Klomen kullananlar yardım

hazannn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2008
209
1
Bende klomene 3 gün önce başladım ama doktorum istemedi başlamamı o yüzden pek bilgi vermedi adetinin günü başla 5 gün 1 tane at dedi sonra 2 gün sonra istersen gel dedi bana bıraktı kararı benim size sormak istediğim ilacı kullanırken ilişkiye girmeye bişey dedimi bi sakıncası varmıymış bide çatlatma iğnesi vurulmadan çatlama oluyomu bi bilginiz varmı

canım klomen kullandığında ilişkiye girebiliyorsun bi sakıncası yok sanırım ben ona benzer gonaphene diye bi hap kullanmıştım.hapı kullandıktan sonra dr gitmelisin,dr yumurtanın büyüklüğüne göre çatlatma iğnesi veriyo canım..sen hap bitince bi kaç gün sonra git..inşallah gittiğinde yumurtaların büyüyüp çatlşamış olurlar iğneye gerek kalmaz..

canım klomen adetın 5.gunu baslanır genelde kısıye gore dozu ayarlanır
bende bu ay kullanacam adetın 5.gunu baslayıp gunde 3 tane alacam benım yumurtlama problemım oldugu ıcın fazla kullanıyorum ılac bıttıkten 2 gun sonra gıdıcem dr.a
ılışkı hakkında bırsey demedı bana
catlama ıgnesı de kısıye gore degısıyor bazı kısılerın kendılıgınden catlıyor ılaca gerek kalmıyor
bazı kısılerınde belırlı buyukluge geldımı yumurtalar ıgne yapılıyor

canım klomen kullandığında ilişkiye girebiliyorsun bi sakıncası yok sanırım ben ona benzer gonaphene diye bi hap kullanmıştım.hapı kullandıktan sonra dr gitmelisin,dr yumurtanın büyüklüğüne göre çatlatma iğnesi veriyo canım..sen hap bitince bi kaç gün sonra git..inşallah gittiğinde yumurtaların büyüyüp çatlşamış olurlar iğneye gerek kalmaz..

Yazdıklarınız için teşekkür ederim dediğim gibi doktor ilaç vermeyi istemediği için soruda soramadım pek fazla sadece ilaç bittikten 2 gün sonra istersen gel dedi ha bu arada gonophene sizde işe yaradımı umarım yaramıştır allah isteyen herkese nasip eder bebiş sahibi olmayı

canım klomen adetın 5.gunu baslanır genelde kısıye gore dozu ayarlanır
bende bu ay kullanacam adetın 5.gunu baslayıp gunde 3 tane alacam benım yumurtlama problemım oldugu ıcın fazla kullanıyorum ılac bıttıkten 2 gun sonra gıdıcem dr.a
ılışkı hakkında bırsey demedı bana
catlama ıgnesı de kısıye gore degısıyor bazı kısılerın kendılıgınden catlıyor ılaca gerek kalmıyor
bazı kısılerınde belırlı buyukluge geldımı yumurtalar ıgne yapılıyor

Dua edelim o zaman birbirimizeki iğneye gerek kalmadan çatlasın yumurtalarımız siz ne zamandır uğraşıyosunuz bebek için

evet canım kızım var 3 yaşına girdi aralığın 1 inde..darısı sizlere canım allah razı olsun..şimdi ikinciyi düşünüyorum onun için uğraşıyorum canım..

klomen im bugün bitti perşembe günü gel dedi doktor tekrardan çatlamaya bakacak sanırım kızlar bu klomen bi işe yaradımı sizde bizim sorun eşimde sayı normalden az ve hareketlilikte normalin altında maalesef ameliyatta oldu ama düazelme olmadı vaqrikosel ameliyatı şimdi bu durmdayken klomen bana saçma geliyo ama son kez deniyoruz bakalım bu ay olmazsa böyle önümüzdeki ay tüp bebek tedavsine karar verdik artık hiç durumu benim gibi olupta hamile kalan oldumu normal yolla ya da klomenle acaba

klomen im bugün bitti perşembe günü gel dedi doktor tekrardan çatlamaya bakacak sanırım kızlar bu klomen bi işe yaradımı sizde bizim sorun eşimde sayı normalden az ve hareketlilikte normalin altında maalesef ameliyatta oldu ama düazelme olmadı vaqrikosel ameliyatı şimdi bu durmdayken klomen bana saçma geliyo ama son kez deniyoruz bakalım bu ay olmazsa böyle önümüzdeki ay tüp bebek tedavsine karar verdik artık hiç durumu benim gibi olupta hamile kalan oldumu normal yolla ya da klomenle acaba

