Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

kızlar, bu ay 2. ayım klomen de günde 3 adet içtim. bugün 10. günüm ve 15 mm - 15 mm - 12 mm - 12 mm olmak üzere 4 tane yumurtam varmış. sizce normal mi? yarın tekrar çağırdı doktor. çatlamazlarsa pazartesi ovitrelle yapacakmış. öpüldünüz hepiniz. bana dua edin Allah bu ay nasip eder inşallah...

kızlar, bu ay 2. ayım klomen de günde 3 adet içtim. bugün 10. günüm ve 15 mm - 15 mm - 12 mm - 12 mm olmak üzere 4 tane yumurtam varmış. sizce normal mi? yarın tekrar çağırdı doktor. çatlamazlarsa pazartesi ovitrelle yapacakmış. öpüldünüz hepiniz. bana dua edin Allah bu ay nasip eder inşallah...

oh ohhhhmaşallahhhhhh:nazar::nazar: daha 10.gününmüş normal bence benimki 12.günde büyümüş oluyo gecesinde iğne vurunuyorum.inş.bebişin gelir bu ay

merhaba bende klomen e başladım 2 gün önce bendede tembel yumurtalar varmış.. 3 ay daha cocuk olmazsa rahim filmi çeçilecek ama bende cok korkuyorum o filmden:26: umarım o filme gerek kalmadan hamile kalırız.. inşallah

Rahim filminde korkulacak ne var ki?_ nasıl çekiliyor da bu kadar korkuyursunuz? bilgim olmadığ için soruyorum. yanlış analamyın ...

kızlar mrb bende allahın izniyle gidicem yarın dr. İnciri bıraktım 2 gündür yemiyorum klomende biteli 4 gün oldu hiç ümidim yok..Heyecanlıyım az bir umudum var ama sönük inş. güzel haberlerle gelirim..
benim ağrım falan olmadı bu ay hiç demekki büyümedilermi acaba yarın ola hayrola artık..

Son düzenleme:
kızlar mrb bende allahın izniyle gidicem yarın dr. İnciri bıraktım 2 gündür yemiyorum klomende biteli 4 gün oldu hiç ümidim yok..Heyecanlıyım az bir umudum var ama sönük inş. güzel haberlerle gelirim..
benim ağrım falan olmadı bu ay hiç demekki büyümedilermi acaba yarın ola hayrola artık..

benimde ağrım olmamıştı bu ay büyümedi diye düşünmüştüm aynı senin gibi ama yanlış düşünmüşüm büyümüş hemde 5 taneymiş:))))yarın güzel haberlerle gelirsin umarım

hemen hemen aynı zamanlardayız cnm. bugün benim de 10. günüm salı günü klomen bitti ben incir uygulamadım bu ay klomeni günde 3 adet içtim çünkü. yarın benim de doktor söyleyecek bakalım. bugün gittim 4 yumurta var yarın a tekrar bakalım dedi. kısmettt :)

sedda cım incirin ne gibi faydası var??

birde kızlar rahim filminasıl çekiliyor?

Ağzına sağlık cnm çok güzel dua..Zor durumda yapılan bi duanın makbulu tez zamanda olur diye biliyorum biz yeterince inanarak dua edemiyoruz sanırım..Tamam çok istiyoruz yalvarıyorz ama Allah'a açılan o derin muhabbet kapısını açamıyoruz..Bence de en hassas konu bu..Güzel değinmişsin arkadaşım teşekkür ederim..Allah bizleri o derin sevgi ve muhabbet kapısını açabilenlerden eylesin ,sevdiği kullarından olabilmemizi nasip etsin..AMİİNNNNNN...

Allahim herkese nasip etsin bekletmesin ins
Yumurtalariniz cok guzel gelismis kizlar hadi gozunuz aydinn olsun

sedda cım incirin ne gibi faydası var??

birde kızlar rahim filminasıl çekiliyor?

rahim filminde korkacak bişey yok yeterki makina yeni olsun.alttan muayne oluyormuşsun gibi rahime bişey yerleştiriyo adını unuttum(bu ara çok unutkan oldum)sonra rahimin içine ilaç gönderiyorlar.ilaç giderken hafif 3-4 saniya kadar bi karın ağrısı hissediyorsun regl ağrısı gibi.o kadar 5 dk da bitiyo zate.
rahim filminden korkan doğumu nasıl yapacak bilemedim yani:KK25:

benimde ağrım olmamıştı bu ay büyümedi diye düşünmüştüm aynı senin gibi ama yanlış düşünmüşüm büyümüş hemde 5 taneymiş:))))yarın güzel haberlerle gelirsin umarım

inşallah canım pazartesi günü haber veririm size inş. çok istiyorum iyi bişeler duymayı bakalım hayırlısı..

