Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

cemrecımm yumurtan dollenmışş cokk mutlu oldum .ama sakın ış guc yapma paso yat...

sonradan senın ıcın daha kotu olurr..

hayırlı ugurlu olsun darısı bızım basımızaa

kıdyde hamıleymıss onada cok sevındımm..

ne guzell haberler aldık bugunn

iyi akşamlar kızlar burda geçen son yorumları okudum da anladığım kadarıyla iğneden sonra doktor tekrar çağırıyormuş galiba döllenme olmuşmu diye bakmak için.benim doktorum beni çağırmadı öle bişeyden de bahsetmedi niye yaa ben nerden anlıcam döllendiğini aslında çağırması gerekmiyomu.tekrar nezman geleyim diye osrmayıda unutmuşum zaten napim ya doktoru arasamda sorsammı acabaaaa?????

ben doktora gittim önce serophen verdi 5 gün kullan gel dei hafta sonu geçti pztsi gittim iğneyi verdi vuruldum salı çarş.ilşki dedi sonra birhafta sonra tekrar gel dedi cenazeden dolayı geç gittim önce bişe söylemedi düşük ilacı yazıyorum dedı bende varmı bişe diye sordum oda yumurtan döllenmiş bu ilacı kullan 2 kasımda gel dedi ama tabi farkeden bişi yok canım yanı genede adetın geçmesı gerekıyo oyuzden gel dememiş olabılır.

cemrecımm yumurtan dollenmışş cokk mutlu oldum .ama sakın ış guc yapma paso yat...

sonradan senın ıcın daha kotu olurr..

hayırlı ugurlu olsun darısı bızım basımızaa

kıdyde hamıleymıss onada cok sevındımm..

ne guzell haberler aldık bugunn

saol canım ALLAH razı olsun tutunur inşallah darısı sizin başınıza çok içten diliyorum inanın hepimizin güzel haberlerine çok seviniyorum diğerleri bizede umut oluyo eğer tutarsa hamılenın duası kabul çok dua edicem hepinize hep aklımdasınız dualarımdasınız.

ben doktora gittim önce serophen verdi 5 gün kullan gel dei hafta sonu geçti pztsi gittim iğneyi verdi vuruldum salı çarş.ilşki dedi sonra birhafta sonra tekrar gel dedi cenazeden dolayı geç gittim önce bişe söylemedi düşük ilacı yazıyorum dedı bende varmı bişe diye sordum oda yumurtan döllenmiş bu ilacı kullan 2 kasımda gel dedi ama tabi farkeden bişi yok canım yanı genede adetın geçmesı gerekıyo oyuzden gel dememiş olabılır.[/QUOT

ama döllenmişmi diye bakması için çağırması gerekmiyomuydu yaa ben şimdi adetim gelen kadar nasıl beklicemmm:KK43: insan bi çağırır yaaa valla ne umutlarla gidiyoruz iyi takip etmeleri gerekiyo aslında :KK14:

bencede ara ve sor.nıye cagırmdıysan sneın doktorda benımkıne benzıyo sanırımm:))

bencede sormakta fayda var güzel bişekilde sor canım gelmem gerekiyomu arkadaş benım gibi tedavi oldu onun için kafama takıldı ona düşük ilacı vermiş tutunması için falan sor sonuçta hakkımız engüzel şekilde tedavi olmak sormak olmadı doktorunu değiştir nerde oturuyosun sen canım?

kızlar ii akşamlar ben bu ay klomen kullandım hemen ardından duphaston verdi doktor. perşembe bitti ilaç. bu ilaçlardan dolayı ne zaman adet olacağımı da bilmiyorum. eğer hamile değilsem ilaçtan kaç gün sonra adet olurum. geçen ay lutenyl kullanmıştım ilaç bitince hemen adet oldum. hamile değilsem 25inde adet olurum die düşünüorum ama geçen ay 28inde adet olmuştum.

