Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

cemrecımm yumurtan dollenmışş cokk mutlu oldum .ama sakın ış guc yapma paso yat...

sonradan senın ıcın daha kotu olurr..

hayırlı ugurlu olsun darısı bızım basımızaa

kıdyde hamıleymıss onada cok sevındımm..

ne guzell haberler aldık bugunn

ben doktora gittim önce serophen verdi 5 gün kullan gel dei hafta sonu geçti pztsi gittim iğneyi verdi vuruldum salı çarş.ilşki dedi sonra birhafta sonra tekrar gel dedi cenazeden dolayı geç gittim önce bişe söylemedi düşük ilacı yazıyorum dedı bende varmı bişe diye sordum oda yumurtan döllenmiş bu ilacı kullan 2 kasımda gel dedi ama tabi farkeden bişi yok canım yanı genede adetın geçmesı gerekıyo oyuzden gel dememiş olabılır.

saol canım ALLAH razı olsun tutunur inşallah darısı sizin başınıza çok içten diliyorum inanın hepimizin güzel haberlerine çok seviniyorum diğerleri bizede umut oluyo eğer tutarsa hamılenın duası kabul çok dua edicem hepinize hep aklımdasınız dualarımdasınız.

bencede ara ve sor.nıye cagırmdıysan sneın doktorda benımkıne benzıyo sanırımm:))

bencede sormakta fayda var güzel bişekilde sor canım gelmem gerekiyomu arkadaş benım gibi tedavi oldu onun için kafama takıldı ona düşük ilacı vermiş tutunması için falan sor sonuçta hakkımız engüzel şekilde tedavi olmak sormak olmadı doktorunu değiştir nerde oturuyosun sen canım?

kızlar ii akşamlar ben bu ay klomen kullandım hemen ardından duphaston verdi doktor. perşembe bitti ilaç. bu ilaçlardan dolayı ne zaman adet olacağımı da bilmiyorum. eğer hamile değilsem ilaçtan kaç gün sonra adet olurum. geçen ay lutenyl kullanmıştım ilaç bitince hemen adet oldum. hamile değilsem 25inde adet olurum die düşünüorum ama geçen ay 28inde adet olmuştum.

saolun kızlar ben en iyisi pazartesi günü arıyayım bariii olmadı doktorumuda değiştirmeyi düşünüyodum zaten.canım ben antalyada outuyorum ama merkezde deil

bi bilgim yok ama genelde eğer hamile deyilsen bıkaçgun geç yada erken olabılıyosun daha önce okumuştum

bi bilgim yok ama genelde eğer hamile deyilsen bıkaçgun geç yada erken olabılıyosun daha önce okumuştum

saol canm bende öyle tahmin ediorum ama bugün 2. gün gelen giden bi işaret olmayınca heveslendim işte. aslında beklediğim tarihe de az kaldı. bakalım yarın ne olacak

saol canm bende öyle tahmin ediorum ama bugün 2. gün gelen giden bi işaret olmayınca heveslendim işte. aslında beklediğim tarihe de az kaldı. bakalım yarın ne olacak

canımk bellımı olur hamılede olabılırsın bızım işimiz bu ümit ve korku arasında olmak:)

canımherkes bir ümit diyo senın adına çok sevindim hayırlı olsun benımde yumurtam döllenmiş tutunma ihtimali nedir acaba bılgın varsa anlatırmısın.

teşekkür ederim yumurtan nasıl dollenmıs bunu ilk defa senden duyuyorum test mi yaptın beta hcg başka şekilde nasıl belli olur ki?

hayırlı olsun gerçekten senin adına çok seindim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin rabbim.bizede dua edersin inş.::))))

teşekkür ederim etmez miyim hergun girip okuyorum topiği allh kimsenın kucağını boş bırakmasın

sağol canım akıntım 1 hafta gecikince başladı oncesinde sadece mide yanması vardı..

ercelfcim çok tesekkur ediyorum şehir dışındaydım uğrayamadım bir müddet.kendime dikkat etmeye calısıyorum baya bekledim onun için fazla temkınlıyım ama bı ara umıdımı yıtırmıstım ama allh isteyınce verıyor ümidimizi yitirmeyelim herseyın caresı var belki hemen belki birkaç yıl sonra ama zamanı gelince ben hala şoktayım sizde kendinize iyi bakın..

canım dktr banada yumurtamın döllendığini söyledi ve bende daha günüme 2,3gün var çok akıntım var göğüslerim fena taştı ve inanılmaz bir belağrısı kasıklarımdada çok ağrı oluyo yatıyorum devamlı sende bir belirti olmuşmuydu acaba?

gurbet güzeli sanırım bukonuda bilgilisin acaba döllendikten sonra tutunma ihtimali nedir?
Canim rahimde kendine uygun olan yere yerlesek ve buyumeye devam edecek
Mesela bn 4 ay once 10 haftalik bebegimi kaybettim sebeb ise bnmki gibi rahimde hasar gormus yere yerlesirse beslenip buyuyemez ve gebelik sonlanir

gebeligin ilk 3 ayi sakin gecirilmelidir agir islerden stresten sikinti ve uzuntulerden uzak durmalidir bide korkmaktan bunlari yapmassak fetus guzel bir sekilde buyur ve gebeligin altin donemine gecis yapariz yani ikinci tremeste ve tehlide bu donemde bir fiil atlatilmis olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…