Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Günaydın kızlar benim moralim çok bozuk hani demiştim ya ilaçsız adet oldum diye o kahverengi lekeler bir türlü kırmızıya dönüşmedi 4 gündür bu ne yaa anlam veremiyorum ve gnlük pet takıyorum sadece lekelenme oluyor..

teşekkür edrim cnm bende tatile çıktım evdeyım geziyorum dolaşıyorum adet tarihimi bekliyorum.senin adına çok sevindim....ama unutmaki ilaçların etkiside olabilir içtiğimiz ilaçlar çok etkili ilaçlar onun için vücuttaki etkisi uzun oluyor....cnm kendıne ıyı bak :))))))))

oHHHHHHH SEFAN OLSUN ARKADAŞIM DARISI BAŞIMA BEENDE BİRANÖNCE TATİLE ÇIKMAK İSTİYORUM ŞU İŞYERİNDEN UZAKLAŞMAK İSTİYORUM...

Günaydın kızlar benim moralim çok bozuk hani demiştim ya ilaçsız adet oldum diye o kahverengi lekeler bir türlü kırmızıya dönüşmedi 4 gündür bu ne yaa anlam veremiyorum ve gnlük pet takıyorum sadece lekelenme oluyor..

günaydın tatlım hiç gebelik testi yapmışmıydın bişey varda yerleşiyor olmasın sakın :)))

İyiyim canım ne olsun işte geçip gidiyor günler tekrar hamile kalma umudum yaklaştıkça heyecanım artıyor dünden beri kasıklarımda ve belimde ağrı var 37 gün oldu artık adet olmak istiyorum sadece o kadar sonrası Allah kerim artık:))

canım bütün dualarımız tabiki seninle sen sakın üzülme ama mümkün olduğunca yatman gerekli doktorun düşüğe karşı progestan falan verdi mi eğer verdiyse düzenli iç.bir de benim teyzemin kızı şuan 7 aylık hamile hala ara sıra kanaması oluyo biliyomusun hamiş kaldığı andan beri biraz yorulsun zorlansın hemen kanaması oluyo ama bebişi onunla kendini üzme kafana takma olur böyle şeyler ama yatsan çok iyi olacak eğer çalışıyorsan doktor rapor yazsın bence gülüm...

teşekkürler arkadaşlar hepinize biliyorum toplu dualarınız bana bebeğime iyi gelecek bende birgün bu yazdıklarımı ona okutucam inş.bu teyzeler sana hp dua etti dicem...evet cnm çalışmıyorum evdeyim yatıyorum hep pregeston verdi dr cok düzenli içiyorum bende biraz yürüyünce yoğunlaşıyo dr yapıcak bişey yok diyo eğer kasıklarında ağrı olusa kanaman kırmızıya dönerse hasataneye gelirsin diyo bende dua etmekten başka bişey yapmıyorum....

bu arada cnm inşallah sende hamilesinidr...:nazar::nazar::nazar:

cnm bir test yaptır istersen bak benimde sürekli kahve rengi lekelenmem oluyo....:KK34:

Günaydın arkadaşlar hayırlı sabahlar.
Demosçuğum telaş etme benim de olmuştu birkaç defa öyle kahverengi lekelenmeler. Hatta çamurumsu birşeydi. Ama adetim söküldü. Hatta hatırlıyormusun bilmem, ikinci defasında adet olduğumu sanarken hamile olduğumu öğrenmiştim. İstersen eczaneden şu ucuz gebelik testlerinden alıp yapıver, aklımızda kalmasın.
Umutluyum çok geçmiş olsun arkadaşım. Allahım acil şifalar versin. Ben oğluma hamileyken 3. ayında az bi kanamam olmuştu. Düşük tehlikesi var diye doktor hastanede yatırmıştı bir gün, serum falan vermişlerdi. Sürekli yatmamı söylemişti doktor. Ama cahillik işte, o zaman 20 yaşındaydım ve pek dinlemedim doktorumu. Sonunda 7 aylıkken doğurdum oğlumu. Çok şükür Rabbime iyi ama o zamanlar epey üzüntü yaşamıştık. Şimdi bütün hamilelere söylüyorum aman nolur dikkat edin diye. Allahım hakkında hayırlı olanı versin inşallah.

