Klomen oviretelle kullananlar

ilatun

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2023
3
0
25
Merhaba kızlar yemi üye oldum
2 yılda 2 ölü doğum yaptım
Yeniden bebek istediğimiz için doktorum geçen ay klomen+oviretelle tedavisi uyguladı
Bugün 10 .günü inenin regl olacak gibi gibi sancı olup geçiyor tecrübeli olanlar vardır illaki fikir verirseniz sevinirim

Merhaba, adet ağrısı da olabilir gebelik ağrısı da. Gebelik testiniz iğneden sonra negatife döndü mü? Biliyosunuzdur belki iğneden sonra bir süre gebelik testi pozitif cıkıyor

Merhaba, adet ağrısı da olabilir gebelik ağrısı da. Gebelik testiniz iğneden sonra negatife döndü mü? Biliyosunuzdur belki iğneden sonra bir süre gebelik testi pozitif cıkıyor
Aslında test iğne etkisiyle pozitif çıkar diye beklemek istedim yapmadım test en azından 12.günde iğne vucuttan atılıyor öncesinde gebelik yoksa bile pozitif görünüp yanıltıyormuş kan vermek istiyorum cesaret edemiyorum umudum kırılır diye

Bence kan için 3 gün falan bekleyin.

Kızlar merhaba bana yardımcı olurmusunuz lütfen 6 yaşında bir kızım var iki yıldır korunmasız ilişki yaşadım ama gebelik oluşmadı adet dönemimde klomen kullandım çarşamba günü ovitrelle iğne vuruldum 18 mm 16 mm iki yumurtalığım vardı doktor çok umutlu konuştu perşembe ve cumarteside ilişki oldu kasıklarımda kramplar ve batmalar oluyor bide dün duphastona başladım aşırı gaz ve sıcak basması oluyor sizce gebeliğin erken belirtisi midir veya ilaçların etkisimi yardım ederseniz çok sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…