ben doktora gittim önce serophen verdi 5 gün kullan gel dei hafta sonu geçti pztsi gittim iğneyi verdi vuruldum salı çarş.ilşki dedi sonra birhafta sonra tekrar gel dedi cenazeden dolayı geç gittim önce bişe söylemedi düşük ilacı yazıyorum dedı bende varmı bişe diye sordum oda yumurtan döllenmiş bu ilacı kullan 2 kasımda gel dedi ama tabi farkeden bişi yok canım yanı genede adetın geçmesı gerekıyo oyuzden gel dememiş olabılır.[/QUOT

ama döllenmişmi diye bakması için çağırması gerekmiyomuydu yaa ben şimdi adetim gelen kadar nasıl beklicemmm:KK43: insan bi çağırır yaaa valla ne umutlarla gidiyoruz iyi takip etmeleri gerekiyo aslında :KK14:

canım eğer istanbuldaysan benım doktorumu öneririm bu alanda gerçekten uzman tabı kısmet ılk önce ama doktorum çok iyi.

bencede sormakta fayda var güzel bişekilde sor canım gelmem gerekiyomu arkadaş benım gibi tedavi oldu onun için kafama takıldı ona düşük ilacı vermiş tutunması için falan sor sonuçta hakkımız engüzel şekilde tedavi olmak sormak olmadı doktorunu değiştir nerde oturuyosun sen canım?

saolun kızlar ben en iyisi pazartesi günü arıyayım bariii olmadı doktorumuda değiştirmeyi düşünüyodum zaten.canım ben antalyada outuyorum ama merkezde deil

canım eğer istanbuldaysan benım doktorumu öneririm bu alanda gerçekten uzman tabı kısmet ılk önce ama doktorum çok iyi.

çok saol canım benim keşke ist da olsaydım şartlar daha iyi olurdu en iyi uzmanlar orda diye düşünüyorum zaten.senin doktorun tüp bebek uzmanı damı aynı zmanda.genelde böyle uzmanlığı olanlar daha iyi takip ediyormuş diye duymuştum

çok saol canım benim keşke ist da olsaydım şartlar daha iyi olurdu en iyi uzmanlar orda diye düşünüyorum zaten.senin doktorun tüp bebek uzmanı damı aynı zmanda.genelde böyle uzmanlığı olanlar daha iyi takip ediyormuş diye duymuştum

canım benım doktorum bu alanda uzman hertürlüsünde çok kişi var doktorlara gidip enson bu doktordan sonra hamıle kalan ama sıkma canını kısmetse herşekilde olur burdan bizi takıb ediyosun zaten olmadı değiştirirsin doktorunu.

kızlar ii akşamlar ben bu ay klomen kullandım hemen ardından duphaston verdi doktor. perşembe bitti ilaç. bu ilaçlardan dolayı ne zaman adet olacağımı da bilmiyorum. eğer hamile değilsem ilaçtan kaç gün sonra adet olurum. geçen ay lutenyl kullanmıştım ilaç bitince hemen adet oldum. hamile değilsem 25inde adet olurum die düşünüorum ama geçen ay 28inde adet olmuştum.

bi bilgim yok ama genelde eğer hamile deyilsen bıkaçgun geç yada erken olabılıyosun daha önce okumuştum

bi bilgim yok ama genelde eğer hamile deyilsen bıkaçgun geç yada erken olabılıyosun daha önce okumuştum

saol canm bende öyle tahmin ediorum ama bugün 2. gün gelen giden bi işaret olmayınca heveslendim işte. aslında beklediğim tarihe de az kaldı. bakalım yarın ne olacak

saol canm bende öyle tahmin ediorum ama bugün 2. gün gelen giden bi işaret olmayınca heveslendim işte. aslında beklediğim tarihe de az kaldı. bakalım yarın ne olacak

canımk bellımı olur hamılede olabılırsın bızım işimiz bu ümit ve korku arasında olmak:)

canım benım doktorum bu alanda uzman hertürlüsünde çok kişi var doktorlara gidip enson bu doktordan sonra hamıle kalan ama sıkma canını kısmetse herşekilde olur burdan bizi takıb ediyosun zaten olmadı değiştirirsin doktorunu.

