Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

kızlar, bu ay 2. ayım klomen de günde 3 adet içtim. bugün 10. günüm ve 15 mm - 15 mm - 12 mm - 12 mm olmak üzere 4 tane yumurtam varmış. sizce normal mi? yarın tekrar çağırdı doktor. çatlamazlarsa pazartesi ovitrelle yapacakmış. öpüldünüz hepiniz. bana dua edin Allah bu ay nasip eder inşallah...

oh ohhhhmaşallahhhhhh daha 10.gününmüş normal bence benimki 12.günde büyümüş oluyo gecesinde iğne vurunuyorum.inş.bebişin gelir bu ay

Rahim filminde korkulacak ne var ki?_ nasıl çekiliyor da bu kadar korkuyursunuz? bilgim olmadığ için soruyorum. yanlış analamyın ...

kızlar mrb bende allahın izniyle gidicem yarın dr. İnciri bıraktım 2 gündür yemiyorum klomende biteli 4 gün oldu hiç ümidim yok..Heyecanlıyım az bir umudum var ama sönük inş. güzel haberlerle gelirim..
benim ağrım falan olmadı bu ay hiç demekki büyümedilermi acaba yarın ola hayrola artık..

Son düzenleme:

benimde ağrım olmamıştı bu ay büyümedi diye düşünmüştüm aynı senin gibi ama yanlış düşünmüşüm büyümüş hemde 5 taneymiş:))))yarın güzel haberlerle gelirsin umarım

hemen hemen aynı zamanlardayız cnm. bugün benim de 10. günüm salı günü klomen bitti ben incir uygulamadım bu ay klomeni günde 3 adet içtim çünkü. yarın benim de doktor söyleyecek bakalım. bugün gittim 4 yumurta var yarın a tekrar bakalım dedi. kısmettt :)

sedda cım incirin ne gibi faydası var??

birde kızlar rahim filminasıl çekiliyor?

Allahim herkese nasip etsin bekletmesin ins
Yumurtalariniz cok guzel gelismis kizlar hadi gozunuz aydinn olsun

sedda cım incirin ne gibi faydası var??

birde kızlar rahim filminasıl çekiliyor?

rahim filminde korkacak bişey yok yeterki makina yeni olsun.alttan muayne oluyormuşsun gibi rahime bişey yerleştiriyo adını unuttum(bu ara çok unutkan oldum)sonra rahimin içine ilaç gönderiyorlar.ilaç giderken hafif 3-4 saniya kadar bi karın ağrısı hissediyorsun regl ağrısı gibi.o kadar 5 dk da bitiyo zate.
rahim filminden korkan doğumu nasıl yapacak bilemedim yani

inşallah canım pazartesi günü haber veririm size inş. çok istiyorum iyi bişeler duymayı bakalım hayırlısı..

ne güzel canım sevindim adına Ben çalıştığım için git gel sorun oluyor napıcam bilmiyorum dr. dicem iş yerin sıkıntı sürekli izin olmaz en hızlı şekilde çözüme gitmemiz lazım dicem yada bu aydn sonra çıkarım eğer bu şekilde giderse hiç bir iş yeri tmm git demez patronda haftasonu git diyor hep dr. söle haftasonu çağırsın dio pazar günü ne biliyim bakalım yarın olsunda hayırlıs artık..

ay ne bilim herkes korkuyorum filan deyince nooooluuyoosss dedim :)))

canım rahim filmi hiç çekilmedim bilmiyorum ama incir yumurtaları büyüyüyormuş bende yedim bu ay biraz bkalım etkisi olmuşmu yarın anlicaz..

valla senin yazdıklarını okuyunca incir yemeye başladım 2 gündür... :))) sonra dedim yanlış bişi yapmım die hani çatlatıyo die kalmış aklımda.... bakarsın dedim daha büyümeden yuumoşlarım çatlayıverir sonra 1 ay boşa gitmesin die sorim dedim ...... bu arada kaç tane yiyosun günde?

şu incir yeme işinde benimde tereddütlerim oluştu zira gidip aldım en kalitelisinden yiyeyim diye
sonra düşündüm klomen kullanıyorum ikisi birden farklı etkileşim yapar sistemi bozarız
2 gün yedim bıraktım bende

evet öyle bi süreç umarım iyi bi puan alırım sağolaın.

ben ıgne olalı yarın bır hafta oluyor, acep ne zaman test yaptırsam bellı olur bır de kan testı daha ıyı olur dıyorlar

aaa canım benimde pazar günü bir hafta olucak hemen hemen aynı dönemlerdeyizz..test için erken deilmi ama.biraz daha beklemek lazım bence inşallah güzel haberleri beraber veririzzzz

kızlar pregnyl i vurduktan sonraki 11.günümde, ovulasyon sonrası 10. günümde yani bugün hcg baktırdım 11,4 çıktı sanırım hala pregnylin etkisi devam ediyor adetime 3 gün var olsaydı daha yüksek çıkardı.. moralim bozuk....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…