hemen hemen aynı zamanlardayız cnm. bugün benim de 10. günüm salı günü klomen bitti ben incir uygulamadım bu ay klomeni günde 3 adet içtim çünkü. yarın benim de doktor söyleyecek bakalım. bugün gittim 4 yumurta var yarın a tekrar bakalım dedi. kısmettt :)

ne güzel canım sevindim adına :KK34: Ben çalıştığım için git gel sorun oluyor napıcam bilmiyorum dr. dicem iş yerin sıkıntı sürekli izin olmaz en hızlı şekilde çözüme gitmemiz lazım dicem yada bu aydn sonra çıkarım eğer bu şekilde giderse hiç bir iş yeri tmm git demez patronda haftasonu git diyor hep dr. söle haftasonu çağırsın dio pazar günü ne biliyim bakalım yarın olsunda hayırlıs artık..

rahim filminde korkacak bişey yok yeterki makina yeni olsun.alttan muayne oluyormuşsun gibi rahime bişey yerleştiriyo adını unuttum(bu ara çok unutkan oldum)sonra rahimin içine ilaç gönderiyorlar.ilaç giderken hafif 3-4 saniya kadar bi karın ağrısı hissediyorsun regl ağrısı gibi.o kadar 5 dk da bitiyo zate.

ay ne bilim herkes korkuyorum filan deyince nooooluuyoosss dedim :)))

canım rahim filmi hiç çekilmedim bilmiyorum ama incir yumurtaları büyüyüyormuş bende yedim bu ay biraz bkalım etkisi olmuşmu yarın anlicaz..

valla senin yazdıklarını okuyunca incir yemeye başladım 2 gündür... :))) sonra dedim yanlış bişi yapmım die hani çatlatıyo die kalmış aklımda.... bakarsın dedim daha büyümeden yuumoşlarım çatlayıverir sonra 1 ay boşa gitmesin die sorim dedim ...... bu arada kaç tane yiyosun günde?

ay ne bilim herkes korkuyorum filan deyince nooooluuyoosss dedim :)))

valla senin yazdıklarını okuyunca incir yemeye başladım 2 gündür... :))) sonra dedim yanlış bişi yapmım die hani çatlatıyo die kalmış aklımda.... bakarsın dedim daha büyümeden yuumoşlarım çatlayıverir sonra 1 ay boşa gitmesin die sorim dedim ...... bu arada kaç tane yiyosun günde?

şu incir yeme işinde benimde tereddütlerim oluştu zira gidip aldım en kalitelisinden yiyeyim diye
sonra düşündüm klomen kullanıyorum ikisi birden farklı etkileşim yapar sistemi bozarız
2 gün yedim bıraktım bende

Allah kolaylık versin eşimden bilirim kpss nasıl sıkıntılı bir süreç İnşallah atanırsın canım
hmmm anlaşılan korktuğum başıma gelecek ne yapalım tedavim olumlu sonuçlanır hayırlı mübarek cuma günü dua edelim inşallah hayırlısıyla bebeğimize kavuşalım :KK49:

evet öyle bi süreç umarım iyi bi puan alırım sağolaın.

maşallah canım ne güzel ben de hep bir kızım olsun istemişimdir ismi de çok güzel Allah kucağına almayı nasip etsin inşallah...

sevde haberler pek iyi değil bugün 11. günüm dü 9. günümde 11 mm olan sol overimdeki yumurtam bugün 12 mm

sağda da bir over yapısı ve 2 tane folikül gözüküyor ama sağda tüpüm olmadığı için onlar bizi pek fazla ilgilendirmiyor.doktorum soldaki yumurtamın üzerine düşüyor. menagon iğne verdi bugün 3 gün vurulucam kalçadan.cuma cumartesi ve pazar.pazartesi tekrar bakıcak ultrasonda.şimdi biraz toparlandım sabah çok ağladım gözlerim şişti bu kadar ilaca rağmen bu ne direnç Allahım neden büyümüyolar millet çatır çatır doğum yapıyo biz bir yumurta gelişsin diye neler yapıyoruz iğneler de pahalı her gidişimizde şişiyor hesap çok üzülüyorum eşimin de sık sık izin alması gerekiyor gerçi müdürü biliyor durumu sağolsun çok anlayışlı ama yine de stres yapıyor maddi olarak da zorlanıyoruz haliyle belkide ben ona hiç çocuk veremicem diye çok üzülüyorum böyle böyle müzminleşicek bir süre sonra kendiliğimden bile hamile kalamicam ağlamaktan şiştim.umarım öyle olmaz 2 gün önce harika demişti doktorum yani yumurtlama var ama gelişmiyor istenilen boyuta gelmiyor olsun napalım buna da şükür iğneler inşallah tesir eder.ben Allahıma dua etmeye devam edicem...

