Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canım tebrik ederim maşallah çok güzel büyümüş yumurtan bu yumurta sana bebeğini getirir inşallah bence vurdur iğneyi işini şansa bırakmamış olursun ama uzun zamandır bebek hasreti çekmiyorsan istersen iğnesiz de yapabilirsin herşeyin doğal olması daha güzel tabiki..14. yada 15. gününde çatlar bence 16-17-18. günlerde de hatta 20. gününe kadar her akşam ilişkide bulun tecrübeli birisi olarak söylüyorum bunları sana :) hadi kolay gelsin...

çok sağol canım.fikirlerinize ihtiyacım var.iğnenin fiyatı tam olarak ne kadar arkadaşlar?

birde yan etkisi filan varmı?

çok sağol canım.fikirlerinize ihtiyacım var.iğnenin fiyatı tam olarak ne kadar arkadaşlar?

birde yan etkisi filan varmı?

genelde pregnly yazıyor doktorlar onu ssk karşılıyor 35 tl mi ne fiyatı ama malesef artık yurtdışından gelmediği söyleniyor bana da doktorum ondan yazmıştı bulamadık hiçbir eczane de onun yerine ovitrelle vuruldum ssk karşılamıyor 75 tl fiyatı.yan etkisi insana göre değişiyor ama klasik kasık ağrısı bel ağrısı falan yapıyor yani hele de yumurta çatlayacağı zaman.onun dışında baş dönmesi oldu biraz bende ama sarsmıyor insanı merak etme.ovitrelle göbekten vuruluyor pregnly i bilmiyorum kalçadan olabilir ama iğneler minicik şeker hastalarının insülinleri gibi aynı hiç acımıyor:)
hakkında hayırlısı olsun canım klomen le ilk tedavinmiş senin ne gibi bir rahatsızlığın var ne kadardır uğraşıyosunuz bebiş için?

ben de katılayım aranıza kızlar. bizim deneyeli bu 6.ayımız bu ay da olmazsa doktor klomen ve çatlatma iğnesi yapıcaz dedi. inşaallah bu son ayda tutar bebeğim........

slm kızlar bugün çatlatma iğnesi vurulalı 9. günüm idrarda ne zaman görebilirim sonucu..fikri olan var mı :18:

canım benim 5 yaşında bir kızım var.ikinciyi 4 aydır istiyoruz.dr.gidelim dedik.adetin 4. günü hormon tahliili yaptırdım.

TSH 1.717

FSH 6.71

LH 8.36 sonuçlarım da lh yüksek dedi dr.klomen verdi.ilk kez gittim dr....senin hikayen nedir.

klomen en fazla kaç kere kullanılır kızlarrrbenim bu 4 oldu??

açıkcası fazla kullanmak zararlı diye okudum.hatta başaka bi forumda idi zannedersem.

bir arkadaşımıza doktoru klomeni sadece bir ay kullan.yumurtlamaya etki öbür ayda oluyor.

fazlası rahim duvarını inceltiyor demiş....

kafam karıştı kimi 1.5 sene kullaanıyor okudum aralıklarla neyse bakalım bu ayda olmaz ise zamana bırakacam nasip diğelim Allah en doğrusunu bilir:)))

klomen en fazla kaç kere kullanılır kızlarrrbenim bu 4 oldu??

klomen en fazla 4 kere kullanıylıyo canım.benimde 4 oldu bu ay..bir hafta sonra felan belli olucak..4 ten fazla kullanılması ileride yumurtalık kanserine sebep oluyo çünkü hayırlı haberlerini bekliyoruz inşş

klomen en fazla 4 kere kullanıylıyo canım.benimde 4 oldu bu ay..bir hafta sonra felan belli olucak..4 ten fazla kullanılması ileride yumurtalık kanserine sebep oluyo çünkü hayırlı haberlerini bekliyoruz inşş

tşk ederim canım inş Allah nasip eder bu ay çok istiyorummmmmmmmmm

mrhaba cnm daha öncede yamıştım sana benımde adet tarıhım 14 temmuz aramızda 1 gun var bende de aynı ağrılar var hiç umudumda yok hakkımızda hayırlısı olsun.benım ağrılarımda adet ağrısı gibi zaten şuan(((benımde 4.kullanışım bu son tü bebek yolu bana görünüyor?

nerdesiniz yaa kımsecikler yok cok yavas ilerliyoruz listemiz nerde kaybolup gitti bulamıyorum

9 ay boyunca klomen kullandım hiç bir işe yaramadı bende yumurta olustu yeterlı boyuta geldi ama fos sebepsiz bizimki yada pko var dr gore değişiyor azla uzatmayın bence klomenı etki etmemeye baslıyor bır zaman sonra:2:

cnm birsey sorcam benımde fsh 5 6 kere yaptırdım 3.5 4.2 6.3 gibi çıktı lh ise değişken 6 18.8 14.60 gibi çıkıyor dr bana pko dedi ama hiç bir belirti yok ultrason temiz senın nasıl sonucun benımkine benzer cıkmıs..

kızını allah bağışlasın 4 ay daha çok yenı telaslanma bence benim 1 sene oldu kızında varmıs bence cok bekletmez gelir ikinciside

kıss hamileymişsin çok sevindim bende yok bişey daha tatilden geldim kafamı dinledim eve gelince gene odaklandım şu hamilelik işine.bu ay hamile olmdığıma çok sevindim ama çok ağır bi idrar yolu enfeksiyonu geçirdim antibiyotikler falan.dikkat et kendine banada bi umut oldu senin hamileliğin.soracaktım rahim filmi ne oldu diye gerek kalmamış zaten.

Son düzenleme:

dr.bana birşey pko ile ilgili bir şey söylemdi canım.sadece lh yüksek çıktığı için ve ovulasyon için

klomen verdi?senin adetlerin kaç günde oluyor?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…