Klomen kullananlar yardım

hazannn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2008
209
1
klomen adet geçiktirirmi normalde 27-28 günde 1 olurdum 2 gün gecikti sizde adet gecikmesi oldumu işallah hamileyimdir bu ay kan görmek istemiyorum artık
:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

inş.hamilesindir canım benim iğnesiz çatlamadı yumurtalarım ve kiste dönüştü.1 hafta geç adet oldum sen yaşamazsın umarım

canım inş. hamilesin yarın kan testi yaptır kesin sonuç alırsın mutlu haberle dönersin bize.........innnşşşş

bende bu ilk ay ilk defa kullandum benim adetimde çok düzenli ama 4 gün gecikmeli oldu ama kişiden kişiye göre değişebilir tabii...

inş.hamilesindir canım benim iğnesiz çatlamadı yumurtalarım ve kiste dönüştü.1 hafta geç adet oldum sen yaşamazsın umarım

işte benimde korkum o iğne falan yaptırmadım takibede gitmedim hamileliğe şartlandırdım kendimi bide kist oluştuysa çok kötü olur sanada geçmiş olsun

Dayanamadım ikizler burcu olmanın zararları idrar testi aldım ikinci çizgi silik çıktı dayanamadım hastaneye gittik kanda beta hcg bakıldı 5 haftalık hamileymişim işallah bu bebeğimide kaybetmem dua edin kızlar bana bende eksik etmicem dualarımı sizdlerden kalp atışlarını duyunca tamamen rahatlıcak içim

tebrikler canım çok sevindim ne güzel bizde bir gün hamileyim dicekmiyiz acaba buna inanıyorum ama inş. olur bende bu ay ilk defa kullandım klomen bakalım nolcak. sen ne kadardır istiyodun

teşekkür ederim darısı isteyen herkese işallah en kısa zamanda sizlerede nasip eder Allahım sadece ondan dileyin ve isteyin o kimseyi boş çevirmiyo ben ilaç içtim ama onunla hiç alakası yok hamilliğimin ben 1 ay kullanadım ilacı hamileyken içmişim dua edin Allaha osesimizi duyuyo ve bizi boş çevirmiyo huzurundan kucağıma sağ salim azasız noksansız
almayıda nasip ederse daha ne isterimki

tebrikler canım çok sevindim ne güzel bizde bir gün hamileyim dicekmiyiz acaba buna inanıyorum ama inş. olur bende bu ay ilk defa kullandım klomen bakalım nolcak. sen ne kadardır istiyodun

işallah canım dersizini ben daha önce 1 hamilelik geçirdim 5,5 aylık 7 ay önce kaybettim 2 aydırda korunuyoduk ama ben hemen olsun istediğim için klomene başladım ama bende işe yaramamış sat tarihim 16 aralık amam ben 4 haftalık hamileyim yani normal şekilde oldu benimkisi allahım sizlerede nasip etsin en kısa zamanda dualarım sizinle sizde benden dualarınızı eksik etmeyin olurmu

X