Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

allah allah bana yapmıslardı hıc acımamıstı derler ya elı agır dıye sıze o denk gelmıs herhalde:KK52::KK52::KK52:

benım ıgne yerım degıl de sol yumurtalıgım cok sızlıyor, hala devam edıyor o kadar zaman gecmesıne ragmen.bır sorun mu var acaba? :44:

Son düzenleme:
Ohh maşallah:nazar: Tatlı bulantılardır onlar ne güzel varlığını hissediyosun işte süper bişeydir bence..Allah sizleri nazarlardan korusun cnm..:nazar::nazar:
Ben de sonunda dün 49.günümde adet oldum :))) En azından adet olimde işime başlim tekrardan diye düşünüyodumki dün oldum nihayet sonunda...

senden duyacagım olumlu bır haber ınan ıkıncı mutlulugum olacak dualarımdasın canım keske elımden gelebılecek bır sey olsa keske konyada olsaydın sende:KK19::KK19:

benım ıgne yerım degıl de sol yumurtalıgım cok sızlıyor, hala devam edıyor o kadar zaman gecmesıne ragmen.bır sorun mu var acaba? :44:

dedıgım gıbı benım hemen gecmıstı merak ettım dur zaten hastanede claısıyorum kadın doguma telefon acayım arkadas doktoruna sorsun sana yazarım ben

Arkadaşlar dün bebişimizin cinsiyetini zar zor öğrendik :) :) önce göstermedi ayaklarını çaprazlamış dr dediki git çikolata ye meyve suyu iç yedim içtim anca gösterdi :) bizim kız rüşvetçi olacak nur topu gibi bir kızım olacak arkadaşlar darısı en kısa zamanda sizlere olsun inşallah sizinle paylaşmak istedim. İsmini de DURU koymak istiyorum sizce nasıll...

canım ben ilk muayene ve gebe kalma isteğim sonrasında klomen + pregnyl iğnesi oldum
iğne kalçadan yapılıyor, 5000 olandan 2 tane yapılmıştı bana
36 saat sonra ilişki olması gerekiyor
tabiki senin doktorunun yönlendirmesine göre farklılık gösterebilir
etkisi konusunda birşey diyemiyorum çünkü biz elimizde olmayan sebeplerle
o saati kaçırdık
ancak bu ay yine deneyeceğim, şu an klomen kullanıyorum
çatlatma iğnesi pregnyl bulmak çok zor, ben ankaradayım ona rağmen
bir eczanede buldum ayırttırdım yarın alacağım , o da başkası için istetmiş
gelip alan olmayınca bana verecekmiş
durum bu kadar vahim yani:)

ayrıca iğnenin yapılış şeklininde önemli olduğunu duydum
benimkini doktorun hemşiresi yapmıştı

sağol canm...bende 5000 aldım. zor buldum ama hala var eczanede. doktormum ben yapmıycam dedi oyuzden sormak istedim bende önemli olduğunu duyduğum için yanlış yapmak istemedim. benim dr. um çook iyi ama soğuk biri oyuzden pek sormıyorum.

Arkadaşlar dün bebişimizin cinsiyetini zar zor öğrendik :) :) önce göstermedi ayaklarını çaprazlamış dr dediki git çikolata ye meyve suyu iç yedim içtim anca gösterdi :) bizim kız rüşvetçi olacak nur topu gibi bir kızım olacak arkadaşlar darısı en kısa zamanda sizlere olsun inşallah sizinle paylaşmak istedim. İsmini de DURU koymak istiyorum sizce nasıll...

ismi güzel kendide ismi gibi olur inş.oy oooyyy minik bi kız tebrik ederim

çok iyi yaaaaa :))) isim de güzel bu arada :)

senden duyacagım olumlu bır haber ınan ıkıncı mutlulugum olacak dualarımdasın canım keske elımden gelebılecek bır sey olsa keske konyada olsaydın sende:KK19::KK19:
Çok sağol cnm ya tüm hamişlerin bizim için duası çok önemli biliyosun çok ihtiyacımız var..Allah bu dularınızın karşılığını size kat kat versin inş..

evet az kaldı bebemmm yaaa.yine olmıcak gibi geliyo
Belli olmaz cnm ya Allah'tan ümit kesilmez..Şimdi olmasa da ilerde Allah vericek buna inan cnm...

