Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

ben klomen kullandığım ay incir kürü de yaptım canım ve o ay hamile kaldım hiçbir sakıncası olmaz sonuçta bitkisel yapabilirsin....[/QUOTE]

canım cvb için çok teşk:81::81::81: denemeye başlayayım bende inşşş bana da bi fayadsı olur

bu ara da canım başın gelene çok üzüldün allah sabır versin gerçekten sözün bitti yer inşş rabbim bundan sonra hayırlısını nasip eder...benim de senin gibi tek tumurtam var sol da dış gebelik sonrası sağ yumurta iptal oldu
rabbim yeter ki nasip etsin ister çift ister tek hiç farketmez hayırlısını versin yeter

Son düzenleme:

oluyormu anlamadım kızlar elimden gelen bu

Slm kızlar ben bu ay ilk defa klomen kullandım sonra iğnemi vurundum.Şimdi adet olmama 4 gün var ama iki gündür göğüs uçlarımda böyle bi dokununca acı var,ağrı var ama onun haricinde başka hiçbir belirtim yok,ne baş dönmesi ne mide bulantısı he birde sanki bu ay akıntılarım hiç kesilmedi gibi hamile olabilir miyim ya çok merak ediyorum,henüz erken test yapmıyım demi? Aklımdan çıkarıp atamıyorum,nasıl sabredicem 4 gün daha bilmiyorum birde bu klomen kullannanların regl düzeninide bozuluyormuş diye okudum doğrumu 2-3 gün geciktirebiliyormuş,o zaman nasıl sabrederim bilmem.çok mu soru sordum ya ??

Belki hatırlayanlar olur klomen 2 kez deneme yapıpta hıc bır yumurta gelişmeyenlerdenim daha sonra verılen kararla ve yapılan tahlillerde insülin direncimin yüksek olduğu ortaya cıktı ve ben 1 aydır rejimdeyim :18: şimdi sonuclara bakılırsa kilo vermeye başladım önümde koca bır 5 ay var ve kadın doğumcum verebıldığım kadar ver 70 lere ınsen super olur dedi bakalım hayırlısı karından iğneyi deneyecez umarım hersey yolunda gıderde bende bebişimi kucağıma alırım( Allahım hepimizde nasip eder inşallah) zaman geçtikçe annelik özlemide bir okadar artıyor.Allah hepimizin yardımcısı olsun bu arada bebişi olan varsada çok tebrik ediyorum eminimki inanılmaz bir duygudur.

canım çok erken daha bir haftan var bendede aynıları oluyordu dün hasta oldum ama bişey demek için çok erken normalde 4 günün var klomen 2-4 gün erteliyo sen 1 haftan varmış gibi düşün inş hamişsindir:))))))

selam arkadaslar ben cok fazla bir sey bilmiyorum clomen icin ama sizin bana yardim edecenizi düsünüyorum

canım doktor yönlendirdiyse eğer adetinin 2 günü hapa başlıyosun ilaçlar bittikten sonra dr gün veriyor yumurta takibim oluyor büyüyüp büyümediğine bakıyor zamanı gelince iğneni yaptırıyrsun belki gerekte kalmaya biliyor

dr kontrolunde kullan yoksa yanlış tesirler yapabilir..

inş canım yaa sağol beni frenledin mümkünse ben hergün yazsam sen hergün beni frenlesen olurmu :)))))))))

saol canım nasılsın nasıl gidiyor ben iki gündür soğan suyu içiyorum bakalım ne olacak 15 gün deniyeceğim:)))))))))

iyiyim cnm sağol..hadi bakalım hayırlısı olsun faydasını görürsün inş..Ben bekarken adetlerim düzene girsin diye yapardım onu gerçektende oluyodu sonrasında göbişide erittiğini de duymuştum bir taşla iki kuş:)))

cevap yazdigin icin sagol canim ben zaten dr. kontrolunde basladim ilk ay 5. baslayip 5*1 aldim ikinci ayda aynen ve kimyasal gebelik oldu bu ay 1 temmuzda adet gördüm kimyasal sonrasi gebelik duydunuzmu birde benim bugun den itibaren dr. calismami soyledi ama atesim de degisme yok hos o konuyada tam hakim degilim ya

iğne tedavisiyle hamile kalan bi arkadaşım vardı inş. sende kalırsın.ewet canım hsg den sonra kasıklarda ağrı olur ona bağlıdır muhtemelen..benim buay da tutmadım 4.klomen artık son 3 ay ara vericez..sabah doktorumla konuştumiğne tedavisi vericekti istemedim azcık ara vermek istiyorum..

slm kızlarr bende bu ay klomen kullandım bugun progestron tahlılı yaptrdım 1.87 cıkktı doktorum izinlii sizce durum nedır nasıldır yardımcı olrmusunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…