Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canım öncelikle hayırlı olsun bebeğin.Allah bizede nasip etsin inş.benim iğneden sonra hiç ağrım olamdı bu çatlamadı anlamında mı sence bi bilgin varmı benim ilk klomen kullanmamdı ve sonrasında ovitrelle iğnesi vuruldum.senin vurulduğun iğne dahamı etkilydi ozaman diye aklıma takıldı?gerçi nasip bu işler ama inş. o güzel günleri bizlerde görürüzz

hadi yaaa benim kesin çatlamadı ozaman ve de tutmadı demekki off moralim bozuldu yaa ne tepkisiz bi vücudum varmış off aman yaaa

tatlım hemen moralini bozma.çatlamıştır belki ağrın olmamıştır.
bende klomeni ilk kullandığım aylarda hep kasıklarımda batmalar kısa sancılar hissediyordum bu son kullanmamda hiç bişey hissetmedim dedim heralde bu sefer büyümedi
ama büyümüş hemde 5 tane olmuş

meryem suresi kuran-ı azimuşşandan bir suredir.amenna.lakin anlamadığınız bir nokta var,olay kalpte biter.meryem suresini arapça bin kere okuyun,ihlasın,ve dahi yüce yaradana muhebbet ve sevginin,iki damla göz yaşıyla,katkısının olmadığı bir duanın ne önemi var.bakın başka bir ayet yazayım ,ben kalplere göre hüküm veririm diyor,yüce allah,abdestinizi alıp,samimi göz yaşlarıyla şu duayı edin.alemlere can veren yüce rabbim,senin emri ilahinle bana vereceğin canla bende şu fani dünyada,evlat sevgisini tadayım,sana layık bir kul olarak evladımı,senin izininle yetiştireyim,yarın huzuru ilahinde senin övgüne mazhar olayım,bana hayırlı bir evlat nasip et.ve benzeri samimi dualarla içinizden geldiği şekilde dua edin.ihlasın olmadğı bin meryem suresinin faydasıu olmaz.hacı bayram veli hz.ne güzel buyurmuşlar….alan sensin,veren sensin,kılan sen.ne verdinse odur dahi neyimiz var….ALLAH dualarınızı kabul etsin.isteyene hayırlı evlat versin.göz yaşınızı ALLAH için dökmeyi unutmayın...........................

Ağzına sağlık cnm çok güzel dua..Zor durumda yapılan bi duanın makbulu tez zamanda olur diye biliyorum biz yeterince inanarak dua edemiyoruz sanırım..Tamam çok istiyoruz yalvarıyorz ama Allah'a açılan o derin muhabbet kapısını açamıyoruz..Bence de en hassas konu bu..Güzel değinmişsin arkadaşım teşekkür ederim..Allah bizleri o derin sevgi ve muhabbet kapısını açabilenlerden eylesin ,sevdiği kullarından olabilmemizi nasip etsin..AMİİNNNNNN...

Son düzenleme:

Son düzenleme:
demos cum..harika bir haber...Allah bizede nasip etsin şöyle şirin bir kız cocuğu..

ercelf...kıyamam sana ya..lütfen bırakma kendini..Allahtan umit kesilmez..1 mm de olsa bir tepki dir bu ....du bakalım..daha günün erken..igneler takviyesi isabetli bir karar bence de..sabret gülüm..ignelerle inşallah büyürler..üzülmek yok ama...yıkılmak yok..

