Klomen kullanmaya başladım bir sorum var

1.5 sene oldu ama 5 aydir takmamayi ogrendim maleseeeefff... birde 2 senedir cocugu olmayan her yolu deneyen bi arkadasim hamile kaldi dedim ki demekki herseyde bir hayir varmis ve herseyin zamani sonra biraktim dusunmeyi
cok haklısın cnm belkıde olsa suan daha cok uzulecektık belkıde ılerıde olması hayırlı blkıde hıc olmaması bunu allah bılıo allah hepımıze hayırlısını versn hayırlı saglıklı bebekler versn zamanında

Kısmet cnm önune geçilmiyo bu aydan sonra takacagimi dusunmuyorum artik

Ben en son 30 temmuzda adet olmuştum hala olamadıgım için klomeni kullanamadım yumurtlama olmadıgı için test yapmıyorum yrn dr mi gitsem acaba

Merhaba hanimlar bende bu ay klomen kullandim yumurta takibune gittim iki tane yumurtan var dedi ama catlatma ignesi falan vermedi zaten adetim cok düZenli yaklasik 1hafta once 3 gun boyunca kasiklarimda siddetli agri batma ve gaz sorunum oldu yerimden kalkmakta bile zorlandim sonra kendiliginden gecti adetime 6gün kaldi adet belirtilerim var göğüslerim agrimaya basladi fakat farkli olarak agiz kurulugu ve cok sık idrara cikma yasiyorum acaba bebis varmidir. Iki gun sonra progesterona bakacak doktor ama sabredemiyorum 13 aylik evliyiz ve hic korunmadik artik bebek sahibi olmak istiyoruz insallah bu ay adet olmam

arkadaşlar merhaba ben de aranıza yeni katıldım, 1,5 yıldır evliyim ve sadece 3 ay korunduk. benim ve eşimin de tetkikleri normal, doktorum hsg yaptırmadı ve idiyopatik infertilite dedi... 2 ay klomen kullandım ancak gebe kalamadım... klomen yumurta geliştirmeye katkısı var, ancak benim yumurtlamada bir sorunum yok, yine de klomen kullandım. klomen ile ovulasyon döneminde kasık karın ağrısı ve ateş olabiliyor, nadiren hiperstimülasyon olabiliyormuş, yani karın boşluğuna fazla sıvı çıkışı oluyor.... eğer şiddetli karın ağrısı varsa doktorunuza danışmanızı öneririm.

merhaba arkadaslar esımle yaklasık 1 senedır bebek ıstıyoruz ıkımızdede sorun olmadıugı halde olmuyo fakat sıze baska sorum olacaktı adetım 4 gun gecıktı ve sonrasında 3 gunluk suren adet kanaması yasadım cok yogun degıldı ve adetım 3 gun surdu normal adetım 6 gune yakın surerdı goguslerım cok dolgunlasmıstı ben bunu adet donemınden dolayı oldugunu sanmıstım ama adetım bıttı hala gosuslerım cok buyuk ve dolgun sızce hamılemıyım ? smdıden tesekkurler

merhaba arkadaslar esımle yaklasık 1 senedır bebek ıstıyoruz ıkımızdede sorun olmadıugı halde olmuyo fakat sıze baska sorum olacaktı adetım 4 gun gecıktı ve sonrasında 3 gunluk suren adet kanaması yasadım cok yogun degıldı ve adetım 3 gun surdu normal adetım 6 gune yakın surerdı goguslerım cok dolgunlasmıstı ben bunu adet donemınden dolayı oldugunu sanmıstım ama adetım bıttı hala gosuslerım cok buyuk ve dolgun sızce hamılemıyım ? smdıden tesekkurler

eğer adet kanaman az geldiyse gebelik de olabilir. sağlık ocağında bi kan tahlili yaptir için rahat etsin

merhaba slm kızlar bıse sormak ıstıyorum. pre-seed dıye bır jel var hamılelıgı kolaylastıran kullanan var mı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…