bende tedavi süraceimde burdan okuduklarımla kıyaslıyorum zaten ii geliyor burası bana:13:bakalım kısmet bi kaçgün bekliyeyim kasıklarımada arad bir ağrı giriyo daha adetime 2 hafta var ama inşallah güzel sonuçlar alırızz yarabbimmmm:KK43:

canımherkes bir ümit diyo senın adına çok sevindim hayırlı olsun benımde yumurtam döllenmiş tutunma ihtimali nedir acaba bılgın varsa anlatırmısın.

teşekkür ederim yumurtan nasıl dollenmıs bunu ilk defa senden duyuyorum test mi yaptın beta hcg başka şekilde nasıl belli olur ki?

hayırlı olsun gerçekten senin adına çok seindim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin rabbim.bizede dua edersin inş.::))))

teşekkür ederim etmez miyim hergun girip okuyorum topiği allh kimsenın kucağını boş bırakmasın:nazar:

hayırlı olsun canım bende klomen kullandım 1 hafta önce çatlatma iğnesi oldum senin dediğin gibi benimde midemde yanma var ama üşütmeden olduğunu düşünüyorum başka hiçbir şey hissetmiyorum şunu merak ediyorum adet gecikmesinden önce hamile kalınmışsa akıntı oluyormuş sendede varmı böyle bir belirti

sağol canım akıntım 1 hafta gecikince başladı oncesinde sadece mide yanması vardı..

canım ben de seni merak ediyodum çok şükür görmüşsünüz keseyi inşallah kalp atışlarını da duyarsınız ve herşey yolunda gider sağlıkla kucağına alırsın sen şimdi kendine çok dikkat et fazla ayakta kalma ağır kaldırma hep dinlen düşük olmasın tutunsun bebeğin sana doktorun vermiştir gerçi ilaç düzenli kullan kendine çok iyi bak :)

canım benim zamanı var demekki ne diyim sen rahim filmi çektirmişmiydin eğer o da temiz se sende bırak kidy gibi belki olur artık ne desem ne yapsak bilemedim takip de yaptırmıyosun ki gülüm bilemedim zor oluyor sanırım sana gidip gelmek ilçedesin ama bidahaki ay bi takip yaptırsan belki çatlatma iğnesiyle falan olur..bana da işte cuma günkü hezeyandan sonra yumurtamın büyümesinin durakladığını görünce doktorum 3 tane menagon iğne verdi dün ve bugün aynı satte vuruldum yarında vurulucam pazartesi tekrar gidicem.ama bugünki iğneden sonra kalça ağrım ve akıntım başladı beyazla şeffaf karışık sanırım büyüyo :KK70: zaten o kadar psikolojik baskı uyguladım ki büyümesin de göriyim :) kafamı da rahat tuttum moralimi de bozmadım hiç iğne daha kuvvetli inşallah büyür.ama işte sağda da görünen o over yapısı ve 2 yumurta boşa çünkü sağda tüpüm yok bizi daha çok soldaki yumurtam ilgilendiriyo o da 11. günümde 12 mm di işte pazartesi 14. günüm oluyo innnşşallah büyür canım ya.sağdaki yumurtalık için doktor sol kadar net göremediği için "sağdaki over yapısı" diye ifade ediyor demekki tam gelişememiş bir yumurtalık ama bak sol 1 tane yumurtlamışken o 2 tane yumurtlamış ilaç onu uyardı demekki bu ay.doktor bazen soldaki tüp de sağdaki yumurtayı yakalayabilir ama kabiliyetli olması lazım dedi:) şimdi sağ yumurtalar işe yaramadığı için keşke olmayaymış o yumurtalık orda daha çok yer kaplıyo zaten yarım rahimliyim:) ama o geliştiği için rahim de büyüktür biraz.inan o kadar merak ediyorum ki nasıl bir rahimim var vallahi normal doğum yapacak olsam bile sezeryan yapın çocuğu aldıktan sonra da açıp bakın ne var ne yok dicem :)))))
böyle işte canım bol bol dua ediyorum artık biz üzerimize düşeni yapıyoruz.iğneler pahalı 1 kutu menagon 5 tane var içinde 120 tl östrojen bantları da para 1 kutu da 4 tane var 2 günde bir değiştiriyorum 2 tane yapıştırıyorum zaten 1 kutu 4 gün gidiyor yani bu ay saçıyoruz valla paraları doktora şimdiye kadar 225 tl harcadık bu ay daha da bakalımmm. doktor şimdi zor gelişiyo kaçırmayalım deyip aşılama yapalım dicek yine tabi eğer tahminim doğruysa ve geliştiyse yumoş.ama ben yine de doğal denicem çatlatma iğnesiyle.iş keşke yumoş büyüsün.artık pazartesi anlicaz..rabbim kucaklarımızı boş bırakmasın muradımıa erdirsin bizi.bak ben 2 rekat namaz kılıp Allahım bana hayırlı bir çocuk nasip eyle diye dua ediyorum sonra da bu kıldığım 2 rekat namazın sevabını bütün silsileyy, aliye büyüklerinin ruhlarına bağışladım deyip dua ediyorum internetten bakabilirsin.sabah ezanında cuma saati yatsıdan sonra falan kıl sende namaz dua et cnm benim maneviyatın da rahatlar.veren de Allah alan da o herşeyin en iyisini bilir vaktini zamanını bilir ben tez zamanda muradımıza erdir bizi anne baba olmayı nasip et hayırlı bir çocuk nasip et onları senin yolunda yetiştirmeyi nasip et diye dualar ediyorum işte inşallah kabul olur.....çok konuştum iyi akşamlar canım...

