Klomen kullananlar

avcii

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2022
7
0
Mehaba hanımlar benimde sorum olucak 5. Ağustosta regli oldum doktora gittim klomen verdi günde 1 tane 5 gün boyunca kullan dedi. 7 ağustosta klomene başladım. 11 ağustosta hem klomen bitti hem reglim. 15 ağustosta doktora gittim çatlamışsın iğneye gerek kalmadı dedi. Ben zaten 12 14 ve 15 ağustosta çalışmalara başlamıştım. Ama sürekli bi kasık ağrısı çekiyordum 19 ağustosta çok ağrım oldu ve parça geldi apar topar doktora gittim kan verdim ilaçtandır bişey yok dedi. Fakat resmen regli oldum başına böyle bişey gelen var mı klomen kullanıp o ay 2. Kez regli olan ? Bu arada polikistik over var malesef.

bence klomenle alakası olmayabilir bende pcosluyum 2haziranda adet oldum bitti sonra 21haziranda tekrar adet oldum. dr ara kanama yumurtlama vs olmaz bu bitsin sonra tekrar söktürücü iç demişti. olabiliyo zaten pcos denen illetin sağı solu belli değil sizinde öyle bişey olabilir klomen sdce yumurta gelişiminde etkili ekstradan bi etkisi olmuyo

bence klomenle alakası olmayabilir bende pcosluyum 2haziranda adet oldum bitti sonra 21haziranda tekrar adet oldum. dr ara kanama yumurtlama vs olmaz bu bitsin sonra tekrar söktürücü iç demişti. olabiliyo zaten pcos denen illetin sağı solu belli değil sizinde öyle bişey olabilir klomen sdce yumurta gelişiminde etkili ekstradan bi etkisi olmuyo
Ama benim yumurtam çatladı 15 inde iğneye gerek kalmadı. Fakat 19 unda tekrar oldum 15 senedir pco var ilk defa böyle oldum. Teşekkür ederim yine de

Hanımlar ilk kez yazıyorum konuyla ilgili burada çok yazan var kendimi burada buldum. Pcosluyum ve klomen başlattı dr. Ama sonra yumurta takibi için çağırmadı. Çatlıcak mı çatlamıcak mı umursamadı bi de özel hastane. Adetin 10-16 günlerinde ilişkiye girin dedi sadece ama çatlamıcakda bu ay pisi pisine boşa gidicek belki çatlatma iğnesi gerekicek. Genelde sadece klomen yeterli oluyor mu çatlamaya.

Canim merhaba insallah postun cok eski degildir tesadüfen arastirirken gördüm.. bendede var polikistik over illeti ,Toplamda 3 kez klomen kullandim ilkinde yumurtamda pek bisey olmadi ikinci de yumurtam büyüdü catlamadi ücüncüsündede yumurtam büyüdü catladi 1 ay arayla hep aliyordum hic birinde gebelik oluşmadi ve her aldikdan sonra kist oluştu her seferindede malesef senin gibi adet oldum. Aslinda oldugumada sevindim cünkü adet düzensizligim var adette olamayabilirdim. O et parcasi dedigin sey kist adet ile atmissin canim endiselenme polikistik overde en kolay yol tüp bebek 🤷‍♀️ ben kabullendim cünkü yillarca böyle kürler deneyip vucuda hormon nereye kadar yüklenir onuda bilmiyorum kesinlikle hamilelige engel degl doktorlar saglkli beslenme ideal kilo öneriyor 3 yildir ugrasiyorum olmadi olmuyor olanlarda sansli nasip ondan ötesi yok 🍀🤷‍♀️ umarim güzel sonuclar alirsin şans senden yana olsun 😊

X