Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

önemlı degıl tatlım gezmıs oldum bende ...ben ılkınde kalca anlamıstım o kadar ağrı olur yumurtalıkta bende hatırlamıyorum ama arkadaslarımdan hatırlıyorum ağlayacak dereceye gelenler olmustu. sen olumlu düşün bu aya da bağlama evet bende hamıleyım 2 ay klomen 2. ayda + pregnl vuruldum sonrasında 2 ay mola vermıstık zaten ramazandı kendılıgınden geldı bebegım .14 aylık evlıydım. ama rahat olmak gerekıyor anladım kafada odaklarsan olmuyor hersey allahtan dua da etmek lazım elbette...

bu mübarek günde tüm bebek ısteyen arkadaslarıma allahım sağlıklı akıllı, güzel bebekler nasip etsın....hayırlı cumalar....

canım öncelikle hayırlı olsun bebeğin.Allah bizede nasip etsin inş.benim iğneden sonra hiç ağrım olamdı bu çatlamadı anlamında mı sence bi bilgin varmı benim ilk klomen kullanmamdı ve sonrasında ovitrelle iğnesi vuruldum.senin vurulduğun iğne dahamı etkilydi ozaman diye aklıma takıldı?gerçi nasip bu işler ama inş. o güzel günleri bizlerde görürüzz:KK43:

hadi yaaa benim kesin çatlamadı ozaman ve de tutmadı demekki off moralim bozuldu yaa ne tepkisiz bi vücudum varmış off aman yaaa:KK43:

tatlım hemen moralini bozma.çatlamıştır belki ağrın olmamıştır.
bende klomeni ilk kullandığım aylarda hep kasıklarımda batmalar kısa sancılar hissediyordum bu son kullanmamda hiç bişey hissetmedim dedim heralde bu sefer büyümedi
ama büyümüş hemde 5 tane olmuş :nazar:

meryem suresi kuran-ı azimuşşandan bir suredir.amenna.lakin anlamadığınız bir nokta var,olay kalpte biter.meryem suresini arapça bin kere okuyun,ihlasın,ve dahi yüce yaradana muhebbet ve sevginin,iki damla göz yaşıyla,katkısının olmadığı bir duanın ne önemi var.bakın başka bir ayet yazayım ,ben kalplere göre hüküm veririm diyor,yüce allah,abdestinizi alıp,samimi göz yaşlarıyla şu duayı edin.alemlere can veren yüce rabbim,senin emri ilahinle bana vereceğin canla bende şu fani dünyada,evlat sevgisini tadayım,sana layık bir kul olarak evladımı,senin izininle yetiştireyim,yarın huzuru ilahinde senin övgüne mazhar olayım,bana hayırlı bir evlat nasip et.ve benzeri samimi dualarla içinizden geldiği şekilde dua edin.ihlasın olmadğı bin meryem suresinin faydasıu olmaz.hacı bayram veli hz.ne güzel buyurmuşlar….alan sensin,veren sensin,kılan sen.ne verdinse odur dahi neyimiz var….ALLAH dualarınızı kabul etsin.isteyene hayırlı evlat versin.göz yaşınızı ALLAH için dökmeyi unutmayın...........................

meryem suresi kuran-ı azimuşşandan bir suredir.amenna.lakin anlamadığınız bir nokta var,olay kalpte biter.meryem suresini arapça bin kere okuyun,ihlasın,ve dahi yüce yaradana muhebbet ve sevginin,iki damla göz yaşıyla,katkısının olmadığı bir duanın ne önemi var.bakın başka bir ayet yazayım ,ben kalplere göre hüküm veririm diyor,yüce allah,abdestinizi alıp,samimi göz yaşlarıyla şu duayı edin.alemlere can veren yüce rabbim,senin emri ilahinle bana vereceğin canla bende şu fani dünyada,evlat sevgisini tadayım,sana layık bir kul olarak evladımı,senin izininle yetiştireyim,yarın huzuru ilahinde senin övgüne mazhar olayım,bana hayırlı bir evlat nasip et.ve benzeri samimi dualarla içinizden geldiği şekilde dua edin.ihlasın olmadğı bin meryem suresinin faydasıu olmaz.hacı bayram veli hz.ne güzel buyurmuşlar….alan sensin,veren sensin,kılan sen.ne verdinse odur dahi neyimiz var….ALLAH dualarınızı kabul etsin.isteyene hayırlı evlat versin.göz yaşınızı ALLAH için dökmeyi unutmayın...........................

