Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

klomen ilaçları boyle belirtiler yapabiliyormuş canım belirtilere takılma. adet gününü geçince anlarsın tahlilde. ben de pko luyum

kolaylıkla atlatır ve bu ay hamile kalırsın inşallah canım

evet ben de yaşadım,bu kurtaj sonrası devam eden kanamalar insanı cok bunaltıyor "yetmedi mi artık çektiğim" diyesi geliyor insanın.. ama Allah bizim için en iyisini, vücudumuzun nasıl dengeye gireceğini bilir canım.. biraz sabırlı ol.. sonrasında da bu kötü düşünceleri,insanların zırvaladıklarını unut ve eşine sımsıkı sarıl.. aranızdaki sevgi herşeyden önemli.. onu kaybettikten sonra neyin anlamı kalırdı ki? Allah onları başımızdan eksik etmesin.

umutlu22 arkadaşım bence burda kalmak için kendini zorlama ,hamilelikle ilgili herşeyden uzaklaş.. listeyi nasılsa güncelleyen birileri çıkar,zor birşey değil bu.. sürekli hamilelik düşüncesiyle haşır neşir olmak insanı dibe çekiyor.. hayatımızdaki sevdiğimiz insanların kalp atışlarının kıymetini bilip, onlara sımsıkı sarılmak varken; hayatımızda henüz olmayan birine bu kadar vakit ayırmak,onun hayaline sağlığımızı ve mutluluğumuzu heba etmek doğru değil..
"yarın" asla olmayabilir,bugünün kıymetini bilelim kızlar.

Canlarim benim hepimizin derdi ayni, hepimiz suanda tek bir umut pesinde kosuyoruz . bu maraton uzun oldukca daha cok yoruluyoruz dinlenmek istiyoruz aslinda durup bi nefes almak ama o icimizdeki ates buna izin vermiyor. Suanda ki tek hayalim saglikli hayirli b ir evladim olsun neden olmadigini bizi neden bu kadar beklettiginide anlamiyorum. Bu hayatta herseyi yapabilirim kendi gücümle istersem herseyi ögrenirim her isin altindan kalkarim. Ama bu duruma müdahale edemiyorum. Hersey Allah tan veren de Allah alanda. Sadece bu gözyaslarimizi bu yüregimizi duysun istiyorum Allah im. Allah almasin umutlarimizi sevdiklerimizi elimizden insallah..Insallah Allah im hepimizin yüzünü güldürcek bize bu sürecte güc versin kuvvet versin saglik versin insallah. Dert arkadaslarim benim hepimiz birbirimize dua edelim bu mubarek günde belki birimizin duasi kabul olur da hepimiz seviniriz.

inşallah canım gerek kalmaz ama benim doktorum pek bi umutsuz konuştu yinede herşeyi Allah bilir vakti geldiyse doktor hayatta olmaz desede olur

canım ben iğne yaptırmadım dr um gerek yok dedi o yüzden ne zaman çatladı yada hala çatlamadı mı bilemiyorum kaç gündür kasık ağrılarım war akıntımda war bakalım bugün ne olcak şuanda aşırı derecede karnım şiş balon gibi resmen birde gögüs uçlarım sızlıyor bakalım hayırlısı artık bekleyip görcez .....senin kaç yumoşun oluştu ilk ayında ....
günaydın canım inş bu ağrılar hayra çıkarda bebişin gelir bu ay .....

canım ALLAHIM KOLAYLIK WERSİN......
inş sende bu aşamadan sonra hemen hamiş kalanlardan olursun güzel haberlerini alırız inş....

kızlar nasılsınız ????
bugün karnım öyle bi şişki anlatamam birde gögüs uçlarım sızlıyor dokununca bugün ateşim yükseldi 35.9dan bugün 36.2 oldu acaba yumoş mu çatladı diyorum ???:97:

Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim arkadaşlar allah hepimizin muradını versin..

kızlar nasılsınız ????
bugün karnım öyle bi şişki anlatamam birde gögüs uçlarım sızlıyor dokununca bugün ateşim yükseldi 35.9dan bugün 36.2 oldu acaba yumoş mu çatladı diyorum ???:97:

Canim senin bence yumas coktan catlamistr ya insallah bu belirtiler hamilelige isarettir ay insallah...

