyorum.Belki de bir sorun var; boşa uğraşıcam..Pko var bende de..

arkadaşlar teşekkür ederim cevaplarınız için.
Cansu ben de seninle aynı düşüncedeyim o kadar hormon alıyoruz iyi de yerine ulaşıyor mu bakmak lazım öncede:)ki boşuna hormon yüklemesi olmasın.Am doktorların protokolü farklı işte.
ama dedğin gibi yapıcam aralıkta nasıpse filmi çektiricem ocakta da ilaca baaşlarım diyorum.Tabi inşallah hiçbirimize gerek kalmaz.
Bu arada rahim filmini anestezisiz istıyorum devlet hastanaesinde ben

anladım canım hayırlısı olsun artık rabbm açar bir kapı bir gün tanıdığım kadarıyla olumlu pozitif bir insansın umudunu yitirme canım herşeyin hayırlısı

bu arada ben kaçar kızlarr kendinize iyi bakın cümleten iyi akşamlaaaarr..

malesef kırmızılar geldi.bu ayda olmadı.birdahaki ay son zaten sonra direk aşılama

Son düzenleme:
kızlar doktordan geldim reglimin 10.günündeyim sagda bir tane yumoşum olmuş 13 mm persembe tekrar gel dedi iyi mi bu deger :18:
rojdacım üzülme canım dicem ama üzüleceksin biliyorum nasip degilmiş...inşallahh bir daha ki ay sürpriz yapar bebegin.moral bozmak yok yola devam..bebişi bulana kadarrr

artık üzülemiyorum bile bişey hissetmiyorum.duygularım köreldi.herşey normalken 5 yumoş varken olmuyo işte daha niye zorluyorum onuda anlamış değilim.bakıyım akşam eşim gelsin bidahaki ay tedaviye gitmicemi söylicem aralıkta aşılamamı yaptırırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…