Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canım benimki 13 haziran olacaktı:)

benim hiç akıntım yok olmuyo bende anlamadım öncedende olmazdı olmasımı iyi olmamasımı ama yumurtalarım çatlıyo bir sorun yok her ay düzenli adet gören kadının yumurtası çatlıyor demektir dedi dr um

aynen cnm bizimde çalışmamız gerekiyodu dün ama biz uyuduk:)hayırlısı artık....buarada bi doktor sitesine sordum testi iğneden 10 gün sonra yapabilirsin yazmış.çıkarmı ki sizce okadar erken??????????*

Ben her ihtimale karşı beklerim heralde en azından umutlu olarak geçiririm geri kalan günleri

Normalde her kadın yumurtlama dönemimde akıntı, ıslaklık yaşar derler, evet büyük bir kısmı bunu yaşar belki bende dahil, ama benim arkadaşım akıntı nedir bilmez, kesinlikle çamaşırında akıntı olmaz, bu güne kadar hiç olmamış, aynı çamaşırı günlerce giyebilir, hiç bir dönemde akıntısı olmaz, peki bu onun gebe kalmasına engelmi, kesinlikle değil, 2 tane kızı var, ikisinede istiyorum dediği ay hamile kaldı. Allahın takdiri işte, ol derse olur.

Canım bu ay seninle aynıyız, benimde 22. günüm, ialçsız, tedavisiz ve dediğin gibi bol çalışmalı, şimdi sıra beklemede, benim BAT 26 Haziran, hadi hayırlısı, hiç bir belirti olmadığı gibi hiç umudumda yok

merhaba hanımlar,iyi hafta sonları ...
bugün dr. kontrolüm vardı 16. günüm klomen kullanmama ragmen sol tarafda hiç birşey oluşmamış,sağdakiler biraz daha gelişmiş.dr. geç gelişiyor yumurtaların dedi, çatlatma iğnesi ve jel verdi.aranızda jel hakkında bilgisi olan yada kullanan var mı ?ne işe yarıyor ?:44:

cimcim harikasın beni cookkk mutlu ettin her tuvalete gittidğimde neredeyse kendimi parçalıycam akıntım gelsin diye çatlamadımı yok çatlamıştır nede olsa adet görüyorum falan filan diye hep düşünüyorum ama içime su serptin cnm umarım senden bu ay güzel haberler alırız canımsınnnnnnnnnnn :87:

bendede hiç belırti yokk akıntı var ama bence o kullandıgım hapın kalıntısı akıntı gıbı degıl zaten. bırde ara sıra regl ocakmısım gıbı bı agrı hıssedıyorum hafıfcene ama bunlara oluyordu zaten bazı aylarda inşallah hepimiz güzel sonuclarla gelırız..

dün gece çatlatma iğnemi vurundum.bugün hayırlısıyla çalışmalara başılyoruz.

görümcem rüyasında bi evliyaya gitmiş oraya gidenlerinde duaları kabul oluyomuş.tertemiz bi göl varmış içindeki taşlar sayılıyormuş o kadar berrakmış.sonra birden görümcem ağlamaya başlamış allahım kardeşime bi evlat ver diye.
bu arada görümcem hamile.hamilelerin duaları kabul olurmuş ya rüyalarıda gerçek olurmu acaba

ooff şimdi nasıl beklicem benn temmuzun 4 ünde regl günüm.zaman geçermi ki

kızlar ben incir kürüde yaptım bu ay şuan hala içiyorum 21 gün boyunca oldugu için sizce dewam edeyim mi hala etki eder mi yumoşlara ???
canım ibrahim saracoğlunun küründe 21 gün uygulanıp 7 gün ara verilmesi ve toplamda 42 gün yani 2 ay uygulanması gerektiği yazıyor yani 21 gün iç 7 gün ara ver sonra yine 21 gün iç 7 gün ara ver.ama bu kadar uzun süre yaptın mı diye soracak olursan hayır malesef bıkkınlık geliyor zaten ben adetimin 20. günü bıraktım toplamda 13 gün falan içtim doktor zaten yumurtan büyümüş 20 mm olmuş deyip ovitrelle yi vurduğunda çalıştık 4 gün sonra bıraktım inciri.

canım iyi dileklerin için çok teşekkür ederim şuan daha iyiyim gün geçtikçe insan daha da alışıyor kürtajın kanaması da bitti sanırım çok şükür zaten 20 güne kadar normalmiş.