Ağzına sağlık cnm çok güzel dua..Zor durumda yapılan bi duanın makbulu tez zamanda olur diye biliyorum biz yeterince inanarak dua edemiyoruz sanırım..Tamam çok istiyoruz yalvarıyorz ama Allah'a açılan o derin muhabbet kapısını açamıyoruz..Bence de en hassas konu bu..Güzel değinmişsin arkadaşım teşekkür ederim..Allah bizleri o derin sevgi ve muhabbet kapısını açabilenlerden eylesin ,sevdiği kullarından olabilmemizi nasip etsin..AMİİNNNNNN...

Son düzenleme:
inşallah canım ne güzel doğal olmuş senin ilki klomende mi kullanmamıştın? benimde doğal oldu ama klomenle yumurta takibi yaptırmıştım yumoşlar gelişmiyor bende de..inşallah güzel haberler alırız bu ay..

sevde ya nerdesin sennn gözüm hep seni aradı o kadar gelişme oldu yazdım bakıyorum bakıyorum hiç yoksun :) demek koşturuyosun harekatlar filan aman dikkat et dicem ama mesleğin gereği olması gerekirsa olucak tabiki zaten rabbim verdikten sonra düşmicekse düşmez canım öyle düşünme hoplayıp zıplayınca rahim duvarı incelmiyo yani neticede.ama benim kullandığım bu östrojen bantları çok güzel ağızdan alınan tabletlerden daha etkiliymiş kalçama yapıştırdım şeffaf renkli duş alınca falan da çıkmıyormuş biz söyleyene kadar kullanıcaksınız dediler ne zaman çıkartacağımı onlar sölicekmiş ama sanırım yumurtalar geliştiği için bu ayın sonuna kadar kullanıcam.yarın yine kontrol günüm.bu arada benim sağdan da yumurtladığımı tespit ettik yani tek taraflıydı ya rahimim tek tüpüm ve tek yumurtalığım vardı sağda da yumurtam var bu ay demekki sağdan da yumurtluyorsun dedi görünmüyor ultrasonda ama nerdedir bilmem o kadar merak ediyorum ki açıp bakacam yani :KK70:D
ama tüpüm sol tarafta olduğu için soldaki yumurtam bizi daha çok ilgilendiriyor.inşallah büyür güzelce dua et benim için...

CANIM...

Burdayım gülüm ya...evet son günlerde işler kurs derken cok yoğunluk oldu...inşallah vardır bişey ya...yine hayal kırıklığı olması kaçınılmaz ama yinede artık bunaldım bende...aynı kötü sonu yaşamak istemiyorum...bugün 20,gün ama hiç belirti yok...neyse..
ya cok güzel bir gelişme..evet sol tarafta ki işimize yarar..inşallah canım ya..hadi hayırlısı...etmezmiyim ..tabiki ederim..öpüyorum ..

Arkadaşlar dün bebişimizin cinsiyetini zar zor öğrendik :) :) önce göstermedi ayaklarını çaprazlamış dr dediki git çikolata ye meyve suyu iç yedim içtim anca gösterdi :) bizim kız rüşvetçi olacak nur topu gibi bir kızım olacak arkadaşlar darısı en kısa zamanda sizlere olsun inşallah sizinle paylaşmak istedim. İsmini de DURU koymak istiyorum sizce nasıll...

maşallah canım ne güzel ben de hep bir kızım olsun istemişimdir ismi de çok güzel Allah kucağına almayı nasip etsin inşallah...

sevde haberler pek iyi değil bugün 11. günüm dü 9. günümde 11 mm olan sol overimdeki yumurtam bugün 12 mm

sağda da bir over yapısı ve 2 tane folikül gözüküyor ama sağda tüpüm olmadığı için onlar bizi pek fazla ilgilendirmiyor.doktorum soldaki yumurtamın üzerine düşüyor. menagon iğne verdi bugün 3 gün vurulucam kalçadan.cuma cumartesi ve pazar.pazartesi tekrar bakıcak ultrasonda.şimdi biraz toparlandım sabah çok ağladım gözlerim şişti bu kadar ilaca rağmen bu ne direnç Allahım neden büyümüyolar millet çatır çatır doğum yapıyo biz bir yumurta gelişsin diye neler yapıyoruz iğneler de pahalı her gidişimizde şişiyor hesap çok üzülüyorum eşimin de sık sık izin alması gerekiyor gerçi müdürü biliyor durumu sağolsun çok anlayışlı ama yine de stres yapıyor maddi olarak da zorlanıyoruz haliyle belkide ben ona hiç çocuk veremicem diye çok üzülüyorum böyle böyle müzminleşicek bir süre sonra kendiliğimden bile hamile kalamicam ağlamaktan şiştim.umarım öyle olmaz 2 gün önce harika demişti doktorum yani yumurtlama var ama gelişmiyor istenilen boyuta gelmiyor olsun napalım buna da şükür iğneler inşallah tesir eder.ben Allahıma dua etmeye devam edicem...