canım benim çok sağol evet iğneler daha kuvvetli etki edeceğini düşünüyorum bende ama yine de az büyüdüğünü duyunca çok üzüldüm hemşire de anladı sakın üzülme çünkü çok etkiliyor üzüntü ve stres diyor iğneler etki edicektir dedi işte tabi kuvvetli baya bakalım artık biz üzerimize düşeni yapıyoruz. çıktım eczaneye gittim iğneleri aldım gittim ilkini onlar vurdu hergün 11 de vurdurucam. çıktık arabaya bindim ruh gibiydim ağlamamak için zor tuttum kendimi sonra eve geldim boşaldım tabi ağlamasam hiç açılamicam ama yumurtalar etkilenicek diye de kendime moral vermeye çalışıyorum görsen perişan bir durum. incir de yemedim bu ay çünkü nefret ettim artık içim almıyor napiyım...eşimi de üzdüm daha ilk ayın diyor bu tedavide işte bu ay büyümezse öbür aya etki eder diyor en azından yumurtlaman var onu görüyoruz diyor birsürü ilaç var doktor da bahsetti deneriz tek tek diyor işte napsın bana moral vermeye çalışıyor işe döndü o varınca hemen aradı falan.belli etmiyorum ona çok ama vücudum da etkiliyor moralsizim ya herşeye ağlayasım geliyor çenemde bir sivilce çıktı eve gelince ona bile ağladım işte sivilce yapıyor ilaçlar falan diyorum kendi kendime ne yaparsa yapsın kilo da yapsın umrumda değil maymun gibi bile olsam vazgeçmicem büyümekten çatlatana kadar uğraşıcam yumurtaları inadım inat beni yıkamaz hiçbişey.......

ıns canım o güzel sonucu alırsın

tesekkür ederım canım adı farklı ama etlen maddesı aynı ıgneler. benımde ağrımamıstı zaten bu ıgne calısmayan veya az calısan yumurtaları catlatmak kalınlasan rahım tabakasını ınceltmek ıcın kullanılıyor mantık zaten klomenle bellı büyüklüge gelen yumurtaları catlatmak...

merhaba arkadaşlar. yaklasık 20 gün önce pco lu oldugumu öğrendm. dr daha belirtileri söylerkn tahin etti zaten.nitekim de vajinal ultrason ile anladı öle oldugunu. farlutal ve klomen verdi. farlutali kullandm. adet oldum ve bugün itibariyle klomene başladım. çarşamba günü de dr a gidecem. yumurta gelişip gelişmediğine bakacak sanırım. bakalım sonuç ne olacak. gerçekten moral bozucu bi durum. ama ben inanıyorum klomenle hallolcak bu iş. dr 3 ay ilaçla uğrasırız dedi olmazsa rahim filmi çekeriz dedi. umarım filme gerek kalmaz. arkadaşlar bu klomen kullanınca yumurtalar gelişmişse mutlaka iğne mi vuruyorlar

merhaba bende klomen e başladım 2 gün önce bendede tembel yumurtalar varmış.. 3 ay daha cocuk olmazsa rahim filmi çeçilecek ama bende cok korkuyorum o filmden:26: umarım o filme gerek kalmadan hamile kalırız.. inşallah

umarım umarım. :26: bana da öle dedi dr. ayrıca pko da dedi işte. iyi ki eşimde bişi çıkmadı bide onunkiyle uğraşacaktık
peki size dr klomen bitince ne yapacağını anlattı mı. yumurta büyümüşse yada büyümemişse

maşallah canım ne güzel yumurtaların oluşmuş inşallah güzel haberlerde alırız sonucunda..çatlaatma iğnesi oldunmu canım bu yumurtalarından sonra bekliyomusun şimdi sonucu yani??birde bişey daha sorim :) bu iğneden sonra doktor ilişki günlerini veriyoya ondan sonra devam etmek pek etkili olmuyormuş sanırım senin bi fikrin varmı:44:

bız de verdıgı gunler dısında başka gunler cabalamadık acıkcası, eger etkılı olcagını dusunseydı doktor zaten 2- 3 gun degıl de adet oluncaya kadar beraber olun derdı. bence de pek işe yaramaz gıbıme gelıyor o gunlerın dısındakı gunler

evet canım çatlatma iğnesi oldum şimdi bekliyorum 4 günüm kaldı bakalım hayırlısı.yumurtanın bi ömrü var zaten o günlerden sonrası pek işe yaramaz.doktor bana 5 gün üstüste ilişki veriyo o 5 günden sonra nerdeyse reglime kadar ilişki olmuyo biraz rahatlamak adına.

haklısınız kızlar cevaplarınız için çookk teşekkür ederim bencede mantıklı..zaten olması gereken günlerde de insan stres yapıyo biraz zor geliyo açıkcasıııı neyse inşallah tutunmuştur banada bebeğimmmmm

inşallah tatlım bebeğin seninledir.

ben ıgne olalı yarın bır hafta oluyor, acep ne zaman test yaptırsam bellı olur bır de kan testı daha ıyı olur dıyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…