umutlum

canım yazdıklarını içim acıyarak okudum ve gerçekten çok etkilendim resmen bir hayat dersi gibi. ve sen bu dersten alacağını almış gibi görünüyorsun.hemde kendine düşen en iyi payı.sağlık herşeyin başı.senin sağlığın kocanın ve oğlunun sağlığı.bence herşey senin hayatının geri kalanını nasıl devam ettireceğinle ilgili bir işaret bir an ki öyle bir an rabbim sana hatırlatıyor yaşadığın rahatsızlığı ve kulum; tekrar olabilir diyor.bence düşüncelerinde çok haklısın bir süre ara ver uzaklaş bu konudan bak bir evladın var bunu yaşamayana bu bile bir mutluluk.yaşayan kardeş özlemini çekiyor o da ayrı bir konu ama.ben inanıyorum ki bir süre bu konudan uzaklaşır ailenle saadetinle alakadar olursan o yüce rabbim bir gün sana bir süpriz yaşatır ve kendiliğinden hamile kalırsın.işte o zaman inan ki bu Allahın mucizesi....ama sensiz olmaz bu topik gitmeni hiç istemem seyrek gir ama yine de gir.herşey gönlünce olsun canım arkadaşım..sevgiyle kal...

.

canım yaa..7 aydır doktora kontrolündeydim.gerçekten çok yıpranmışım.yumurta takipleri,ilaçlar iğneler ....bir de bu ilaçların yan etkilerinin hepsini yaşadım.yaşam kalitem düştü tamamen..hep halsiz,sinirli, gergin.....birr de işten boyna izin alıp gitmeler...iş yerinde kimseye de söylemedim çocuk için tedavi gördüğümü...

velsahıl bu ay kendimi gerçekten çok iyi hissettim.olursa olur , olmazsa olmaz...nasip artık...önümüzdeki ay da gitmeyeceğim doktora.belki sonraki ayda ..baktım 3-4 ay olmuyor,direkt tüp bebek yaptıracağım..ya da bilmiyorum bir aşılama daha mı denesem..tabi daha uygun fiyata.geçen ay aşılama maliyetim 1300 e geldi..

öyle işte....inşaallah 7-8 gün sonra ikimiz de hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm diye bağıracağız....
çok öptüm seni.bu arada ayın 31. inden beri hayıt tohumu kaynatıp içiyorum..ilk defa istikrarlı bir şekilde devam edebildim..bakalım hayırlısı , belki vesile olur...

forum neden bu kadar yavas ilerliyor çok az kişi yazıyor umutlu hep senın yuzunden geri dön bak bende beklemedeyım bir sene oldu ama yine devam ediyorum sabır sabır ama takip ediyorum yine forumu yoksa nasıl dayanışma yapacağız birbirlerimize destek vermemız gerekiyor çünkü çevremizdekiler bizi anlamıyor...

bende burdayım heyooo hiç hamile haberi yok bu aralar ya......

offff dün gece gerginlikten uyuyamadımmm.kasıklarımda bi rahatszılık varrr niye ki yaa iğneden mi anlamadımmm yoksa yumurtalarmı çatlıyo noluyo halada ara ara giriyo sancı.
doktorum ilişkiden sonra 1 saat kalkma ayaklarını yukarı kaldır yat demişti.dün gece öyle yaptım ama 1 saat dayanamadım bide aksine çişim geldi kalktım napıyım dayanamadım bişi olurmu ki yaa.

cnm benimde dün ara sıra girdi kasığıma ağrı ama benim adete yakında oluyodu böleinş. adet falan olmam daha 7.günüm bugün iğneden snr.bide bende akıntı var cnm ya ama niye anlamış değilim belkide 2.yumurtam çatlıyodur....geçse şu günlerde sonucu öğrensek

ben iğne vurunalı daha 2 gün oldu hani adet yakın olsa adet ağrısı dicem ama adetime daha var.inşşlh olmazsın da bebeğin gelirr biran önce.bende akıntı yok erkenmi daha ondanmı yok acaba.valla yaaa böyle beklemek çok stresli ooff offff