Son düzenleme:
demos cum..harika bir haber...Allah bizede nasip etsin şöyle şirin bir kız cocuğu..

ercelf...kıyamam sana ya..lütfen bırakma kendini..Allahtan umit kesilmez..1 mm de olsa bir tepki dir bu ....du bakalım..daha günün erken..igneler takviyesi isabetli bir karar bence de..sabret gülüm..ignelerle inşallah büyürler..üzülmek yok ama...yıkılmak yok..:KK20:

demos cum..harika bir haber...Allah bizede nasip etsin şöyle şirin bir kız cocuğu..

ercelf...kıyamam sana ya..lütfen bırakma kendini..Allahtan umit kesilmez..1 mm de olsa bir tepki dir bu ....du bakalım..daha günün erken..igneler takviyesi isabetli bir karar bence de..sabret gülüm..ignelerle inşallah büyürler..üzülmek yok ama...yıkılmak yok..:KK20:

canım benim çok sağol evet iğneler daha kuvvetli etki edeceğini düşünüyorum bende ama yine de az büyüdüğünü duyunca çok üzüldüm hemşire de anladı sakın üzülme çünkü çok etkiliyor üzüntü ve stres diyor iğneler etki edicektir dedi işte tabi kuvvetli baya bakalım artık biz üzerimize düşeni yapıyoruz. çıktım eczaneye gittim iğneleri aldım gittim ilkini onlar vurdu hergün 11 de vurdurucam. çıktık arabaya bindim ruh gibiydim ağlamamak için zor tuttum kendimi sonra eve geldim boşaldım tabi ağlamasam hiç açılamicam ama yumurtalar etkilenicek diye de kendime moral vermeye çalışıyorum görsen perişan bir durum. incir de yemedim bu ay çünkü nefret ettim artık içim almıyor napiyım...eşimi de üzdüm daha ilk ayın diyor bu tedavide işte bu ay büyümezse öbür aya etki eder diyor en azından yumurtlaman var onu görüyoruz diyor birsürü ilaç var doktor da bahsetti deneriz tek tek diyor işte napsın bana moral vermeye çalışıyor işe döndü o varınca hemen aradı falan.belli etmiyorum ona çok ama vücudum da etkiliyor moralsizim ya herşeye ağlayasım geliyor çenemde bir sivilce çıktı eve gelince ona bile ağladım işte sivilce yapıyor ilaçlar falan diyorum kendi kendime ne yaparsa yapsın kilo da yapsın umrumda değil maymun gibi bile olsam vazgeçmicem büyümekten çatlatana kadar uğraşıcam yumurtaları inadım inat beni yıkamaz hiçbişey.......

Amin inş. Allah hayırlısıyla bebegını kucagına almayı nasıp etsın.Bızım daha bu ılk ayımız tedavıde. cok heyecanlıymış. benım yumurtam 22mm boyundaydı gayet buyumuştu.inş. çalışmalar başarılı olmuştur:KK17: gebelık testı ıcın sabırsızlanıyoruz :21:

ıns canım o güzel sonucu alırsın

canım öncelikle hayırlı olsun bebeğin.Allah bizede nasip etsin inş.benim iğneden sonra hiç ağrım olamdı bu çatlamadı anlamında mı sence bi bilgin varmı benim ilk klomen kullanmamdı ve sonrasında ovitrelle iğnesi vuruldum.senin vurulduğun iğne dahamı etkilydi ozaman diye aklıma takıldı?gerçi nasip bu işler ama inş. o güzel günleri bizlerde görürüzz:KK43:

tesekkür ederım canım adı farklı ama etlen maddesı aynı ıgneler. benımde ağrımamıstı zaten bu ıgne calısmayan veya az calısan yumurtaları catlatmak kalınlasan rahım tabakasını ınceltmek ıcın kullanılıyor mantık zaten klomenle bellı büyüklüge gelen yumurtaları catlatmak...

