Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

nasılsınız ???
UMUTLUYUM78 den haber war mı ben merak ettim inş herşey yolundadır......(AMİNNNNNNNN)

nasılsınız ???
UMUTLUYUM78 den haber war mı ben merak ettim inş herşey yolundadır......(AMİNNNNNNNN)

merhaba cnm burdayım şimdi açtım bilgisayarı ama çıkıcam dr gidiyorum .....cok nadir olmakla birlikte silince kahve lekelenmem devam ediyo...sanırım bişeyler yolunda değil bende tekrar dr aradım şimdi ben böyle bekleyemem dedim gel bir muayne edelim dedi...bilmiyorum Allahtan hayırlısını diliyorum benim yapabilicek hiçbişeyim yok çünkü...sende varmı bişey cnm..

canım hakkında hayırlısı olsun inş bu ay güzel haberinle sewiniriz ......
emeklerin boşa çıkmaz inşşşş......

cnm inş korkulacak bişi yoktur git gel hayırlı haberle inşşş....
benim bi sorunum yok şuan inş seninkide normaldir bebişin sana sıkı sıkı tutunsun muayeneye gitmekle iyi yapıyorsun cnm inş herşey yolundadır .....

canım peki ağrın oluyor mu yoksa sadece kahverengi leke mi geliyor ????

umarım can sıkıcı bişey yoktur.yüzünde gülücüklerle gelirsin inşallah.allah yardımcın olsun

inşallah bebeğin seninledir canım. bende çatlatma iğnesi olalı 7. günüm bugün.dün akşamdan beri kasıklarım ağrıyo.sende de oldumu ağrı

ben de de çok ağrı olmuştu iğneden sonra, oturup kalkarken bile ağrıyordu sanki karnım patlayacak gibiydi

::)))) Neden olmasın canım inşallah önümüzdeki ay topiğimiz hamile patlaması yaşar..

kızlarrrrr topiğimize ne oldu yaaa kimsecikler yokk abarjinoss nerelerdesinnn benim tatil bitti şimdi de seninkimi başladı cnm

arkadaşlar bende ilk defa geçen ay kullandım klomen ve pregnly 5000.yumurtalarım çabuk gelişmişti o yüzden iğnenin birini adetimin 9. günü diğerini 11. günü vurdurdu doktorum.klomen belimde ve kasıklarımda çok şiddetli ağrı yaptı birde ben bu arada idrar yollarımı üşütmüşüm oda yumurtalıklara vurmuş çikolata kistimi büyütmüş.yürürken sanki böyle içim sallanıyordu.yaklaşık 10 gün boyu ayağa kalkamadım ailem gelip baktı bana.neyse adetim gecikti 6. günekadar korkumdan test yaptırmadım.6. gün kan testinde pozitif çıktı ama hcg değerim istenildiği kadar yükselmemişti.doktor biraz daha beklememi söyledi.ben 11. gün birdaha kan testi yaptırdım negatif çıktı.14. gecede adet oldum.sakın gününün geçince umuda kapılmayın.30 yaşındayım ve bu yaşıma kadar adetim birgün bile gecikmemişti.kullandığımız iğnede hcg hormonu olduğundan vücut kendini hamile sanıyor büyük ihtimalle günümüz ondan gecikiyor.iğnenin etkisi geçincede adet görüyoruz.bu ayda dr klomen vermedi sadece adetimin 12. günü pregnly yaptı o kadar.ve ben sadece o gece eşimde birlikte olabildim.bigeceylede hamile kalmak oldukça zor olsa gerek.yani anlıyacağınız bu ayda bebek yok kızlar.hergün rüyamda bebek görüyorum tanıdığım tanımadığım birileri doğum yapıyor ben gidip onların bebeğini kucağıma alıp seviyorum.bıktım bu rüyayı görmekten.allah yardımcımız olsun.

inşallah bebeğin seninledir canım. bende çatlatma iğnesi olalı 7. günüm bugün.dün akşamdan beri kasıklarım ağrıyo.sende de oldumu ağrı

inş..canım nasıl istiyorum bir bilseniz.. kasıklarımda ağrı yok bu ay nedense..her ay ağrırdı..umutlanmak istemiyorum..kısmet diyorumm :):):)

slm kızlar geçmişe bi göz gezdirdim daha da çok ümitlendim.klomenle ilk ayda çok hamile kalan var.benimde bu ay ilk denemem.allahım inşallah bebeğim gelir bu ay..

slm kızlar nasılsınız ben dün akşam itibariyle kırmızı kartı gördüm bu ay klomende ilk ayımdı olmadı cuma günü doktora gidicem bu kez başka bi doktora gitmeyi düşünüyorum inş bu ay olur Rabbim isteyen herkese tez zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin...

inş..canım nasıl istiyorum bir bilseniz.. kasıklarımda ağrı yok bu ay nedense..her ay ağrırdı..umutlanmak istemiyorum..kısmet diyorumm :):):)

canım ne durumdasın... inş. gelmiştir meleğin. sana bir şey soracaktım daha önce konuşmuştuk progesteron takviyesini ama bugün 14. günüm 22mm olmuş yumurtam incelmiş dedi doktor kendi çatlasın iğne vermiycem dedi progynex var evde içeyim mi gece yatarken doktora soramadım daha önce sorduğum da hcg yükselmeden vermeyeceğini söylemişti. içsem mi içmesem mi acaba:44::44::44::44:

teşekkür edrim cnm bende tatile çıktım evdeyım geziyorum dolaşıyorum adet tarihimi bekliyorum.senin adına çok sevindim....ama unutmaki ilaçların etkiside olabilir içtiğimiz ilaçlar çok etkili ilaçlar onun için vücuttaki etkisi uzun oluyor....cnm kendıne ıyı bak :))))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…