Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Canım gözün aydın eşinin sonuçları iyi çıkmış bence sevinmelisin çünkü erkekte kısırlık daha zor tedavi ediliyormuş ümidini yitirme allah bize sabır versin..

saol cnm ama bu ay nedense çok daha fazla taktım olmayışına rabbim bizede nasip eder inş. anne olmayı.......
senin o lekelenme niye oldu ki?

merhaba cnm uzun süredir görüşemiyoruz...ilaçların etkisi olabilir cnm birde beklemiyosan gelir kırmızlar:)))

saol cnm ama bu ay nedense çok daha fazla taktım olmayışına rabbim bizede nasip eder inş. anne olmayı.......
senin o lekelenme niye oldu ki?

merhaba cnm uzun süredir görüşemiyoruz...ilaçların etkisi olabilir cnm birde beklemiyosan gelir kırmızlar:)))

Evet mehil cim görüşemiyoruz ama yemin ederimki sabah aklımdan geçirdim seni nasılsın neler yaptın. Kızlar ben çok mutluyum adet oldum neden derseniz yıllar sonra progestan içmeden hemde erken adet oldum hemde ne bel ağrısı ne sancı enteresan bu iyiye işarettir dimi belki yumurtalıklarım çalışmaya başlamıştır.

kızlar merhabalar nasılsınız görüşmeyeli ben kendimi fena halde temizliğe kaptırdım dün oturma odasının duvarlarını sildim camlarını da tüllerini yıkadım ölmüşüm yorgunluktan anca bugün dinleniyorum.ya ben hala adet olmadımmm hiç belirti de yok 35 gün oldu inşallah gelir artık.rahim filmi çektirdiğim ayda tam 1 hafta gecikmişti.hepinizi öpüyorum hamilelerimiz kendilerine dikkat etsinler onlar bizim gurur kaynağımız....

Merhaba kizlar bende 3. Klomen tedavisini uyguluyorum..butun test ve rahim filmlerini cektirdim hepsi cok guzel cikti ilaclara tepkide veriyorum ama tik yok :) bu arada bu ikinci cocuk calismalarim bir tane oglum var 5 yasinda oda hic korunmadan 9 ayda olmustu :) bakalim insallah herkez evlat sevgisini tadar allah herkese nasip etsin aminnnnnnn

slm kızlaarr bende klomenle hamile kalmıştım.şimdi kızım 13 aylık.veeee 3 ay sonra tekrar klomen başlayıp ikinci bebişimize kavuşacağız inş.

Ohh ellerine sağlık tertemiz yapmışsın heryeri ne yapalım canım ben bu ay rahim filmi çektirdim ve kırmızılar erken geldi çok mutlu oldum yıllar sonra ilaç almadan hemde erken ne güzell. Canım belki hamilesindir..

selam bende 2 aydır bu sitedeki yazıları takip edip yazmaya fırsat bulamayanlardanım.
bende 1 ay klomen kullandım reglinin 5.günü günde 1 tane başladık 21. gün progesteronum 24 çıktı.reglim 1 gün geçince test yaptırdım 6,93 çıktı 2 gün sonra 15,44 çıktı ve hamileyim.
ben bu 1 ay boyunca hasr suresini okudum bu sureyi araştırın sabah akşam okuduğunuzda 70.000 melek sizin için dua ediyormuş.Allahım hepimizin yardımcısı olsun. tüm bebek isteyenlerin kucağını doldursun inş.

valla canım adet başlangıcı da olabilir ,hiçbirşey olmayabilir de. benden de bir kere pıhtı gelmişti adet gunume cok vardı. o ay kendim yumurtlamışım ilk defa. belki onun belirtisiydi.

hamile olmam imkansız canım çünkü kürtajdan sonra daha eşimle hiç birlikte olmadık açıkçası valla ne yalan söyliyim.zaten 20 gün kanamam sürdü sonrasında da eşim korktu daha yeni kürtaj olduğum için mikrop kaparsın vs.. diye birazda işleri yoğunlaştı düğünler dernekler savruluyoruz ordan oraya zaten fırsat olmadı desem gülmezsin dimi:) bir de biz zaten çok bunalmıştık bebek için çok uğraştık dinlenmek ikimize de iyi geldi sanırım.artık adet olmayı bekliyorum zaten.
ne dersin bidahaki ay bomba gibi bi geri dönüş yaparmıyım sence :)))
işte bu özlemle bebek olur desene :)))

çok tebrik ederimmm bu ay çok bereketli hep söylüyorum herkesssssss emeklerinin karşılığını alıyor Allah kucağına almayı nasip etsin inşallah..bana da teyzem adet olunca bana haber ver bitane dua var onu okicam dedi ne ki acaba? değerlerin de iyi maşallah iki katına çıkmış bak ama ay sonu döllenmiş bence çünkü normale göre düşük değerin hemen doktora gitme derim ben biraz belirginleşsin.benim şimdiki aklım olsa apar topar gitmezdim heyecandan tabi.

umutluyum78 canım kendini üzme korkma sakın inşallah bişey yoktur rahime yerleşiyosa damara filan denk geldiğinde kanama yapabilirmiş olur öyle şeyler sen pozitif düşün emi.iyi haberlerini bekliyoruz bitanem..

kızlar bu arada sabah bi ara umutlum22 buralardaydı baktım ama ileti falan göremedim yazmadan mı çıktı ki şöyle bi kolaçan etti galiba :)

kızlar mrb..çatlatma iğnesini yaptıralı tam 9 gün oldu bugün..nöbetlerden fırsat buldukça çalıştık:) bu ay klomenle 4 . ve son ayım. tuttu tuttu tutmadı aşılanıcam sanırım..üfff ne zor bi süreç allahım günler geçmiyo ..bugünde nöbetçiyim..nöbetler yüzünden hamiş kalamıyorum yhaaaa :)):)

inşallah bebeğin seninledir canım. bende çatlatma iğnesi olalı 7. günüm bugün.dün akşamdan beri kasıklarım ağrıyo.sende de oldumu ağrı

Selam Ercelfiim. Evet bi ara girdim, geçmişi okumaya çalıştım azıcık. Ama işlerim o kadar yoğun kii, aniden çıkmak zorunda kaldım. Nasılsın canım, iyi misin?
İnşallah herkes iyidiir.
Umutluyum hamilesin sanırıım. Hayırlısı olsun arkadaşım, Allah tamamına erdirsin. Sağ salim doğar inşallah meleğin ve analı babalı büyür.
Rana20 sen de hamilesin sanırım arkadaşım. Allahım senin hamileliğini de tamamına erdirsin, hayırlı doğumlar versin.
Canlarım liste nerelerde kaldı. Görmeye çalıştım ama birkaç gün gerilerde de bulamadım.

AMİNNNNN,
canım çok saol dasırı sizlere olsun inşşşşşşş......

saol canım doktorumla görüştüm ayın 20 sinde ultrasona gircem ancak o zaman bebeği görebiliriz acele etmeyelim dedi.

günaydın arkadaşlar

bugün doktorumu arayıp cuma günü için randevu alıcam.cuma adetimin 5.günü.
2.klomen tedavisine başlıcam.glucophage ilacını bırakmıştım dün tekrar başladım hamile kalamadım bari biraz daha kilo vereyim
maraton tekrar başlıyor.inşallah bu sefer olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…