KİM........................... NE KULLANDI.......................................... .......MUHTEMEL DOĞUM TARİH

1.BABYFACE:::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOME N
2.TUSE2006 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN
3.GİZNUR::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
4.COCOSH:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLO MEN
5.gurbetgelini::::::::::::::::::::::::::::::::::KL OMEN
6.EYLUL166 :::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
7.BEYAZBULUT:::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
8.fındı
kk kurdum 81::::::::::::::::::::GONAPHENE
9.irem34:::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAP HENE
10.xzeynep:::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHE NE
11.moril::::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONA PHENE
12.YİĞİDO17::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: İLAÇSIZ
13.SEMA3455::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İ LAÇSIZ ::::::::::::::::::::::::hoşgeldinçağatay bebek
14.ROSEM::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE :::::::::::::::::::::::hoşgeldin MERT bebek
15.BEYAZ MELEK::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSIZ :::::::::::::::::::::::hoşgeldin Öykü bebek
16.elifecan::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
17.esrako::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
18.MİLKSHAKE ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN:::::::: ::::::::::::::hoşgeldin selin bebek
19.BAŞAK 35::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin burçinbebek
20.maviş83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin kıvançBebek
21.pushing:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
22.((eslem)):::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
23.melek_law:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
24.sebossk:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
25.ARZU38 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSI Z
26.güngüneş::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
27.interhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::İLAÇSIZ
28.deryamatrix::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE
29.nlgunözkan23:::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
30.sudeyoncaa::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
31.samyeli26:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
32.ggezgin:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
33.zeytinn79:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
34.melankolia::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
35.zeze26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
36.BeyaAZz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
37.mavi deniz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::AŞILAM A
38.begim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
39.eylem_:::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::
40.mazbut::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
41.incisu::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN
42.APPLEARZU::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
43.bulemsu58:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
44.esraie::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::: :::::::::::::
45.dahiliye::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
46.gulsah1985::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
47.beyazbeyaz::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::iLAÇSIZ
48.berknilay:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
49.bade22::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
50.hazann::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
51.26eser26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::17 ARALIK 2009
52.elif 83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::K LOMEN
53.yaren35:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN :::::::::::::::::::::::hoşgeldin yağız bebek
54.hülyaeyüp:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::İLAÇSIZ
55.ZUZUCUK82:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN ::::::::::::::::::::::11 OCAK 2010
56.RANA.ABLE. :::::::::::::::::::::::::::::::METFORMİN:::::::::: :::::::::::::19 OCAK 2010
57.kadus:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::19 OCAK 2010
58.bihter41::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ ::::::::::::::::::::::13 OCAK 2010
59.sweetbaby::::::::::::::::::::::::::::::::::.... :..:İLAÇSIZ:::::::::::::::::::::: 20 OCAK 2010
60.tubiss::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
61.maksimen::::::::::::::::::::::::::::::::::::SER OPHENE
62.sudembebis::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
63.bulu_dreya::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
64.sudem:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
65.blancedblue:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
66.adria:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
67.seldafid::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::MENOGON
68.melocum:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
69.mehtap gülü:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇS IZ::::::::::::::::hoşgeldin serkan bebek
70.TOTEM:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
71.babylove::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
72.bernadette::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
73.ilsenim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
74.asinaz24::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
75.rüzgaryağmur::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
76._ezgi_::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN:::::::::::::13 NİSAN::::::::::.Hoşgeldin MELİS bebek
77.simge8081:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
78.bebeg83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN::::::::::::::::::::NİSAN 2010
79.zeynur::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
80.edda_edda:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN ( İKİZİ OLACAK)
81.serenay2010:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
82.kardelenseval:::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN::::: hoşgeldin zümra neva bebek
83.BEBEĞİMİZ:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN (1 ay önce klomen kullandı)
84.nostok::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN ( 1 ay önce klomen kullandı)
85.psilokum::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::İLAÇSIZ (ovulasyon testi kullandı)
86.gulcangulcan::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN (glu kofen-bal.tarçın.çörekotu)
87.gelinc::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
88.gulyhas:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
89.zeyhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (adaçayı içti)
90.SEVRA:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
91.demet84izmir::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::İLAÇSIZ
92.zehra.tugba:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
93.Stella::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN
94.tombilibu:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
95.başak84:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
96.elvan77:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::KLOMEN
97.nefertiti50:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::KLOMEN
