Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

kızlar bi sorum olcak size klomen ilaçının etkisi regliye kadar sürermi benim gögüslerim çok fena durumda yürürken bile acıyo ve baya büyüdüler reglime 2 gün kaldı ve ben normalde regli belirtisi yaşayan birisi değilim özelliklede gögüslerim hiç böyle belirti vermezdi klomen gögüsleri bu kadar etkilermi böyle bi olayla karşılaşan varmı boş yere ümitlenmek istemiyorum :97: :97: :97:

canım bende aynen senin durumundayım yürürken bile acıyor dediğin gibi klomen yapabilir sanırım fazla kaptırmayalım kendimizi eger olumsuz sonuç alırsak fazla yıpranmamış oluruz ....

canım bende aynen senin durumundayım yürürken bile acıyor dediğin gibi klomen yapabilir sanırım fazla kaptırmayalım kendimizi eger olumsuz sonuç alırsak fazla yıpranmamış oluruz ....

doğru diyosun canım bence bu klomen bizim hormanları baya etkilemiş hiç büyümeyen gögüslerim büyüdü benim gögüslerim çok küçük normalde keşke hep böyle kalsalar neyse hayırlısı artık senn regline kaç gün kaldı talım benim son 2 gün bakalım bu klomen geçikme yapmazsa inşllh :97:

ooo senin çok az kalmış canım benim daha war bat 2 temmuz bakalım neler olcak eger yumrtan çatladıysa adetin gelir klomen geçiktirmez yani merak etme ama inş bebeğin seninldir kasık ağrıların yok mu hiç ???

bilmemki canim öle bisey hic basima gelmedi ne koyuldu ne acildi ama 5 haftalik bir hamile bana gögüs uclarim kopkoyu oldu demisti siyah nerdese demisti. benim gögüsle ilgili hic bir sey yok suan da ne agri ne sizi ne sislik ne renk

ewet bende duymuştum bunu benimkide tam tersi açılmış rengi .....

senin günün baya varmış canım kasıklarımda adet olcak gibi agrı var ama aşırı değil gecede aniden bacaklarımda huzursuzluk oldu ara sıra ağrı giriyo kasıklarımdan daha çok ağrıyo hayırlısı bakalım inşllh bebişlerimiz gelmiştir...

ewet canım bana daha war ama nedense hiçte heycanlanmıyorum gayet sakinim ...
inş senden güzel haberler alırız ...
benimde dewamlı değil ama arada kasıklarım ağrıyor özelliklede sağ kasıgım sol daha az agrıyor bakalım herşeyin hayırlısı olsun .....

canim senin diger yumurtanin catladigini doktormu söledi sana yoksa senmi tahmin ediyorsun?

yok cnm ben doktora gitmedim bidaha dün gördüm tesadüfen ondada sadece cuma günü kanda baktırabilirsin dedi...yani şimdi akıntım olunca acaba öle olabilirmi diye tahmin ediyorum...

yok cnm ben doktora gitmedim bidaha dün gördüm tesadüfen ondada sadece cuma günü kanda baktırabilirsin dedi...yani şimdi akıntım olunca acaba öle olabilirmi diye tahmin ediyorum...

canim uzayan akintiysa yapisan ve seffaf kesin catliyo suan yumurtalarin belki önceden catlamadi suanda catliyor. Belkide biri önceden catladi digeri simdi catliyor ama her ihtimale karsi degerlendir bu günleri altin günler bu günler altin

valla cnm 3 gündür aynı ya ama çatlatma iğnesinden sonrada kasık ağrım ve akıntım olmuştu yani ozamanda çatladı sanırım....neyse cnm ya hayırlısı artık çatlamadıysada kaçırdık günleri hayırlısı artık:)

yok canim benim neden kacirasin devam calismalara o zamanda olmussa senin 2. belki 3. yumurtan catliyodur. ikiz bide ücüz olurmus ay ne güzel olur ben hep ikiz olsun istemisimdir cocuklugumdan beri ama tekizi bile olmuyo ikizi nasil olsun

Son düzenleme:
arkadaşlar bende de akıntı var bugün 21. günüm ve 3 gündür bembeyaz krem gibi akıntı bir an oluyor ve sonra duruyor hem de 3 gündür aynı saatte. şeffaf ve uzayan değil. sizce bu ne olabilir?

yok canim benim neden kacirasin devam calismalara o zamanda olmussa senin 2. belki 3. yumurtan catliyodur. ikiz bide ücüz olurmus ay ne güzel olur ben hep ikiz olsun istemisimdir cocuklugumdan beri ama tekizi bile olmuyo ikizi nasil olsun

ayyy cnm benim doğru sölüyosun valla daha bir tanesi olmuyor ikiz biraz zor benim:)hoş ablamın ikizleri var diğer ablamında ikizmiş ama gelişmemişti bi tanesi ....ayy ya ailede herkes bukadar doğururken bende hala tık yok((((

arkadaşlar bende de akıntı var bugün 21. günüm ve 3 gündür bembeyaz krem gibi akıntı bir an oluyor ve sonra duruyor hem de 3 gündür aynı saatte. şeffaf ve uzayan değil. sizce bu ne olabilir?

cnm benimde 21.günüm bugün ve bendede öle bi akıntı var ama sanki uzuyor benimki...ne olduğunu çok merak ediyorum inşallah kötü bir şey değildir((

canim o akinti normal yumurtalamadan sonra bimüddet devam ediyor. Ama eger hamile kalirsin kimisinde hic kesilmeden devam ediyormus. Ama kisiye göre degisir yani anliyacagin sabretmek ve insallah hayirli haberleri almak icin beklemek gerekli

ay canim senin olabilir o zaman ikiz ayy insallah hadi bakalim ama bence devam et sen calismalara bendede pil bitti ama bugün son defa deniyebliriz her ihttimale karsi hos bugün 19. günüm kalmamistir catlicak bisey ama..
insallah hayirlisi hepimizin i nsallah...

ama emin ol o akinti kötü bisey degildir rahat ol

Son düzenleme:
canim o akinti normal yumurtalamadan sonra bimüddet devam ediyor. Ama eger hamile kalirsin kimisinde hic kesilmeden devam ediyormus. Ama kisiye göre degisir yani anliyacagin sabretmek ve insallah hayirli haberleri almak icin beklemek gerekli

anladım canım mesela benim yumurtlama zamanı akıntı hiç olmaz çatladığında bile ama 3 gündür böyle hayırlısı bakalım hepimiz sevinirim inşallah

inşallah cnm ya çok isterim valla ikiz:)benimde 21.günüm bugün ama belki ikinci çatlıyodur bende bugün son kez çalışayım bari

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…