Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

evet canım doktorum da aynı şeyi söyledi.Ben dedim 3 aydır kullanıyorum diye o da sana yoğun bir tadevai uygulamadık daha dedi.Ama işte pko olunca korkuyorum.Aralık ayında rahim filmi çektirmeye niyetliyim dediğin gibi çıksın aklımdan.Acaba klomen mı yoksa Gonaphene mi daha etkili fikrın var mı?Bİr de iğneleri ne kadar acaba?

heyecanlı bekleyiş devam edior. ilaç biteli 3 gün oldu hala adet olmadım. hakkaten heyecanlıyım kalp atışlarım hızlandı. bugün tansiyonumu ölçtüm. geçen hamileliğimde tansiyonum bayağı bi düşüktü. belki bi tüyo alırım dedim. anam bi baktım tansiyonum her zamankinden çok yüksek. allah sonumuzu hayır etsin valla. yarın da bi gelen giden olmazsa iyice ümütlenmiş olcam.

evet canım gerçekten yoğun bi tedavi uygulanmadı çünki bende sadece hafif yumurta tembelliği var ve ben ılacı sabah akşam aldım oyuzden hiç takma kafana benım yumurtadan sonra iğnem vardı oda 74 milyondu bu ilk ayımdı inşallah tutarda tekrar uğraşmam ama sen rahim filminden sonra ciddi tedaviye başlarsın kendini ona hazırla canım buarada ben serophene kullandım tabi genelde aynı ilaçlar pek fark yok yani kafan rahat olsun.

Son düzenleme:
rabbimisteyen herkese hayırlısını versin inşallah.bende 1 hafta önce ilk aşılamamı yaptırdım..ayakta kalınca belim ağrıyor bu normalmi anlamadım..birde doğal olarak göğüslerim çook hassas.hayırlısı olur inşallaah...

hayırlısı olsun arkadaşım. bi operasyon geçirdin sonuç olarak bu belirtiler normaldir heralde. sen yine de fazla ayakta durma. bol bol yat dinlen. forumda bi arkadaş vardı ilk aşılamasında hamile kalmıştı. yeni öğrendik senn de öyle olur inşallah.

aminn canım aynı durumdayım hayırlısı inşallah hakkımızda aşılama galiba senın inşallah tutar canım.

Son düzenleme:

canım benim sağol iyi dileklerin için.ayaklarımı uzatıp dinleniyorum hep ama işte ev işi aklımda ssürekli rahatsız oluyorum.zorlamadan bişeyler yapıyorum yinede.yoksa eşime kalsa düzelticek derken saha fazla dağıtır:)))

hayatım boşver bırak bi kaç gün daha. çok önemli bir dönemdesin şuanda doktorunda söylemiştir zaten. birkaç gün yapmamayla bişey olmaz. herşey belli olsun ona gör bişeyler yaparsın. sonra pişman olacağın bişey yapma. bedeli çok ağır oluyor. yaşadığım için söylüyorum.

çok teşekkür ederim canım.Umarım rabbim emeklerimizi boşa çıkarmaz,kucaklarımızı boş bırakmaz.
Tez zamanda cümlesinin de benim de yüzüm gülsün.
iyi akşamlar

haklısın canım.ben kendimi hazırladım herşeye negatifte olsa çok üzülmücem.hayırlısı değilmiş demek istiyorum.ama bu hafta ben çok üzüldüm.şehitler bugünde deprem gözyaşım hergün akıyo.çok üzüldüm o yüzden diyorum ki rabbim hepimizi önce kazdan beladan sonra düşmanlarımızdan korusun sağlık versin huzur versin.o şehit annelerinin acısını düşünmek bile beni çok üzüyor.bunun için kendimi çok dinlemiyorum bu kdara acı varken tuhaf hissediyorum kendimi.bencillik yapıyormuşum gibi.....

