Klomen kullanımı sonrasi

Hanna makeup

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2018
48
14
44
Merhaba arkadaşlar ben bu geçtiğimiz ay klomen kullandım daha once yumurtlama donemimi hiç bukadar hissetmemiştim. Ayin 30 unda reglimin baslamasi gerek karnimda ve belimde ara ara olan hafif hafif agrilar dışında bir belirtim yok. Normalde reglimden 7-8 gun önce göğüslerim şişer ve ağrımaya başlar. Bu ay hicbir belirti yok goguslerde. Ayrica son 3 gündür de bas dönmesi ara arada cok acikmadigim halde mide bulantisi yaşıyorum. Erken gebelik testi yaptım dun test negatif çıktı. Yurtdışında yaşadığım için kanda gebelik testi yapmıyorlar. Benim merak ettiğim acaba klomen adet öncesi böyle yan etkiler yaparmi? Hamile olsaydım sanırım testte çıkardı diye düşünüyorum.

haklısın gebelik olsa illaki çıkardı testte. silik bile olsa. sanırım sadece yumurtalar kiste dönüşmüş olabilir. yinede yarın sabah tekrar test dene. bazen erken testler hatalı olabiliyor. tekrar negatif çıkarsa adet söktürmeye çalış ben klomen kullandıgımda çok sancım oluyo yumurtalar kiste dönüşüyo

Şuanda hic sancım yok ara sira regli ağrısı gibi oluyor ama bu ilacı kullanmadan önce adet sancılarım daha çoktu. Yarin tekrardan bir test yapicam teşekkür ederim inşallah kiste donusmemistir.

Merhaba canim bende yurtdisndaym malesef burda öyle kafana göre kosa kosa kan veremiyorsun.. berbat bisey bende toplamda 3 kez klomen denedim ama olmadi klomen bende bazen o belirtileri yapiyordu sonucta vucuduna hormon yüklüyorsun cok normal. Klomenin en büyük yan etkisi zaten kist oluşturmasi genellikle normal siradan kistler oluşur ve adetle atilir 3 kez basima geldi. Zaten toplamdada 3 kez kullanmistim belirtigm gibi. Ama 3 kez kullanmama ragmen her seferinde yumurtalar farkli reaksiyon verdi yani umudu aslinda kaybetmenek lazim ve her denemede 1 ay ara vermek gerekiyor yani bana doktorum öyle söylemisti o sekilde uyguladim.. umarim ilerde güzel haberler alirsin :)

Selam canim biraz eski senin postun ama benimde öyleydi dünyam basima yikilmisti 3 sene sonra elimde bir silik gebelik testi resmen pozitif görüntü ama ultrasolda kese yok hic olusmadi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…