ercelfcim çok tesekkur ediyorum şehir dışındaydım uğrayamadım bir müddet.kendime dikkat etmeye calısıyorum baya bekledim onun için fazla temkınlıyım ama bı ara umıdımı yıtırmıstım ama allh isteyınce verıyor ümidimizi yitirmeyelim herseyın caresı var belki hemen belki birkaç yıl sonra ama zamanı gelince ben hala şoktayım sizde kendinize iyi bakın..

ercelfcim çok tesekkur ediyorum şehir dışındaydım uğrayamadım bir müddet.kendime dikkat etmeye calısıyorum baya bekledim onun için fazla temkınlıyım ama bı ara umıdımı yıtırmıstım ama allh isteyınce verıyor ümidimizi yitirmeyelim herseyın caresı var belki hemen belki birkaç yıl sonra ama zamanı gelince ben hala şoktayım sizde kendinize iyi bakın..

canım dktr banada yumurtamın döllendığini söyledi ve bende daha günüme 2,3gün var çok akıntım var göğüslerim fena taştı ve inanılmaz bir belağrısı kasıklarımdada çok ağrı oluyo yatıyorum devamlı sende bir belirti olmuşmuydu acaba?

gurbet güzeli sanırım bukonuda bilgilisin acaba döllendikten sonra tutunma ihtimali nedir?
Canim rahimde kendine uygun olan yere yerlesek ve buyumeye devam edecek
Mesela bn 4 ay once 10 haftalik bebegimi kaybettim sebeb ise bnmki gibi rahimde hasar gormus yere yerlesirse beslenip buyuyemez ve gebelik sonlanir

ay bu tutunma işi için dınlenmek şart mı, ben butun gun okuldayım. ustune ustluk ayakta oluyrm hep ders anlaıtrken, bugun de ev temızledım taşınma işi var. sımdı ıhtımal düşük mu olur kı ya:KK43:
tam bugun ıgne olalı 1 hafta oldu, nezaman bellı olur gebelık? :44:
gebeligin ilk 3 ayi sakin gecirilmelidir agir islerden stresten sikinti ve uzuntulerden uzak durmalidir bide korkmaktan bunlari yapmassak fetus guzel bir sekilde buyur ve gebeligin altin donemine gecis yapariz yani ikinci tremeste ve tehlide bu donemde bir fiil atlatilmis olur

X