klomen kullanıpta üstüne gören varmı

E

EU1

Ziyaretçi
arkadaslar ben regl oldum bu ayda ama bir arkadasım gecen ay klomen kullanıp regl olduktan 2 hafta sonra hamiş oldugunu ogrendi. aranızda aynı durumda olan varmı?

ne gezer canım.... bende bu ay klomen kullandım bide 4 gün geçince bugün doktora gidiyim dedim ... aaa bide ne olsun muayene olurken adet oldum... ne mutlu bana dimi . senin arkadaşın bir istisnaymış herkes öyle olmuyo

zeynep cim çatlatma iğnesi olmuşmuydun ...................

hayır gittiğim doktor bir sefer baktı yumurtalarıma 3 tane var aaa üçüz bile olabilir dedi sonrada bidaha adet olmazsan gel dedi hiç çatlatma iğnesi falan demedi ... bende sonra düşününce kızdım daha fazla ilgilenmesi gerekli diye o yüzden o doktoru bırakıp eski doktoruma gittim bugün. ona anlattım tekrar klomene başlıycaz dedi ama takip edicem çatlamazsa iğne yapılır çatlarsa gerek yok dedi

zeynep cim ne zaman gcen ay adet olmuştun...bende beklıyorumda..........

zeynep cim ne zaman gcen ay adet olmuştun...bende beklıyorumda..........

ben geçen ay 25 şubatta olmuştum. benim adetim 25 gün sürdüğü için 20 martta olmam gerekiyodu ama bugün oldum.... zaten evde testte yapmıştım hiç bişey çıkmamıştıa.s

aslında bu olaydan sonra adet bitimindede test yaptırmak gerektigini anladım hiçbirsey hesap kitapla olmuyo arkadaslarr

bende klomen kullanıyorum bu 2. ayım geçen ay 14. gün hasta oldum ama bu ay 15. gün ve ben daha hasta olmadım bugün gebelik testi yaptırdım salı günü belli olacak sizce bebek varmıdır hasta olmayıpta gebe kalamama olasılığı nedir

pardon bu arada 14 değil 13. gün hasta olmuştum geçen ay

X