Klomen + Pregnyl çatlatma belirtiler

gyshnky

Zeynep Beren hoşgeldin
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2009
6.368
2
Slm arkadaşlar ben 5 Ocak sabah 11 gibi çatlatma iğneleri vuruldum (2 tane 5000mg pregnyl)... Acaba klomen kullanıp arkasından çatlatma vurulan ve hamile kalan arkadaşların belirtileri iğneden kaç gün sonra başladı ve ilk çıkan belirti neydi?

Klomen kullanmadım adetimin 12günü doktorum muane etti ve bir adet olgun yumurtam olduğunu
söyledi hatta resmini bile çekip verdi:)

pregnyl 5000 iğne yazdı hemen bu akşam yaptır dedi..3gün ilişki önerdi...

gel gelelim

ara ara bulamadım iğneyi...enson eczanelerde kapanmaya başlayınca sinirimden ağladım sokaklarda yaa...
eczanedekiler biraz yatıştırdı beni ama eve gidince yüksek sesle başladım tekrar ağlamaya...

makyaj falan suratım dağıldı resmen şiştim:KK43:

eşimde o akşam işe gidecek diye kalmış aklımda iyice yalnızlık psikolojisiyle coştum ağlarken:KK43:

sonra bir mucize oldu,eşim vardiyasının değiştiğini ve yarın işe gideceğini söyledi:)büyük moral oldu bana:=)

sonra eşimle netten nöbetçi eczaneleri aradık ve ikinci aradığımız yerde ellerinde 1tane PREGNLY olduğunu

söylediler:)hemen koşup aldık iğneyi:)anneme yaptırdık ve eve döndük,o akşam çalışmalar başladı tabi:)

doktorumun önerisiyle 2-3gün daha peşpeşe çalışmalar devam edecek..

hayırlısıyla inşallah iğnenin de yardımıyla hamiş kalmayı umuyorum:)

Allahım sen büyüksün....sen herşeyin en iyisini bilirsin...bukadar isteyen kullarının kucaklarını boş bırakma....

X