merhaba arkadaşlar. yaklasık 20 gün önce pco lu oldugumu öğrendm. dr daha belirtileri söylerkn tahin etti zaten.nitekim de vajinal ultrason ile anladı öle oldugunu. farlutal ve klomen verdi. farlutali kullandm. adet oldum ve bugün itibariyle klomene başladım. çarşamba günü de dr a gidecem. yumurta gelişip gelişmediğine bakacak sanırım. bakalım sonuç ne olacak. gerçekten moral bozucu bi durum. ama ben inanıyorum klomenle hallolcak bu iş. dr 3 ay ilaçla uğrasırız dedi olmazsa rahim filmi çekeriz dedi. umarım filme gerek kalmaz. arkadaşlar bu klomen kullanınca yumurtalar gelişmişse mutlaka iğne mi vuruyorlar

merhaba arkadaşlar. yaklasık 20 gün önce pco lu oldugumu öğrendm. dr daha belirtileri söylerkn tahin etti zaten.nitekim de vajinal ultrason ile anladı öle oldugunu. farlutal ve klomen verdi. farlutali kullandm. adet oldum ve bugün itibariyle klomene başladım. çarşamba günü de dr a gidecem. yumurta gelişip gelişmediğine bakacak sanırım. bakalım sonuç ne olacak. gerçekten moral bozucu bi durum. ama ben inanıyorum klomenle hallolcak bu iş. dr 3 ay ilaçla uğrasırız dedi olmazsa rahim filmi çekeriz dedi. umarım filme gerek kalmaz. arkadaşlar bu klomen kullanınca yumurtalar gelişmişse mutlaka iğne mi vuruyorlar

merhaba bende klomen e başladım 2 gün önce bendede tembel yumurtalar varmış.. 3 ay daha cocuk olmazsa rahim filmi çeçilecek ama bende cok korkuyorum o filmden:26: umarım o filme gerek kalmadan hamile kalırız.. inşallah

merhaba bende klomen e başladım 2 gün önce bendede tembel yumurtalar varmış.. 3 ay daha cocuk olmazsa rahim filmi çeçilecek ama bende cok korkuyorum o filmden:26: umarım o filme gerek kalmadan hamile kalırız.. inşallah

umarım umarım. :26: bana da öle dedi dr. ayrıca pko da dedi işte. iyi ki eşimde bişi çıkmadı bide onunkiyle uğraşacaktık :KK1:
peki size dr klomen bitince ne yapacağını anlattı mı. yumurta büyümüşse yada büyümemişse

tatlım hemen moralini bozma.çatlamıştır belki ağrın olmamıştır.
bende klomeni ilk kullandığım aylarda hep kasıklarımda batmalar kısa sancılar hissediyordum bu son kullanmamda hiç bişey hissetmedim dedim heralde bu sefer büyümedi
ama büyümüş hemde 5 tane olmuş :nazar:

maşallah canım ne güzel yumurtaların oluşmuş inşallah güzel haberlerde alırız sonucunda..çatlaatma iğnesi oldunmu canım bu yumurtalarından sonra bekliyomusun şimdi sonucu yani??birde bişey daha sorim :) bu iğneden sonra doktor ilişki günlerini veriyoya ondan sonra devam etmek pek etkili olmuyormuş sanırım senin bi fikrin varmı:44:

maşallah canım ne güzel yumurtaların oluşmuş inşallah güzel haberlerde alırız sonucunda..çatlaatma iğnesi oldunmu canım bu yumurtalarından sonra bekliyomusun şimdi sonucu yani??birde bişey daha sorim :) bu iğneden sonra doktor ilişki günlerini veriyoya ondan sonra devam etmek pek etkili olmuyormuş sanırım senin bi fikrin varmı:44:
bız de verdıgı gunler dısında başka gunler cabalamadık acıkcası, eger etkılı olcagını dusunseydı doktor zaten 2- 3 gun degıl de adet oluncaya kadar beraber olun derdı. bence de pek işe yaramaz gıbıme gelıyor o gunlerın dısındakı gunler :KK19:

evet canım çatlatma iğnesi oldum şimdi bekliyorum 4 günüm kaldı bakalım hayırlısı.yumurtanın bi ömrü var zaten o günlerden sonrası pek işe yaramaz.doktor bana 5 gün üstüste ilişki veriyo o 5 günden sonra nerdeyse reglime kadar ilişki olmuyo biraz rahatlamak adına.

haklısınız kızlar cevaplarınız için çookk teşekkür ederim bencede mantıklı..zaten olması gereken günlerde de insan stres yapıyo biraz zor geliyo açıkcasıııı:KK1: neyse inşallah tutunmuştur banada bebeğimmmmm:emir_bebek:

haklısınız kızlar cevaplarınız için çookk teşekkür ederim bencede mantıklı..zaten olması gereken günlerde de insan stres yapıyo biraz zor geliyo açıkcasıııı:KK1: neyse inşallah tutunmuştur banada bebeğimmmmm:emir_bebek:

inşallah tatlım bebeğin seninledir.

ben ıgne olalı yarın bır hafta oluyor, acep ne zaman test yaptırsam bellı olur :KK14: bır de kan testı daha ıyı olur dıyorlar

X