Klomen ve düzenli adet olan pko

Bsrdgl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2023
6
0
25
Merhabalar hanımlar. Bende pko var her ay düzenli adet oluyorum. Bebiş istiyoruz artık bu ay klomen kullandım. Düzenli adet olmak ve klomen tedavisiyle sizce gebelik şansım nasıl bilgi ve deneyimlerinizi alabilir

Merhabalar hanımlar. Bende pko var her ay düzenli adet oluyorum. Bebiş istiyoruz artık bu ay klomen kullandım. Düzenli adet olmak ve klomen tedavisiyle sizce gebelik şansım nasıl bilgi ve deneyimlerinizi alabilir
Bende pazar günü klomene başladım canım cuma kontrolüm var Klomen yumurta geliştirmek için kullanılıyor sonrasında doktor sana gerekli takviyeleri veriyor

Düzenli adette gebelik daha çabuk oluşuyor benim gibi ilaçsız adet olamayanlara göre 💖💖

Bende pazar günü klomene başladım canım cuma kontrolüm var Klomen yumurta geliştirmek için kullanılıyor sonrasında doktor sana gerekli takviyeleri veriyor
Doktorum ilaçtan sonra 5-6-7 günleri ilişki önerdi çatlatma iğnesi falan demedi hiç bi de kontrole gel de demedi adet gününde gel dedi sadece

Doktorum ilaçtan sonra 5-6-7 günleri ilişki önerdi çatlatma iğnesi falan demedi hiç bi de kontrole gel de demedi adet gününde gel dedi sadece
Bana öyle söyledi doktorum kaç tane yumurta oluştuğunu takip etmesi gerekiyor bildiğim kadarıyla aşırı çoklu gebelik olabilme ihtimaline karşı 5 yumurta filan olanlar oluyormuş. Ben pkoyum yumurta rezervi fazla oluyor bizim gibi hastalarda

Merhaba gebelik oluştu mu

İyi günler bende bugün başladım kolemen adetimiz3.günü
Ayrıywtten coraspin folik ve şeker ilacı kullanıyorum adetin 10.günü gel bakalım dedi doktor geçen ay kimyasal geçirdim sağ tüpüm tıkalı rabbim hepimize evlat müjdelesin inşallah duygularımı paylaşmak istedim dualar eşliğinde kardeşlerim

Bende de pko var ve 16 yaşımdan beri doğum kontrol hapı kullanıyordum. Hapın etkisiyle de düzenli adet görüyordum. Lakin hapı bıraktığım dönemlerde adetim hemen düzensizleşirdi. Sürekli tedavisiz gebe kalamayacağım söyleniyordu. Lakin hapı bıraktığım ay hiçbir ilaç ve tedavi görmeden hamile kaldım. Sadece geç yumurtlama oldu. Adetim 1 hafta gecikmişti ve gebelik testleri hala negatif çıkıyordu 😄 her gün test yapmamdan eşim o kadar sıkılmıştı ki “yok işte aşkım yok. Ne zaman ikna olacaksın olmadığına yemin mi etsin test “ diyordu bana 😄 ve adet gecikmesinin 10.günü çok silik 2.çizgiyi gördüm. Hiç sürpriz falan yapamayıp , elime testi alıp, “ yemin etti aşkım yemin etti “ diyip koşa koşa yanına gitmiştim 😄 demek istediğim o ki , oluyor. Olabiliyor. Hem de olacaksa, senelerce doğum kontrol hapı kullanmanıza ve pkoya rağmen hapı bıraktığınız ay da oluyor. İçini ferah tut. Olumsuz düşüncelere kapılma. Rabbim kucağını boş bırakmasın. Hayırlı haberlerini alalım inşallah 🥰

İyi günler bende bugün başladım kolemen adetimiz3.günü
Ayrıywtten coraspin folik ve şeker ilacı kullanıyorum adetin 10.günü gel bakalım dedi doktor geçen ay kimyasal geçirdim sağ tüpüm tıkalı rabbim hepimize evlat müjdelesin inşallah duygularımı paylaşmak istedim dualar eşliğinde kardeşlerim
Amin canım bende bu ay kimyasal gebelik yaşadım Allah hayırlısıyla bi an önce sağlıklı sıhhatli bebeklerimizin olmasını nasip etsin

Ben de düzenli adet gören pko grubundanım. İnositol kullanıyorum kürler macunlar yaptım ama geçen ay öğrendim ki 2.6 cm kistim varmış ve son iki aydır da kist patlamaları yaşayıp geceleri acillik oluyorum. Ne yapacağımı şaşırdım hsg baktırdım temiz çıktı çok şükür 🙏🏻 gelecek ay yumurta takibine başlayacağız ( inşallah gebelik oluşur da bunlara gerek kalmaz)

X