canım benim çok sağol evet iğneler daha kuvvetli etki edeceğini düşünüyorum bende ama yine de az büyüdüğünü duyunca çok üzüldüm hemşire de anladı sakın üzülme çünkü çok etkiliyor üzüntü ve stres diyor iğneler etki edicektir dedi işte tabi kuvvetli baya bakalım artık biz üzerimize düşeni yapıyoruz. çıktım eczaneye gittim iğneleri aldım gittim ilkini onlar vurdu hergün 11 de vurdurucam. çıktık arabaya bindim ruh gibiydim ağlamamak için zor tuttum kendimi sonra eve geldim boşaldım tabi ağlamasam hiç açılamicam ama yumurtalar etkilenicek diye de kendime moral vermeye çalışıyorum görsen perişan bir durum. incir de yemedim bu ay çünkü nefret ettim artık içim almıyor napiyım...eşimi de üzdüm daha ilk ayın diyor bu tedavide işte bu ay büyümezse öbür aya etki eder diyor en azından yumurtlaman var onu görüyoruz diyor birsürü ilaç var doktor da bahsetti deneriz tek tek diyor işte napsın bana moral vermeye çalışıyor işe döndü o varınca hemen aradı falan.belli etmiyorum ona çok ama vücudum da etkiliyor moralsizim ya herşeye ağlayasım geliyor çenemde bir sivilce çıktı eve gelince ona bile ağladım işte sivilce yapıyor ilaçlar falan diyorum kendi kendime ne yaparsa yapsın kilo da yapsın umrumda değil maymun gibi bile olsam vazgeçmicem büyümekten çatlatana kadar uğraşıcam yumurtaları inadım inat beni yıkamaz hiçbişey.......

ercelf sıkma bu kadar canını ya bak bizimde moralımızı bozuyosun ben pkoluyum 3. aya geldim klomen 12 mm bıle çıkarmadı yumurtalarımı ben napım ıncır falan hakgetıre hıcbışıy faydaetmedı malıyetlıde olacaga benzıyor bu gıdısle ıgneler hatta asılama ınsallah oraya kadar varmaz ama tup bebek mutlaka zor zamanlar gecırıyoruz ama sabır hepımız ıcın :KK66:

merhaba arkadaşlar. yaklasık 20 gün önce pco lu oldugumu öğrendm. dr daha belirtileri söylerkn tahin etti zaten.nitekim de vajinal ultrason ile anladı öle oldugunu. farlutal ve klomen verdi. farlutali kullandm. adet oldum ve bugün itibariyle klomene başladım. çarşamba günü de dr a gidecem. yumurta gelişip gelişmediğine bakacak sanırım. bakalım sonuç ne olacak. gerçekten moral bozucu bi durum. ama ben inanıyorum klomenle hallolcak bu iş. dr 3 ay ilaçla uğrasırız dedi olmazsa rahim filmi çekeriz dedi. umarım filme gerek kalmaz. arkadaşlar bu klomen kullanınca yumurtalar gelişmişse mutlaka iğne mi vuruyorlar

bende pkolu olduğumu öğrenelı 6-7 ay oluyor cabuk ıyılesmıyor egerkı ılerlemısse bırde cocuk ıstegı olunca tedavıde edılemıyor yanı ıkısı bırarada goturulemıyor gıbı bırsey, pkolu olanlarda yumurtalar daha drenclı kolay buyumuyorlar bende 2 ay klomen kullandım ama 12 mm bıle varamadılar. 3. ayım bu hafta ıcınde adet beklıyorum olunca dr gıdıcem yenı bır ılac denıyecek oda olmazsa ıgnelere gecicez yanı 3 aydan uzun sure klomen yapmayı tercıh etmıyorlar zaten yumurtalar kolay gelısdıyse ılk ay kendılıgınden catlamasını bekleyebılır doktor ısını garantıyede almak ısteyebılır takıpte bellı olur bazı testlerde yapıyorlar kanda ona gorede belırlenıyor olabılır. bıldıklerım bunlar umarım ısıne yararlar.

bana hiç bahsetmedi iğneden ama belki yumurtalar büyümüşse yapacaktır. peki ya büyümezse ne yapacaklar ki acaba

buyumuezse yenıden ılaca devam burada bırılerı kullanıyor ostrojen bantlarıda verenler varmıs kalcaya yapışıyor daha etkılı dıye duydum doktor tercıh ederse yada hasta ısterse belkıde !

