Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

allah allah bana yapmıslardı hıc acımamıstı derler ya elı agır dıye sıze o denk gelmıs herhalde

benım ıgne yerım degıl de sol yumurtalıgım cok sızlıyor, hala devam edıyor o kadar zaman gecmesıne ragmen.bır sorun mu var acaba? :44:

Son düzenleme:

senden duyacagım olumlu bır haber ınan ıkıncı mutlulugum olacak dualarımdasın canım keske elımden gelebılecek bır sey olsa keske konyada olsaydın sende

benım ıgne yerım degıl de sol yumurtalıgım cok sızlıyor, hala devam edıyor o kadar zaman gecmesıne ragmen.bır sorun mu var acaba? :44:

dedıgım gıbı benım hemen gecmıstı merak ettım dur zaten hastanede claısıyorum kadın doguma telefon acayım arkadas doktoruna sorsun sana yazarım ben

Arkadaşlar dün bebişimizin cinsiyetini zar zor öğrendik :) :) önce göstermedi ayaklarını çaprazlamış dr dediki git çikolata ye meyve suyu iç yedim içtim anca gösterdi :) bizim kız rüşvetçi olacak nur topu gibi bir kızım olacak arkadaşlar darısı en kısa zamanda sizlere olsun inşallah sizinle paylaşmak istedim. İsmini de DURU koymak istiyorum sizce nasıll...

sağol canm...bende 5000 aldım. zor buldum ama hala var eczanede. doktormum ben yapmıycam dedi oyuzden sormak istedim bende önemli olduğunu duyduğum için yanlış yapmak istemedim. benim dr. um çook iyi ama soğuk biri oyuzden pek sormıyorum.

ismi güzel kendide ismi gibi olur inş.oy oooyyy minik bi kız tebrik ederim

çok iyi yaaaaa :))) isim de güzel bu arada :)

senden duyacagım olumlu bır haber ınan ıkıncı mutlulugum olacak dualarımdasın canım keske elımden gelebılecek bır sey olsa keske konyada olsaydın sende
Çok sağol cnm ya tüm hamişlerin bizim için duası çok önemli biliyosun çok ihtiyacımız var..Allah bu dularınızın karşılığını size kat kat versin inş..

evet az kaldı bebemmm yaaa.yine olmıcak gibi geliyo
Belli olmaz cnm ya Allah'tan ümit kesilmez..Şimdi olmasa da ilerde Allah vericek buna inan cnm...

Baaakk sennn bu kız uyanık çıktı vallah şimdiden başladı Allah yardımcınız olsun birikimlerinizi bol yapın:)))) ismi de çok hoş bence kalbi de yüzü de ismi gibi güzel olur inş..Tekrardan tebrik ederim cnm..

Son düzenleme:
benim gubun son klomen kullanisim bakalim yimirta ne kadan buyuyecek

bide kizlar bilen varsa solesin cörek otu bak tarcin yumurtami catlatiyor yoksa yumurta mi gelistiyor
kimisi catlatir kimisi gelistirr dedi

demos cum kizin hayilri olsun duru ismi de guzel ismiyle yasasin buyusun melegin

birde ilk aldığımda buz kalıbı içinde vermişti eczacı eve götürecekseniz de buzdolabında saklayın dedi
sanırım oda sıcaklığında durması sakıncalı seni de uyarmışlardır mutlaka

tamam canım.Allah razı olsun zahmet oldu sana.cok coook teşekkur ederım sağolasın. sen hamılesın sanırım?

önemlı degıl tatlım gezmıs oldum bende ...ben ılkınde kalca anlamıstım o kadar ağrı olur yumurtalıkta bende hatırlamıyorum ama arkadaslarımdan hatırlıyorum ağlayacak dereceye gelenler olmustu. sen olumlu düşün bu aya da bağlama evet bende hamıleyım 2 ay klomen 2. ayda + pregnl vuruldum sonrasında 2 ay mola vermıstık zaten ramazandı kendılıgınden geldı bebegım .14 aylık evlıydım. ama rahat olmak gerekıyor anladım kafada odaklarsan olmuyor hersey allahtan dua da etmek lazım elbette...

bu mübarek günde tüm bebek ısteyen arkadaslarıma allahım sağlıklı akıllı, güzel bebekler nasip etsın....hayırlı cumalar....

canım sen kısaca hamile kalma hikayenden bahsedebilirmisiniz
kullandığın birşey oldumu, destek aldın mı, doğal mı oldu, ne kadar bekledin v.s. gibi

rojdaaa mrb sende benim gibi iğneden sonra bekleyenlerdenmisin::))bende iğneden sonra hiç kasık ağrısı filan olmadı tutmadı da ondanmı acaba yaaaaa

mrb canım.evet beklemedeyim bişey kalmadı bir kaç gün sonra belli olcak bakalım.valla herkezde ağrı oluyormu bilmiyorum ki ama iğne vurunduktan sonra kasık ağrılarından ayakta zor duruyordum ben.

mrb canım.evet beklemedeyim bişey kalmadı bir kaç gün sonra belli olcak bakalım.valla herkezde ağrı oluyormu bilmiyorum ki ama iğne vurunduktan sonra kasık ağrılarından ayakta zor duruyordum ben.

hadi yaaa benim kesin çatlamadı ozaman ve de tutmadı demekki off moralim bozuldu yaa ne tepkisiz bi vücudum varmış off aman yaaa

Amin inş. Allah hayırlısıyla bebegını kucagına almayı nasıp etsın.Bızım daha bu ılk ayımız tedavıde. cok heyecanlıymış. benım yumurtam 22mm boyundaydı gayet buyumuştu.inş. çalışmalar başarılı olmuştur gebelık testı ıcın sabırsızlanıyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…