Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

günaydın canımmmm.....
ayy maşallah size hadi bakalım gidin güzel haberlerle gelin annesi ......
bende bugün kan testini tekrarlıcam dr umla görüşüp kontrole gitcem dua et bizim için......

tamam cnm biliyorumki sağlıklı bebişin Allahım cici cici görmeyi nasip etsin....sen oraya resim koymuuşsun cok beğendim.....

kısa süreli bi umutdan sonra hayal kırıklığının o üzüntüsünü yaşıyorum şimdi.yine olmadı yine olmadıııııııııı.bağıra bağıra ağlamak iistiyorum,lanet etmek istiyorum,kırıp dökmek....amannnnnn yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa neyim kolay olduki bu olsunnnn.

Canımmm özledim sizleri yaaaa umarım izin iyi gelir ve tekrardan hamişş olursunn gel artıkkk..

arkadaşlar ya klomenin oluşturduğu kist için doktor hiçbir şey vermedi bana rahim kalınlaşmış bekleyelim kendiliğinden olur dedi...sizin bildiğiniz bir kür falan varmı kisti eritebilecek

arkadaşlar ya klomenin oluşturduğu kist için doktor hiçbir şey vermedi bana rahim kalınlaşmış bekleyelim kendiliğinden olur dedi...sizin bildiğiniz bir kür falan varmı kisti eritebilecek

slm canım soğan kürünü denedin mi bilmiyorum ama kesinlikle tavsiye ediyorum. ben 1 ay da iki tane kistten kurtuldum çok şükür

skm kızlar ben 29 haziranda çatlatma iğnesi vuruldum bugün 6 gün idrarda ne zaman belli olu bilgisi olan var mı

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

bende hamileyim :2: inanamıyorum test yaptım şimdi umutsuzca ve çift cizgi hemen cıktı çıldırıyorum.........

Canım gözün aydın allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ne mutlu sana meleğine kavuşma yolunda bir adım daha attın dualarını eksik etme darısı bizlerin başına....

canım kaçıncı gün vuruldu iğnen ?birde klomenin kist yapma riskine karşın soğan kürü yapsammmı acaba:44:

klomenden sonra soğan kürü yapannınız varmı?

Son düzenleme:
Canım bildiğim kadarıyla 16. günü belli oluyor..
çok heycnlıyım bu ilk denemem klomeni hakkımızda hayırlısı inşallah
canım kaçıncı gün vuruldu iğnen ?birde klomenin kist yapma riskine karşın soğan kürü yapsammmı acaba:44:

klomenden sonra soğan kürü yapannınız varmı?

13. gün vuruldum canım.. ben soğan kürünün faydasını gördüm tatlım gerçekten işe yarıyor.

slm canım soğan kürünü denedin mi bilmiyorum ama kesinlikle tavsiye ediyorum. ben 1 ay da iki tane kistten kurtuldum çok şükür

denemedim cnm ya doktorda ilaç vermeyeyim deyince kendim bişeyler yapayım dedim:)senim kistlerinde klomendenmi olmuştu cnm?bide nasıl uyguladın?

denemedim cnm ya doktorda ilaç vermeyeyim deyince kendim bişeyler yapayım dedim:)senim kistlerinde klomendenmi olmuştu cnm?bide nasıl uyguladın?

klomenle oluşmadı tatlım adet olamadım 2 ay öle oluştu.15 gün boyunca sabah akşam taze yapmak koşulu ile orta boy beyaz soğani 4 e bölüp 1,5 su bardağında 5 dk kynattıktan sonra yemeklerden 20 dk önce aç karınla içiyosun.inşallah sende faydasını görürsün

sağol cnm bende haziranda klomen kullandım 2 yumurtamdan biri çatlamış biri kist olmuş 4cm dedi doktorum adetle beraber erir dedi bende yarın başlim bakalım soğan suyuna inşallah faydası olur...

sağol cnm bende haziranda klomen kullandım 2 yumurtamdan biri çatlamış biri kist olmuş 4cm dedi doktorum adetle beraber erir dedi bende yarın başlim bakalım soğan suyuna inşallah faydası olur...

bana da doıktorum korkulucak bişi yok adet oluca ericekler dedi adetimin 3. günü gittim kontrole küçülmüşlerdi ama hala duruyolardı.doğum kontrol hapı verdi.bende soğan kürüne başladım. sonraki kontrolde tertemizdi kis falan kalmamıştı tatlım.sende faydasını görürüsün inşallah.hemen başla.

saol cnm ya inşallah faydası olur:)

Aman Yarabbim bu ne güzel dönüş oldu 1 haftadır yoktum geçmişi okudum ve şookkk oldum inanılmaz sevindimm..
Umutlum 78 ,gözde_szr , rana_20 ve mesya hepinizi çoooooookkk tebrik ederim Bu ay içime doğmuştu güzel haberler alırım diye gerçekten de yanılmadım ve bu ay tam 4 hamişimiz varr .. Allah nazarlardan korusun sizleri ve meleklerinizi.. Umutları herzaman taze tutalım arkadaşlar Allah ol diyince oluyo Rabbime çok şükür..Benim bu ay kırmızılar geldi neyazıkki.. cumartesi rahim filmi için randevu aldım inş Allah'ım benimde emeklerimin karşılığı verir.. yeni adet tarihim 1 ağustos... Rabbim bizim de yüzümüzü güldürür inş..:97:

Son düzenleme:

ay canım inş Allah m söyletiyor inş hepimiz annelik duygusunu yaşarız şimdde göğüslerim çok ağrıyor bakalım beklicez 13 temmuzu inş hepimizin gönlüne göre verir Allah aminnnnnnnnnnnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…