çok ıyı bencede oraya kadar bıle gelemdım bennnn ay delırıyorum ne drenclı yumurtalar bunlar :KK47:

yani dimi orasını dusunmuyorlar :KK70::KK76: oraya kadar gelmek nasıp etsın rabbım bızlere.

inşallah canım pazartesi günü haber veririm size inş. çok istiyorum iyi bişeler duymayı bakalım hayırlısı..

ne güzel canım sevindim adına :KK34: Ben çalıştığım için git gel sorun oluyor napıcam bilmiyorum dr. dicem iş yerin sıkıntı sürekli izin olmaz en hızlı şekilde çözüme gitmemiz lazım dicem yada bu aydn sonra çıkarım eğer bu şekilde giderse hiç bir iş yeri tmm git demez patronda haftasonu git diyor hep dr. söle haftasonu çağırsın dio pazar günü ne biliyim bakalım yarın olsunda hayırlıs artık..

oldduuuu deseydın adet gunu yumurta takıbı bunlar hafta sonumu bekler hayret deseydın :KK53: ınsanlar ne kadara acımasız doktora kımse keyfınden gıtmez bunu anlayamayacak kadara dar kafalı mı bu ınsanlar yoksa ınsanlık gercekten olmusde haberımız mı yok :KK47:

evet öyle bi süreç umarım iyi bi puan alırım sağolaın.

ercelf sıkma bu kadar canını ya bak bizimde moralımızı bozuyosun ben pkoluyum 3. aya geldim klomen 12 mm bıle çıkarmadı yumurtalarımı ben napım ıncır falan hakgetıre hıcbışıy faydaetmedı malıyetlıde olacaga benzıyor bu gıdısle ıgneler hatta asılama ınsallah oraya kadar varmaz ama tup bebek mutlaka zor zamanlar gecırıyoruz ama sabır hepımız ıcın :KK66:

canım haklısın ama buraya yazmazsam rahatlayamıyorum hepimiz üzüntülerimizi paylaşıyoruz burda yeri geliyor birbirimiz için seviniyoruz yeri geliyor üzülüyoruz.hepimizin üzüntüsü aynı umudu bir.benim de rahim anomalim var sol tüpüm ve sol yumurtalığım sağlıklı sağ taraf hiç gelişmemiş orda bir yumurtalık var ama tam gelişememiş yarım+kör boynuz şeklinde geçiyor tıpta.sol yumurtalığım çok sağlıklı olmasına rağmen çok dirençli gelişmiyor birtürlü.hem ayrıca gelişse bile hamile kalsam bile rahimim sizinkinin yarısı kadar.hep düşük tehtidim var.ve özellikle erken doğum belki 9 ay yatıcam.belki ard arda 4-5 düşük yapıcam ne yaşicam hiç bilemiyorum.ama yine de üzülmüyorum en azından bir rahmim var bir tüpüm ve bir sağlıklı yumurtalığım var yani bebek olabilmesi için gerekli tüm şartlara yine de sahibim.sen de öylesin kafana takma pko yu bitkisel şeyler dene çok büyük değilse soğan suyu iç biliyosun antibiyotik gibidir temizler rahmini ve üzülme klomen çok basit bir ilaç ben anladım artık çok daha etkili şeyler var.Allah hepimizin yardımcısı olsun..

ben ıgne olalı yarın bır hafta oluyor, acep ne zaman test yaptırsam bellı olur :KK14: bır de kan testı daha ıyı olur dıyorlar

aaa canım benimde pazar günü bir hafta olucak hemen hemen aynı dönemlerdeyizz..test için erken deilmi ama.biraz daha beklemek lazım bence inşallah güzel haberleri beraber veririzzzz:KK76:

kızlar pregnyl i vurduktan sonraki 11.günümde, ovulasyon sonrası 10. günümde yani bugün hcg baktırdım 11,4 çıktı :KK5: sanırım hala pregnylin etkisi devam ediyor adetime 3 gün var olsaydı daha yüksek çıkardı.. moralim bozuk....

X