Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

bencede sakın kalkma sürekli yat boşver işler kalsın::)))düşük tehlikesi olduğundandır belki ağrıların geçer inş. canım sende klomenmi kullanmıştın yaa.söle de umut olsun bizede gerçi söylemişsindir ama ben hatrılamıyorum :44:
canım ben seropheneyi kullandım bolda incir yedim bakalım kısmetse tutar.

ben bu aralar adetımı beklıyorum yumurtalar gelısmemıstı bu ayda yanı mucıze olmazsa bırkac gun ıcınde adet olurum dr gıderım yenı bır ılaca baslıyalım dedı doktor bır ay daha hap olmadı ıgnelere gecıcem demıstı ıste boyle durumlar

günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:KK66: çok guzel hava ıcım kıpır kıpır oldu valla :KK70:

bende geldım ahanda ama çok kalamıcam ders çalışmalıyım herıf uyanmadan :) hafta sonu dınlencesı ıste :KK70:

oyle bır durum yokmus gıbı davranıyoruz rahatlıyoruz relax oluyoruz sıkıntıya gırmıyoruz kendımızıde zorlamıyoruz aaaaaa bıde baktın bıtmıs 1 hafta:KK34:

haklısın ama bende öle bişe yokmuş gibi davranınca pis bir huyum var işe saldırıyorum dua edelim birbirimize en kısa zamanda bekleyen ümitlerim yeşersin inşallah hepberaber kalalım.

MRB KIZLAR,
Ben bu ay ilk kez klomen kullandım ve adetim biteli 18 gün oldu dün temizlik yaparken kasık ağrım oldu şuan yok ama dünden beri gögüs uçlarım ve bel
ağrım var hafif nedir acaba şuan beklemedeyim aynı olayla karılaşan varmı acaba ?

MRB KIZLAR,
Ben bu ay ilk kez klomen kullandım ve adetim biteli 18 gün oldu dün temizlik yaparken kasık ağrım oldu şuan yok ama dünden beri gögüs uçlarım ve bel
ağrım var hafif nedir acaba şuan beklemedeyim aynı olayla karılaşan varmı acaba ?

bende iğneden sonra hiçbir etki tepki olmadı valla :KK50:anlamadım bende bana bu iğne fayda etmedi ozamannn:KK43:

canım öyle düşünme ona bakarsan çoğusunda yumurtalar büyürken ağrı olmuş bende tık yoktu kesın olmadı dedım dktor çok güzel oluşmuş dedi yanı bünyeden bunyeye değişiyo.

MRB KIZLAR,

evet canım herkeste farklı oluyor bendede oldu dun kontrole gittim yumurta döllenmiş dedi kesınlıkle tutunmassı için iş falan yok yatıp dinlenmelısın yoksa tutunması biraz zor çünkü biz doğal yönle kalmadık dinlen sende benım gibi inşallah tutunur

canım öyle düşünme ona bakarsan çoğusunda yumurtalar büyürken ağrı olmuş bende tık yoktu kesın olmadı dedım dktor çok güzel oluşmuş dedi yanı bünyeden bunyeye değişiyo.

bendede yumurtalar büyürken hiç ağrım falan olmadı sonra doktora gittiğimizde güzel yumurtaların oluşmuş dedi ama iğneden sonra yine tık yok bende bu ay umutsuzum ama inş. sizlerden güzel haberler almaya devam ederim tabi sonunda bende kısmets veririm inşşşşşşş...:KK14:

bendede yumurtalar büyürken hiç ağrım falan olmadı sonra doktora gittiğimizde güzel yumurtaların oluşmuş dedi ama iğneden sonra yine tık yok bende bu ay umutsuzum ama inş. sizlerden güzel haberler almaya devam ederim tabi sonunda bende kısmets veririm inşşşşşşş...:KK14:

inşallah canım vericeksın tabı bende çok ümitli deyilim biz burda kader arkadaşıyız aynı kaderi paylaşıyoruz bugun olmassa yarın kalıcaz inşallah sıkma canını varsada tutmaz kesinlikle belirti olucak diye bişey yok eltım doğal hamıle benım gibi göğüs ağrısıda yok onda demekkı kişiye göre değişiyo

evet canım herkeste farklı oluyor bendede oldu dun kontrole gittim yumurta döllenmiş dedi kesınlıkle tutunmassı için iş falan yok yatıp dinlenmelısın yoksa tutunması biraz zor çünkü biz doğal yönle kalmadık dinlen sende benım gibi inşallah tutunur