Baaakk sennn bu kız uyanık çıktı vallah şimdiden başladı:KK1: Allah yardımcınız olsun birikimlerinizi bol yapın:)))) ismi de çok hoş bence kalbi de yüzü de ismi gibi güzel olur inş..Tekrardan tebrik ederim cnm..

Son düzenleme:
benim gubun son klomen kullanisim bakalim yimirta ne kadan buyuyecek

bide kizlar bilen varsa solesin cörek otu bak tarcin yumurtami catlatiyor yoksa yumurta mi gelistiyor
kimisi catlatir kimisi gelistirr dedi

demos cum kizin hayilri olsun duru ismi de guzel ismiyle yasasin buyusun melegin

sağol canm...bende 5000 aldım. zor buldum ama hala var eczanede. doktormum ben yapmıycam dedi oyuzden sormak istedim bende önemli olduğunu duyduğum için yanlış yapmak istemedim. benim dr. um çook iyi ama soğuk biri oyuzden pek sormıyorum.

birde ilk aldığımda buz kalıbı içinde vermişti eczacı eve götürecekseniz de buzdolabında saklayın dedi
sanırım oda sıcaklığında durması sakıncalı seni de uyarmışlardır mutlaka

:KK19:tamam canım.Allah razı olsun zahmet oldu sana.cok coook teşekkur ederım sağolasın. sen hamılesın sanırım?

önemlı degıl tatlım gezmıs oldum bende ...ben ılkınde kalca anlamıstım o kadar ağrı olur yumurtalıkta bende hatırlamıyorum ama arkadaslarımdan hatırlıyorum ağlayacak dereceye gelenler olmustu. sen olumlu düşün bu aya da bağlama evet bende hamıleyım 2 ay klomen 2. ayda + pregnl vuruldum sonrasında 2 ay mola vermıstık zaten ramazandı kendılıgınden geldı bebegım .14 aylık evlıydım. ama rahat olmak gerekıyor anladım kafada odaklarsan olmuyor hersey allahtan dua da etmek lazım elbette...

bu mübarek günde tüm bebek ısteyen arkadaslarıma allahım sağlıklı akıllı, güzel bebekler nasip etsın....hayırlı cumalar....

canım sen kısaca hamile kalma hikayenden bahsedebilirmisiniz
kullandığın birşey oldumu, destek aldın mı, doğal mı oldu, ne kadar bekledin v.s. gibi :emir_bebek:

rojdaaa mrb sende benim gibi iğneden sonra bekleyenlerdenmisin::))bende iğneden sonra hiç kasık ağrısı filan olmadı tutmadı da ondanmı acaba yaaaaa:KK43:

mrb canım.evet beklemedeyim bişey kalmadı bir kaç gün sonra belli olcak bakalım.valla herkezde ağrı oluyormu bilmiyorum ki ama iğne vurunduktan sonra kasık ağrılarından ayakta zor duruyordum ben.

mrb canım.evet beklemedeyim bişey kalmadı bir kaç gün sonra belli olcak bakalım.valla herkezde ağrı oluyormu bilmiyorum ki ama iğne vurunduktan sonra kasık ağrılarından ayakta zor duruyordum ben.

hadi yaaa benim kesin çatlamadı ozaman ve de tutmadı demekki off moralim bozuldu yaa ne tepkisiz bi vücudum varmış off aman yaaa:KK43:

önemlı degıl tatlım gezmıs oldum bende ...ben ılkınde kalca anlamıstım o kadar ağrı olur yumurtalıkta bende hatırlamıyorum ama arkadaslarımdan hatırlıyorum ağlayacak dereceye gelenler olmustu. sen olumlu düşün bu aya da bağlama evet bende hamıleyım 2 ay klomen 2. ayda + pregnl vuruldum sonrasında 2 ay mola vermıstık zaten ramazandı kendılıgınden geldı bebegım .14 aylık evlıydım. ama rahat olmak gerekıyor anladım kafada odaklarsan olmuyor hersey allahtan dua da etmek lazım elbette...

bu mübarek günde tüm bebek ısteyen arkadaslarıma allahım sağlıklı akıllı, güzel bebekler nasip etsın....hayırlı cumalar....
Amin inş. Allah hayırlısıyla bebegını kucagına almayı nasıp etsın.Bızım daha bu ılk ayımız tedavıde. cok heyecanlıymış. benım yumurtam 22mm boyundaydı gayet buyumuştu.inş. çalışmalar başarılı olmuştur:KK17: gebelık testı ıcın sabırsızlanıyoruz :21:

X