98.askkizi:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::İLAÇSIZ
99.justreader::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (bal.tarçın.çörekotu-ateş ölçme)
100.antiope::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::İLAÇSIZ
101.pamuksel:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::Y.ÇATLATMA İĞNESİ
102.Civ-civ1:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
103.Kuzu81:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
104.alminas1976::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::İLAÇSIZ .................4 AGUSTOS ……hoş geldin DORA REVNA bebek
105.özlem147...................................... ...............KLOMEN+IGNE
106.a&s........................................... ................... bcg
107.sultan1984.................................... ...............ILACSIZ KÜR İLE .........13 EYLÜL....hoşgeldin KEREM bebek
108.ipekyol51..................................... ................SEROPHENE+İĞNE......7 EYLÜL....hoşgeldin EBRU bebek
109.özemek........................................ ................KLOMEN
110.ceydammm...................................... .............KLOMEN
111.nurtopu....................................... ..................TÜP BEBEK
112.emine kaya.............................................. .....KLOMEN...........13 EKİM
113.firstmoonxxx.................................. ...............MERİONAL 75(İKİZİ OLACAK)hoşgeldın RÜYA VE RÜZGAR bebek
114.testere(BALSURAT)............................. ..........İLAÇSIZ
115.MAVİYESİL1999................................. ...........
116.RUFEYDESERRA.................................. ........İLAÇSIZ..............28 KASIM
117.JUJUMM........................................ ................KLOMEN
118.AYMUEL........................................ ................İLAÇSIZ
119.DENVİR........................................ ..................
120.HEDARZU....................................... ................KLOMEN
121.HAYRAN........................................ .................KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
122.KARAKAYA...................................... ...............
123.NURZUL........................................ ..................KLOMEN
124.GYSHNKY....................................... ................KLOMEN
125.ASYA_DENİZ.................................... ................KLOMEN......08/02/2011....Hoşgeldin DENİZ bebek........
126.GULTUN........................................ ..................KLOMEN
127.DAİSY84....................................... ...................KLOMEN
128.YASMNGU....................................... .................İLAÇSIZ(SOĞAN KÜRÜ)
129.KUZU84........................................ ..................AŞILAMA......11/11/2011......Hoşgeldin DERİN bebek.......
130.DELFİNO....................................... ...................İLAÇSIZ
131.ESİLA_TR...................................... .... .............
132.AYSİMA04...................................... ..................İLAÇSIZ
133.BSBİRKİN...................................... ....................
134.ECEİREMNUR.................................... ..................
135.BETUS19....................................... ....................serophene.............21.04.20 11.......Hoşgeldin ÖZAY bebek
136.MASAL07....................................... ....................KLOMEN
137.YAKAMOZZZ33................................... .................KLOMEN
138.DEFHNE........................................ ......................KLOMEN
139.MELİKE_ECESUU................................. ..................SEROPHENE
140.ZAZEZ......................................... .......................KLOMEN
141.GAMZELİKİZ.................................... .....................
142.EXORCİST_TREX................................. ..................serophene
143.SMALLANGEL.................................... ....................AŞILAMA
144.MASAL800...................................... .....................KLOMEN
145.MİNİMİNİ...................................... .......................KLOMEN
146.FATMA0000..................................... .....................İLAÇSIZ
147.PRETTY9217.................................... .....................SEROPHENE
148.BERRANUR...................................... ......................SEROPHENE
149.SWCNPRLK...................................... ......................KLOMEN
150.GULAYKORKMAZ.................................. ...................KLOMEN...................3 EYLÜL
151.AKTASOZLEM.................................... .....................KLOMEN....................İKİ Zİ OLACAK
152.TİİN.......................................... ...........................KLOMEN
153.DESS.......................................... ..........................KLOMEN (ilk ayında
hamile kaldı)..14 EYLÜL
154.DUYGUCANDAN................................... ....................KLOMEN
155.MOONTORRENT................................... ....................KLOMEN...................İKİZİ OLACAK
156.OZLEMNİSANDOĞAN............................... ..................İLAÇSIZ (2 ay önce klomen kullandı)
157.RABBİSS....................................... ..........................SEROPHONE ve OVİTRELLE (ilk ayında
hamile kaldı)
158.DRGKS......................................... ...........................SEROPHENE ve PREGNYL (ilk ayında
hamile kaldı)
159.PNR30......................................... ..............................KLOMEN
160.NALAN86....................................... ............................KLOMEN
161.YORGUNGONUL................................... .........................KLOMEN
162.SİMİRAMİS..................................... .............................KLOMEN (İlk ayında
hamile kaldı)
163.FEYZAKT....................................... .............................KLOMEN
164.HAGAM......................................... ..............................KLOMEN (İlk ayında
hamile kaldı)
165.CANOCAN85..................................... ..........................(1 ay önce klomen kullandı)
166.SERSELO....................................... .............................İLAÇSIZ
167.ASKTUTKUNU.................................... ...........................SEROPHENE
168.İLKAYCOCUK.................................... .............................KLOMEN
169.FATMA1986..................................... ..............................GONAL F (İkinci aşılamada
hamile kaldı)
170.KALBİMİN...................................... .................................İLAÇSIZ (Bir ay önce klomen kullandı)
171.EASS.......................................... .....................................KLOMEN+PREGNL Y (İlk ayında
hamile kaldı)......8 Ocak 2012
172.PENLOYA....................................... ...................................KLOMEN (İlk ayında
hamile kaldı)
173.GULL.......................................... .......................................Klomen (İlk ayında
hamile kaldı)
174.SARİSHEEKER................................... ...................................Klomen (İkinci ayında
hamile kaldı)
175.TUANATAY...................................... ....................................Klomen
176.MESTANNN...................................... ....................................Klomen
177.DONSER........................................ ......................................
tüp bebek
178.ECRİN......................................... ........................................Tedavisiz