Yatıp dinlenmek hayel benim için pazar günleri bir tek evdeyim ancak yarın yatabilirim inş tutarda dün ben halı sirkeledim üstelik :KK43:(

Yatıp dinlenmek hayel benim için pazar günleri bir tek evdeyim ancak yarın yatabilirim inş tutarda dün ben halı sirkeledim üstelik :KK43:(

aman sakın zaten buşekılde tedavı süresince yasak yapmayı ver ben çok takıntılıyım ama yapmıyorum işe gidiyosun heralde ordada yavaş hareket et kısmette varsa zaten tutar :KK34:

inşallah canım vericeksın tabı bende çok ümitli deyilim biz burda kader arkadaşıyız aynı kaderi paylaşıyoruz bugun olmassa yarın kalıcaz inşallah sıkma canını varsada tutmaz kesinlikle belirti olucak diye bişey yok eltım doğal hamıle benım gibi göğüs ağrısıda yok onda demekkı kişiye göre değişiyo

canım benimmm haklısın çokkkk teşekkür ederim çok güzel şeyler söylüyosunnn inşallah diyelim herzaman rabbim çok aratmadan versin herkese inş.:KK19:

ooooo canım sende napmışsın yaa halıları silkelemek ne kadar güç gerektiriyooo bunları yapma boşver kalsın..sen yat dinlenmeye çalış boş kaldıkça temizlik olmayıversin napalımm:KK34:

merhaba kızlar nasılsınız benım geç döllenme olmuş minicik keseyi gördük şükürler olsun.ummadığım bir anda oldu sakın stres yapmayın bence 1 sene olmaması çok normalmıs onu anladım 14. ayımda oldu çünkü benım.ve hiç birşey kullanmadan listede klomen yazıyor ama ben iki ay kullanmamıstım.belirtilere gelince adet günümü bir gün geçince yanı 35. günde test pozitif çıktı bu gune kadar sadece mide yanması oldu okadar belirtiler bir hafta geçince baslıyor bel ağrısı meme ucu acıması kasık karın ağrısı gibi mide bulantım yok birde 1 sene boyunca hep takıp ve gun saydım bu ay bosvermiştim ne zaman denk gelirse oldu ama demekki günlere takılmamak lazım dualarım kabul oldu:nazar:sizlerinde inşallh isteğiniz çok bekletmeden gerceklesir..:emir_bebek:birde benım elimde ovitrelle kaldı onu eczane geri alrmı acaba?

merhaba kızlar nasılsınız benım geç döllenme olmuş minicik keseyi gördük şükürler olsun.ummadığım bir anda oldu sakın stres yapmayın bence 1 sene olmaması çok normalmıs onu anladım 14. ayımda oldu çünkü benım.ve hiç birşey kullanmadan listede klomen yazıyor ama ben iki ay kullanmamıstım.belirtilere gelince adet günümü bir gün geçince yanı 35. günde test pozitif çıktı bu gune kadar sadece mide yanması oldu okadar belirtiler bir hafta geçince baslıyor bel ağrısı meme ucu acıması kasık karın ağrısı gibi mide bulantım yok birde 1 sene boyunca hep takıp ve gun saydım bu ay bosvermiştim ne zaman denk gelirse oldu ama demekki günlere takılmamak lazım dualarım kabul oldu:nazar:sizlerinde inşallh isteğiniz çok bekletmeden gerceklesir..:emir_bebek:birde benım elimde ovitrelle kaldı onu eczane geri alrmı acaba?

canımherkes bir ümit diyo senın adına çok sevindim hayırlı olsun benımde yumurtam döllenmiş tutunma ihtimali nedir acaba bılgın varsa anlatırmısın.

