Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

inşallah cnm ya çok isterim valla ikiz:)benimde 21.günüm bugün ama belki ikinci çatlıyodur bende bugün son kez çalışayım bari

ay insallah insallah Allah keske banada ikiz verse zor ama isteyelim biz yinede belki o an Allah duyar sesimizi. Ama hos ikizi falan önemli degil bu ay olsunda hayirlisiylan tekinede raziyim ben
bu arada senin 1 haftan kalmis :))

Son düzenleme:
anladım canım sağol. o test döllenmenin olup olmadığını belirtir mi acaba?

bende onu arastiriyordum. benimde yapilcak o test carsamba günü. o test galiba edindigim bilgilere göre yumurtanin verimini gösteriyormus ve catlayip catlamadigini. 10 nun üstünde ciktiysa güzel yumurtan olusmus ve catlamis demekmis ama döllenip döllenmedigi belli degilmis

slm kızlar nasılsınız benim son 5 gün ve siddetli kasık agrılarım var hala gecmedi adet sancıı gibi değil iğneler batıyor sanki

nhal83 cüm 21. günde progesteron testi yapıyor bazıları sen de yaptırdın mı?

yok cnm yaptırmadım doktorum hiç sölemedi gidip kendim yaptırsammıki?buarada ara sıra kopuyorum kızlar işteyimde:)müşteri gelince kapatıyorum...saolsun onlarda hiç boş bırakmıyo:)sen yaptırdınmı cnm?

Hayir canim ben de yaptirmadim. Hamile olup olmadigimi ogrenemeyeceksem niyeyaptiriyim:))))

Hayir canim ben de yaptirmadim. Hamile olup olmadigimi ogrenemeyeceksem niyeyaptiriyim:))))

bende karar veremedim cnm ya ama yaptırsam en azından yumurta çatlamışmı diye öğrenirim diye düşünüyorum...offf ya akıl verin bana sizce gideyimmi????

oğlum 9 yaşında canım.oğluöa hamile kaldıpımda iki tüpüm vardı herşey normaldi sadece eşimin sperm sayısı biraz düşüktü ama bu kadar değildi.hsg çekildiği ay hamile kaldım.son iki senedir istedik hsg bile çekildik ama durum ortada.en azından bir tane var .allah olmayanlara isteyenlere en kısa zamanda nasip eder.Allah aratmasın.

inş cnm birde sık sık tuvalete cıkıyorum baska bir belirtim yok gece bile 3 dört kez kalkıyorum senin günün ne zaman inş bu sefer güzel haber veririrm

ay insallah benimde ayin 30 una hersey belli olur. Bende suanda hic belirti yok tuvalete bende cok gidiyorum ama herzaman öle cok su ictigimden heralde kasigimdaki agrilarda gecti bakalim ilerleyen zaman ne göstericek benim daha 10 günüm var..
insalah canim benim biziimle yola baslayan herkes hamile insallah bizde kaliriz bu ay inan bunu okadar cok istiyorum ki Allah dualarimizi insallah hayirlisiylan kabul eder insallah

kızlar bişi sorcam bu aşılama ve tüp bebek meselesinde devlet nasıl ödüyor ne gibi şartları var.bana dr bir çocuğun varsa devlet ödemez dedi.nasıl yani ? bu konuda bilgisi olan var mı ?:26:

kızlar bu ay benim 2 tane gelişmiş çatlama dercesinde olan yumoşum wardı biliyorsunuz ateşime görede 15.günü çatladı ama aklıma takılıyor acaba 2si birden mi çatladı yani ikisi aynı anda çatlarmı ???:44:

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…