öyle düşünme çok hassas düşünüyorsun bu aralar. vatanını seven insanı seven içinde allah korkusu olan her insanın vereceği tepkiler bunlar. bu arada senn kendi durumunu da düşünmen gerekior. bu bencillik değil hayatın gerçeği. isteyip de evlat sahibi olamamak da allah katında büyük acılardan birisidir bence. sen elinden geldiğince kendine dikkat et

evet cnm çok hassasım bu aralar.doktorum aşılama sırasında bana çok güzel dedi hiç sorunsuz geçiş oldu dedi.yanımdaki başhemşirede aynı şeyi söyledi.ne biliim umutlanmak istemiyorum amayinede acaba olabilrmi diyorum.şimdi 1 haftadır crinone jel kulllanıyorum.

bak arkadaşım şimdi bir savunma mekanizması geliştirerek sonuç negatifte olsa üzülmicem diyoruz. ama bu imkansız. sonuç pozitif çıkınca nasıl deli gibi sevineceksek sonuç negatif çıkınca en az onun kadar üzülücez. bu kaçınılmaz bir son. en azından bu yönden kendini rahatlat ve üzülürsen de kendini suçlu hissetme. :)

evet bu açıdan düşünmedim hiç.ama ben olmazsa 2. aşılamay geçmek istemiyorum.ocak ayında tüp bebek deniyelim dicem doktoruma.aşılamam 1200tl civarında tuttu.heyet raporu çıkardığım halde.ben zaten bütçe ayırmıştım tüp bebek için.böyle düşünüyorum.sencede doğru değilmi.

bir sorum olacaktı,klomen ve benzeri ilaçları kullanmadan önce doktorlarınız rahım filmi istedi mi sizden?

benim doktorum istemedi ama ben de önümüzdeki ay iğneli tedaviye geçmeden önce rahim filmi çektirmek istiyorum.Belki de bir sorun var; boşa uğraşıcam..Pko var bende de..

valla canm ben bu aşılama tüp bebek olaylarını çok iyi bilmiyorum. yorum yapıcam ama tamamen farazi. bencede ikinci aşılamayı denemektense direkt tüp bebek denemek daha mantıklı gözüküor. senn belli bir problem var mı infertilite için

canım benim 2 sene önce sol hidrosalpenksim çıktı tüpte sıvı birikmesi.bu sıvı spermlerin tutunmasını engelliyor.ameliyat oldum hemde proftu özelde oldum 3500tl para verdim 2 sene önce sağolsun hiçbişey yapmamış müdahale bile etmemiş.allahtan doktorumu değiştirdim ve buütün raporlarıma ameliyat cdme baktı.tekrar laparoskipi oldum 10 ay önce.çok şükür sağlığıma kavuştum.doktorum kendiliğinden çok rahat kalıırsın dedi.bu sefer adet düzensizliğim başladı 4 ay kadar böle sürdü bende hormon tahlili yaptırdım birde baktık tsh yüksek iltihaplı guatr çıktı.neyse ilacabaşladım 4,30 olan değerim 1lere düştü hatta 0 a düştü ilacı yarım içiyorum artık.değer düşünce hemen aşılama yaptık.doktorum bu çok önemli dedi bunu öğrenmemiz çok ama çok iyi oldu dedi.yumurta gelişimimde hiçbir problem yok.2 kutu gonal-f kullandım aşılamadan öncede ovitrelle yaptım 2 tane.bilmiyorum hayılısı inşallah.eşimdede hiçbir sorun yok.bundaan sonrası rabbime kalmış..

ozaman senn aşılama ile hamile kalman çok kolay. doktorunla konuşursun zaten o daha ii yönlendirir seni. inşallah buna gerek bile kalmaz. sen ümidini kaybetme. ben kaçar canm ii akşamlar sana yarın akşama girerim heralde yine. yarın akşama kadar adet olucam mı bakalım. benmde böyle bir derdim var. heyecanlı bir bekleyiş bööööö geldi artık.

canım kıyamam hayırlısı olur inşallah.iyi akşamlar tatlım sağol.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…