Son düzenleme:

hayırlı olsun gerçekten senin adına çok seindim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin rabbim.bizede dua edersin inş.::))))

hayırlı olsun canım bende klomen kullandım 1 hafta önce çatlatma iğnesi oldum senin dediğin gibi benimde midemde yanma var ama üşütmeden olduğunu düşünüyorum başka hiçbir şey hissetmiyorum şunu merak ediyorum adet gecikmesinden önce hamile kalınmışsa akıntı oluyormuş sendede varmı böyle bir belirti

canım benim çok sağol evet iğneler daha kuvvetli etki edeceğini düşünüyorum bende ama yine de az büyüdüğünü duyunca çok üzüldüm hemşire de anladı sakın üzülme çünkü çok etkiliyor üzüntü ve stres diyor iğneler etki edicektir dedi işte tabi kuvvetli baya bakalım artık biz üzerimize düşeni yapıyoruz. çıktım eczaneye gittim iğneleri aldım gittim ilkini onlar vurdu hergün 11 de vurdurucam. çıktık arabaya bindim ruh gibiydim ağlamamak için zor tuttum kendimi sonra eve geldim boşaldım tabi ağlamasam hiç açılamicam ama yumurtalar etkilenicek diye de kendime moral vermeye çalışıyorum görsen perişan bir durum. incir de yemedim bu ay çünkü nefret ettim artık içim almıyor napiyım...eşimi de üzdüm daha ilk ayın diyor bu tedavide işte bu ay büyümezse öbür aya etki eder diyor en azından yumurtlaman var onu görüyoruz diyor birsürü ilaç var doktor da bahsetti deneriz tek tek diyor işte napsın bana moral vermeye çalışıyor işe döndü o varınca hemen aradı falan.belli etmiyorum ona çok ama vücudum da etkiliyor moralsizim ya herşeye ağlayasım geliyor çenemde bir sivilce çıktı eve gelince ona bile ağladım işte sivilce yapıyor ilaçlar falan diyorum kendi kendime ne yaparsa yapsın kilo da yapsın umrumda değil maymun gibi bile olsam vazgeçmicem büyümekten çatlatana kadar uğraşıcam yumurtaları inadım inat beni yıkamaz hiçbişey.......

işte böyle..güçlü ol..güçlü olalım canım...hepimiz zorlu bir süreçten geçiyoruz..sabretmek zor..düşecegiz tabi ara ara ama sonra yine kalkaçağız...başka yolu yok..işte bak ben yine aynı döngünün sonuna geliyorum ama nafile...adet olacağım yine..belirtiler başladı...oysaki bu ay cok moralli ve isteyerek calışmıştım...ne bileyim gülüm..her şey yolunda hiç bir sorun yok güya ama yine olmuyor yine olmuyor işte...Allahın hikmetinden sual olunmaz..dayanacağız..zor..cok zor ama dayanacağızz....Allahın izniyle...

işte böyle..güçlü ol..güçlü olalım canım...hepimiz zorlu bir süreçten geçiyoruz..sabretmek zor..düşecegiz tabi ara ara ama sonra yine kalkaçağız...başka yolu yok..işte bak ben yine aynı döngünün sonuna geliyorum ama nafile...adet olacağım yine..belirtiler başladı...oysaki bu ay cok moralli ve isteyerek calışmıştım...ne bileyim gülüm..her şey yolunda hiç bir sorun yok güya ama yine olmuyor yine olmuyor işte...Allahın hikmetinden sual olunmaz..dayanacağız..zor..cok zor ama dayanacağızz....Allahın izniyle...

annem hep bana hayırlısını iste der. çok çok çok istersen şer i çağırırsın Allah ne zaman vereceğini bilir, sen hayırlısını iste der...CANIM ANNEM...

X