Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

benimde klomende ilk ayımdı olmadı malesef cuma günü için randevu aldım bende inşallh bu kez olur daha fazla beklemeyiz

selam arkadaşlarım dr geldim şimdi....durm şimdilik iyi değerlerim 3 .katlamış ve kesemizi gördük lakin lekelenmem devam ediyo ve bu beni çok üzüyo düşük tehlikesi var dedi dr ilaçlarla geçmesi lazım dedi ama malesef hergün geliyo kırmızıya dönerse lekelenme hemen gel dedi ALLAHTAN başka sığınacak kimsem yok şimdili dualrınızı eksik etmeyin rabbim benim meleğimi korusun sizlerinkinide olmayan arkadaşlarımada hep duacıyım zaten...

geçmiş olsun canım bak kesenide gördün değerin yukselmıs inşallah sımsıkı tutunacak sana üzme kendini güçlü olmaya çalış bol bol dinlen

cnm merak etme bebişin sana sıkı sıkı tutunacak hamilelikte ilk aylar lekelenmesi olup sağlıklı doğum yapan bir sürü insan var sakın üzme kendini yat dinlen yorma kendini...allahım seni ve bebişini korusun inşallah:)

geçen ay 2 haziranda adet oldum yumurta buyumemıs dedi dr 21. gun de yumurtlama olmadığı belli oldu bu ay hsg cektırmıstım adetım gelmedi daha beklemedeyım 21. gun 12mm yumurta vardı buyumusmudur acaba diye dusunmuyo değilim ama umutlu değilim malesef..

canım nasıl olayım heyecan içindeyim günler geçmiyo:):) inş gelmiştir artık bir senedir uğraşmaktan bıktım progestanı zaten çatlatma iğnesinden sonra veriyo doktorlar..demekki çatlama dönemindesin içebilirsin :):):)bol bol çalışın bu dönemde ben nöbetlerden fırsat buldukça çalıştım ama yeterlimi bilmiyorum :):):)

canım çalışmıyosan bol bol yat..çalışıyosanda rapor almalısın.sadece lekenlenme değil kasıklarında ağrı olursada doktora gitmelisin..ben kadın doğum hastanesinde ebeyim.sormak istediğin bişey olursa cevaplarım..allah bebeğinide senide korusun canım

saol cnm inş. senin çalışmalar yeterli olmuştur ve bebişin seninledir. bakalım bizim nasıl olcak çalışmalar yeni başlıyor daha....

canım ne güzel bak keseyi görmüşsün. moralini yüksek tut bebişin sana tutunacak inş. devamlı dinlen kendine dikkat et...

çok sağol gül, geçirdik işte böyle birşey ocak ayı annelerini bırakmak zorunda kaldım ara sıra girip bakıyorum göbüşleri çıkmaya başlamış bebeklerine ciciler alıyolar.benim heveslerim hayallerim bir başka bahara kaldı belki nisan 2012 annesi falan olurum :) nasıl gidiyor ikiz hamileliği tek yumurta mı çift yumurta mı?Rabbim kucağına almayı nasip etsin inşallah.ben temmuz da tekrar başlicam doğal ilaçsız bakalım kısmet herşey...[/QUOTE]

hayırlısı canım ınsallah en kısa zamanda hamile kalırsın.benım hamılelık ıyı gıdıyor ara sıra bulantılarım oluyor.
3 gundur de belım agrıyor.benım ıkızlerım cıft yumurta ıkızı.ayrı keselerde.

mrb arkadaslar bisey sorucam sizlere ben bu ay klomen kullandim sag tarafimda bi yumurta vardi 12.gun 8mmdi dr. cok kucuk dedi...16.gun tekrar gittigimde 11mm olmustu ama dr. buyumez dedi bu ayi es gecelim dedi ben ignesiz 38,40 gunde adet oluyorum bugun 38.gunum dun iliskide sag kasigim cok agridi ilk defa boyle bi agri hissettim boyle baski oluyomus gibi normal gun icinde birden kalkarken sadece sag kasigimda bi agri oluyo benim korkum acaba kistmi oldu yumurtam henuz adet olmadim..sizce kist olmus olabilirmii ??????:18::18::18:

aynı şekilde benimde 21. gün 12mm solda 9 mm vardı dr immatür folikül büyümemıs dedi ama ben klomen kullanmadım pregesteron 0 küsür çıktı 26. günlerde sağ tarafımda aynı senın gibi çok ağrı oldu akıntılı resmen sancıydı bugun 35. günüm benım arada ilişkide kasık ağrısı oluyor ama adet sonrası ultrasonda bir kere kıst oldu oda adetle atıldı onemli birsey olduğunu zannetmıyorum ama bunyeler farklı tabi inşallah yumurtalarımız buyumus catlamıstır diye umut ediyorum ama mucize olur heralde hayırlısı bakalım..

benim hic kistim olmadi bu ay kucuk oldugu icin ignede yapmadi o yuzden korkuyorum bu ay kist olur diye ilk defa boyle agri hissettim icimden hamilelik gecmiyo degil ama konduramiyorum duzenli ilskide olmadi umarim bi mucize olurdu meleklerimiz bizimle olur senin adet gunun ne zaman kidy

inşallah cnm adetlerim genelde 30 40 gun arası geliyor ama klomen kullandığımdan beri 33 civarı ama bugun 35 gecikti ama arada gecikiyor bekliyorum test yaptım negatif çıktı yumurtalama olmayan aylarım olmustu daha once 39 41 günde gelmişti bu ayda oyle olacak sanırım:2:

iyi düşün iyi olsun canım Allah okdar büyükki dualarımızı geri çevirmeyecektir o herşeyin en iyisini bilir Allah evladını korusun aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

benim gibi adet ortalaman ben daha test yapmadim adet olmazsam 1,2 gune bende yaparim Allah ummadigimiz zamanda verirmis insallah bizide bu aya nasip eder....

slm kızlar nasılsınız beni hatırlayanlar varmı bilmiyorum sonunda hamileyim arkadaşlar allahh herkese nasip etsin 2 aylık hamişim şu an darısı isteyen herkese doğum tarihim doktorun deesi 13 şubat çok mutluyum öpüyorum hepinizi

İyiyim canım ne olsun işte geçip gidiyor günler tekrar hamile kalma umudum yaklaştıkça heyecanım artıyor dünden beri kasıklarımda ve belimde ağrı var 37 gün oldu artık adet olmak istiyorum sadece o kadar sonrası Allah kerim artık:))

canım bütün dualarımız tabiki seninle sen sakın üzülme ama mümkün olduğunca yatman gerekli doktorun düşüğe karşı progestan falan verdi mi eğer verdiyse düzenli iç.bir de benim teyzemin kızı şuan 7 aylık hamile hala ara sıra kanaması oluyo biliyomusun hamiş kaldığı andan beri biraz yorulsun zorlansın hemen kanaması oluyo ama bebişi onunla kendini üzme kafana takma olur böyle şeyler ama yatsan çok iyi olacak eğer çalışıyorsan doktor rapor yazsın bence gülüm...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…