Klomen Kullandim Ilişkide Ağrim Var

BEKLEYEN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2007
61
0
Kizlar Klomen Kullandim. çatlatma Iğnemi Oldum O Günden Beri Kasiklarim Bir Garip. Birde Ilişkide Sağ Yumurtaliğim özellikle Ağriyo. Bişey Batar Gibi Oluyor. Bu Durumu Yaşayan Varmi. Beni Rahatlatin.

selam bekleyen bende bu ay ilaç kullandım sonra çatlatma iğnesi oldum bendede aynen ilişkide ağrı oldu karnım şişti ve gazım oldu.hala arada sancım oluyor.adetime bir hafta kaldı bakalım neler olmuş sırnaşık şey

selam bekleyen bende bu ay ilaç kullandım sonra çatlatma iğnesi oldum bendede aynen ilişkide ağrı oldu karnım şişti ve gazım oldu.hala arada sancım oluyor.adetime bir hafta kaldı bakalım neler olmuş sırnaşık şey

inşallah hakkında hayırlısı olur. cevapladığın için teşekkürler

bende klmen kullanddın ama ultrosyon da haylen daha yumurta yok cok kötüyüm

kızlar ben de klomen kullandım uzun bi süre,
çatlatma iğnesi ile beraber...
benimde ilişkide çok canım yanıyordu,kasık ağrısı,şişkinlik,akıntı,bel ağrısı vardı....
ama benim hepsi boşa çıktı hep....her ay hüsrana uğradım..
dilerim sizler hamişsinizdir benim gibi bunalım olmazsınız...

İlk kez bu ay klomen kullandım, doktor bi kaç günde bir yumurta gelişimimi takip etti. Tek yumurtam olgunlaştı ama o da yeter dedi doktor sevindik.. Yumurtam yeterli büyüklüğe geldiği için en son çatlatma iğnesini kalçadan yaptık. iğneyi olduğumun ertesi gününden itibaren üç gün ilişki ödevi verdi. Dün üçüncü gündü fakat bende de yumurtalığımın geliştiği tarafta bir ağrı oluştu... İlişkiyi yarıda kesmek zorunda kaldık... Bu sabah dereceyle ateşime baktığımda hala ateşimin yüksek olduğunu gördüm... Bu akşam da denemek istiyorum... Ama şu anda bile kasıklarımda ağrılarım var. Hayırlısı bakalım...

X