Canlarım cumamız mübarek olsun..Allah'ım bu güzel hayırlı dualarımızı boşa çıkarmaz inş..İnanıyorum bebişlerimiz çok yakında göbişimizde olucak kızlarr...

slm arkadaşlar uzun zamandır gelemiyordum listemizide bulamadım bu ay tekrar klomene başladım bu 3' cü olacak ümitlerim azalıyor artık 2 sene oldu dr hiç bir problem yok diyor Allahım zamanını bekliyor heralde sizler nasılsınız?

Cnm ümidin azalmasın dediğin gibi Allah zamanını bekliyor ama tedbiri de elden bırakmamak lazım gerisi Allah'ın takdiri..Sen rahim filmi çekildinmi cnm?

merhaba arkadaşlar...
klomen tedavisinde ilk ayım salı günü ilacım bitti bugün kontrole gittim ve yumoşlarım büyümüş.hiç umudum yoktu ama ilk kontrolde istenilen büyüklüğe gelmiş çok sevindim sanki hamile kaldım iğne verdi bu gece 11 de iğnemi vuruncam.5 gün ilişki dedi üstüste ayaklarını yukarıya kaldır yat ve 1 saat hiç kalkma dedi ve bu çok önemli yapman lazım diye altını çizdi.yarın çalışmalara başlıyoruz.eşim şehir dışına çıkcaktı erteledi.

bu mübarek günde hepiniz için dua edicem.allahım kucaklarımızı boş bırakmasın,yüreğimize taş bastırmasın.hepinizin işleri rast gitsin.

HADİ GÖZÜN AYDIN CANIM
bol bol çalışın inş bu ay gelir bebeğin .....

Negüzel cnm evet insan o ekranda o büyük yumoşu görünce hamile kalmış kdr seviniyo ben de öyleydim şimdi tamamına ermesini dua ediyorum ve bekliyorum inş senin de daha fazla uğraştırmadan hemen tutar cnm. Dr bana ayaklarını kaldır demedi ama ben her ihtimale karşı öyle yaptım belimin altınada yastık koydum sabah işe gitmeden yıkanıyorum erkenden ne olur ne olmaz diye Senden iğnenin ertesi günü ilişki istedi dimi?

Son düzenleme:

Kizlar size bisey sorucam bu mübarek günde günah degildir insallah. Bizim dinimizde birliktelikten sonra yikanilir biliyorsunuz boy abdesti icin ben de hep dikkat ederim ama bu cocuk mevzulari oldugundan beri hele su 14. günle 16 gün arasi yogun iliskiye girildiginden bazen ise gec kalicam die alamadim abdest ya cok mu günay korkuyorum birde Allah o yüzden mi vermiyo bebek acaba

HADİ GÖZÜN AYDIN CANIM
bol bol çalışın inş bu ay gelir bebeğin .....

teşekkür ederimm.valla eşimin gözü korktu 5 gün deyince neyse iyi besleyim bari bu ara

benim iki tane yumoşum büyümüş hiç akıl edemedim sormayı bu ikiz olabilme ihtimalinimi gösteriyo :44: daha acemiyim bilemedim.allahım dualarımız kabul etsin bir an önce sanada meleğini göndersin.evet bu gece iğnemi vuruncam yarın başlıcam çalışmalara taaaa çarşambaya kadar

ben bu konuyla ilgili tvde dinlemiştim.ayyy adamın adını unuttum ya beyaz saçlı kandil gecelerinde falan proğram yapıyo hani o söylemişti.boy abdestini inkar etmek inanmamak günah dedi ama erinip hemen yapmamanın bi günahı yok dedi.biri telefonla bağlanıp sormuştu aynı senin gibi.artık doğruluk payı ne kadar bilemiyorum

Evet zor oluyo gerçekten ama ben de napim üstüste ilişki demesine rağmen erkenden kalkıyorum banyo için zor ama işte napalım bisüre katlanıcaz..Sen bence de erkenden kalkıp almaya çalış cnm daha iyi olur bebekten ziyade tabii günahı varmış baya. Bastığın heradımda günah var diye biliyorum ben ama sen araştır gene de istersen cnm..

Bende hep dikkat ederdim ama iste son zamanlarda bosladim. Günay oldugunu biliyorum dedigin gibi canim erkenden kalkip yapmak lazim bi sekilde Allah günahlarimizi affetsin insallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…