Son düzenleme:
günaydın kızlar :KK71: uzun zamandır gelemedim ev taşıdık çünkü neyse ki bitti:KK14:
geçen ay klomenle tedaviye başlamıştık ama bu ay ki adetim tam taşınmaya geldi dr a gidemedim :KK50: bugün adet olama gerek azcık karnım ağrıyo ama her hücrem adet olamamak için dua ediyo ben napayım şimdi adet olursam tekrar dr a mı gideyim :26: tekrar baştan mı başlar herşey acaba:44:

canım hamile olabilirsin yerleşiyordur inş ölesindir güzel haberler ver bize hadi bekliyoruz inş olur??

günaydın...bende hamilelil öncesi klomen tablet kullandım..allahın izniyle şuan 2 aylık ilk bebeğime hamileyim.
sabahın 5 inden beri wc deyim 4 gündür çok şiddetli midem bulanıyor..başım ağrıdan çatlıyor..
annemin kıymetini işte şimdi anlıyorum....rabbim hepimize yardım et.:KK58::KK58::KK58:

Günaydın arkadaşlar hayırlı sabahlar.
Demosçuğum telaş etme benim de olmuştu birkaç defa öyle kahverengi lekelenmeler. Hatta çamurumsu birşeydi. Ama adetim söküldü. Hatta hatırlıyormusun bilmem, ikinci defasında adet olduğumu sanarken hamile olduğumu öğrenmiştim. İstersen eczaneden şu ucuz gebelik testlerinden alıp yapıver, aklımızda kalmasın.
Umutluyum çok geçmiş olsun arkadaşım. Allahım acil şifalar versin. Ben oğluma hamileyken 3. ayında az bi kanamam olmuştu. Düşük tehlikesi var diye doktor hastanede yatırmıştı bir gün, serum falan vermişlerdi. Sürekli yatmamı söylemişti doktor. Ama cahillik işte, o zaman 20 yaşındaydım ve pek dinlemedim doktorumu. Sonunda 7 aylıkken doğurdum oğlumu. Çok şükür Rabbime iyi ama o zamanlar epey üzüntü yaşamıştık. Şimdi bütün hamilelere söylüyorum aman nolur dikkat edin diye. Allahım hakkında hayırlı olanı versin inşallah.

cok sağol cnm rabbim kimseye aratmasın tez zamanda versin inş.bende hep yatıyorum sadecev yemek yemek için kalkıyorum...kayınvalidem gelicek şimdi 1 hafta kalcak yanımda umarım tez zamanda geçer...rabbime yalvarıyorum sadece...eşime diyorum ana yüreği işte şimdiden uyuyamıyorum gece 5 kere kalkıyorum ...boşuna dememişler ana gibi yar baba gibi hıyar olmaz diye :KK1::KK1::KK1:oda haklısın diyo garibim...

galiba bende hasta olacağım ağrılarım var karnım ara ara ağrıyor göğüslerim şiş uçları çok acıyor ama daha 13 temmuzada çok var bakalım bekliyorumm dua edin ne olur kızlar 2 yıldır bekliyorum ağustosun 2'si evlilik yıl dönümümüz eşime en güzl hediye bu olur heralde Allahın bize verdiği en güzel hediye olurrrr

selam arkadaşlarım dr geldim şimdi....durm şimdilik iyi değerlerim 3 .katlamış ve kesemizi gördük lakin lekelenmem devam ediyo ve bu beni çok üzüyo düşük tehlikesi var dedi dr ilaçlarla geçmesi lazım dedi ama malesef hergün geliyo kırmızıya dönerse lekelenme hemen gel dedi ALLAHTAN başka sığınacak kimsem yok şimdili dualrınızı eksik etmeyin rabbim benim meleğimi korusun sizlerinkinide olmayan arkadaşlarımada hep duacıyım zaten...
:KK58:

Canım çok geçmiş olsun pozitif düşün allah bebeğini sana bağışlasın..

galiba bende hasta olacağım ağrılarım var karnım ara ara ağrıyor göğüslerim şiş uçları çok acıyor ama daha 13 temmuzada çok var bakalım bekliyorumm dua edin ne olur kızlar 2 yıldır bekliyorum ağustosun 2'si evlilik yıl dönümümüz eşime en güzl hediye bu olur heralde Allahın bize verdiği en güzel hediye olurrrr

İnşallah canım benim evlilik yıldönümüm de 30 ağustos allah yüzümüze baksın..

İnşallah canım benim evlilik yıldönümüm de 30 ağustos allah yüzümüze baksın..

demoscum senin ile aynı tarihlerde hasta oluyoruz benden iki gün öncesin evliliktede öyle inş hamileliğimizde iki gün arayla olur Allah hepimizin yüzüne baksın silsiley_i aliyye yüzü suyu hörmetlerine hepimize hayırlı evlatlar nasip eylesin Aminnnnnnnn

demoscum senin ile aynı tarihlerde hasta oluyoruz benden iki gün öncesin evliliktede öyle inş hamileliğimizde iki gün arayla olur Allah hepimizin yüzüne baksın silsiley_i aliyye yüzü suyu hörmetlerine hepimize hayırlı evlatlar nasip eylesin Aminnnnnnnn

Aminnnn canımmm inşallahhh...

arkadaşlar dr.a gittim.ilk defa yumurtlama takibi yaptırdım.

sağ tarafımda 17 mm yumurta oluşmuş.bu gün 12.günüm.

rahim duvarında çok iyi dedi dr.

istersen yarın çatlatma iğnesi vuralım dedi?

karasızım iğne vurunmdan klomenle hamile kalan varmı?

yumurtam 17 mm sizce nasıl???

X