********************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLAR*********************

....................................HAZİRAN AYI LİSTEMİZ...........................

MESYA............................................. ......6 Haziran
KİRCİCEGİM........................................ ....6 Haziran
DESTİNA........................................... .....9 Haziran
MENBETA........................................... ....10 Haziran
MAVİYAZ........................................... ....10 Haziran
MEHİL............................................. ......11 Haziran
KAYRAM29.......................................... ...13 Haziran
ROSE78............................................ .....13 Haziran
ŞEKER-LEBLEBİ........................................17 Haziran
HULYA_41.......................................... ...18 Haziran
G.ERKL............................................ ......18 Haziran
GİDA_PİNAR........................................ ....19 Haziran
SERAPP27.......................................... ....20 Haziran
TUNCSS............................................ .....20 Haziran
MPB............................................... .......23 Haziran
AYSE_GUL80........................................ ...23 Haziran
TASUHİ............................................ ......24 Haziran
HTCGL01........................................... .....24 Haziran
HASRETİMSANA...................................... ..25 Haziran
CİMCİMECAGLA...................................... .26 Haziran
HASRETİMSİNN...................................... ..29 Haziran
ABORJİNOS......................................... ....30 Haziran
FRİENDLY_84....................................... ...30 Haziran
NHAL83............................................ ......30 Haziran

....................................TEMMUZ AYI LİSTEMİZ...........................

KİDY.............................................. .........2 Temmuz
UMUTLUYUM78....................................... ..2 Temmuz
ZNGN.............................................. ........2 Temmuz
RANA20............................................ ........2 Temmuz
GOLGE_CİCEGİ...................................... ....4 Temmuz
İZMRLİ............................................ ........4 Temmuz
KUZEY1............................................ .......5 Temmuz
PATİKLİ........................................... ........7 Temmuz
SEVDE1............................................ .......7 Temmuz
GUNKA............................................. ......10 Temmuz
MELEK04........................................... .....10 Temmuz
SEVOSEVO.......................................... ...10 Temmuz
DEMOS84........................................... ....11 Temmuz
SODDOS............................................ ......13 Temmuz
MEHİL............................................. .......14 Temmuz
UMUTLU22.......................................... ....15 Temmuz
ESEMOS...................................................18 Temmuz

Rabbi heblî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semî’ud-Duâ.” “Rabbim! Bana
tarafından hayırlı bir nesil bağışla. Şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin.”

***Ya Rabbi sana yalvarıyoruz.....Sevgili Peygamberin muhammed aleyhisselamı araya koyarak senden Hayırlı ve Salih evlatlar istiyoruz.... Ey çok sevdiğimiz Peygamberimiz Muhammed Aleyhusselam seni vesile ederek Rabbime yalvarıyoruz senin hatrın için kabul etmesini istiyoruz ..Ya Rabbi bu Yüce Peygamberi bize şefaatçi eyle onun hürmetine duamızı kabul eyle.AMİİİİİİİİİİİİİNN...MAAŞŞALLAHH

bir gün belki bende anne olurum...........

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…