cano klomen benim yumurtalarımı geliştirmedi çatlatma iğnesi için 2 gün bekledim ve biraz daha büyüyünce çatlatma iğnesi yapıldı yumurtam yine çatlamadı kistleşti herkeste böle olmuyo tabi mesela ganophene böle bişi yaşamamıştım fsana fikir olsun diye yazıyorum senin yumurtlamanda bir problem yoksa eşininde böle bir problemi varsa bence kesinlikle tüp bebği dene bugün dr.hakan özörneği dinledim artık ilaç vermeden ve daha ucuza maledilerek (1500 2000 lira ucuza)yapılabiliyormuş yani ilaçla yapılan bir tüp bebek ilaçsız iki tüp bebeğe denk geliyormuş bence dene derim ben duyunca çok heycanlandım aşılama düşünüyorum ama bunuda deneyebilirim çünkü kstim olduğu için ilaç kullanmam sakıncalı ve zor olabiliyormuş ben telefonlada bilgi al derim inş.en kısa zamanda bebğini alırsın kucağına sen ve hepimizsüprizzzzz

evet canım kızım var 3 yaşına girdi aralığın 1 inde..darısı sizlere canım allah razı olsun..şimdi ikinciyi düşünüyorum onun için uğraşıyorum canım..

amin işallah bizimde olur benimde 1 kızım olacaktı ama Allahım doğmasını istemedi 5,5 aylık kaybettim temmuzda yeniden hamile kalmaya çalışıyorum sil baştan başlıyoruz herşeye

canım prospektüsünü okudunmu klomenin erkeklerde kullanabiliyomuş 25 gün sperm sayısınımı ne artırıyomuş istersen sor doktoruna benim ilk tedavim bu normal yolla hamile kalmam baya uzun sürüyo bide bu şekilde deniyoruz yani benimde ilk olacak

hayırlısı kızlar tşk ederim cevaplar için hepinize... bu değişik tüp bebek olayını da araştırıcam cnm çok teşekkür ederim erkeklerin kullandığını bilmiyordum hazancım onuda doktora sorucam çok sağolun Allah hiçbirimizin emeklerini boşa çıkarmısın inşallah....

amin işallah biz bebişleremize kavuşmak için elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyoruz bakalım onlarda ilerde bizim için aynı şeyleri yapacaklarmı allah herşeyin hayırlısını varsin hepimize

hayırlısı kızlar tşk ederim cevaplar için hepinize... bu değişik tüp bebek olayını da araştırıcam cnm çok teşekkür ederim erkeklerin kullandığını bilmiyordum hazancım onuda doktora sorucam çok sağolun Allah hiçbirimizin emeklerini boşa çıkarmısın inşallah....

eurofertin tüp bebek merkezi dr:hakan özörnek(seda sayana çok çıkıyo bu doktor belki hatırlamışsındır)alo beni doğurt danışma hattı tel:0216 444 44 84

klomenim bugün bitti bakalım ne olacak yaşayarak görecez herşeyi doktorla görüştüm bugün yumurtalıklarımda seyirme tarzı değişik bi şeyler oluyo dedim oda ne güzel ilaca karşılık varmiş dedi artık gerisi bize ve Allahımın rızasna kalmış

Bende klomene 3 gün önce başladım ama doktorum istemedi başlamamı o yüzden pek bilgi vermedi adetinin günü başla 5 gün 1 tane at dedi sonra 2 gün sonra istersen gel dedi bana bıraktı kararı benim size sormak istediğim ilacı kullanırken ilişkiye girmeye bişey dedimi bi sakıncası varmıymış bide çatlatma iğnesi vurulmadan çatlama oluyomu bi bilginiz varmı

canım bende bu ay ilk başladım bende yumurtlama sorunu yok geçen ayda kimyasal gebelik yaşadım hamile kalıyorum fakat tek yumurtalıklı olduğumdan geç oluyor bunu hızlandırmak için verdi adetin 5.günü başladım 2 doz içtim kontrol takip falan demedi 3 ay deniyelim dedi iğneyede gerek duymadı zaten çatlama sorunum yok ama çok ağrım oldu ilaç bittikten 4 gün sonra şuanda hafifta olsa ağrılarım var doktor'unda karısı doğum yapmış izinde soramadım ama oluyor dedi burdaki arkadaşlar demekki faydası oldu ilacın seninde çatlama sorunun yoksa iğneye gerek duymaz ilişkiyide kafana takma sakıncası yok...

canım bende bu ay ilk başladım bende yumurtlama sorunu yok geçen ayda kimyasal gebelik yaşadım hamile kalıyorum fakat tek yumurtalıklı olduğumdan geç oluyor bunu hızlandırmak için verdi adetin 5.günü başladım 2 doz içtim kontrol takip falan demedi 3 ay deniyelim dedi iğneyede gerek duymadı zaten çatlama sorunum yok ama çok ağrım oldu ilaç bittikten 4 gün sonra şuanda hafifta olsa ağrılarım var doktor'unda karısı doğum yapmış izinde soramadım ama oluyor dedi burdaki arkadaşlar demekki faydası oldu ilacın seninde çatlama sorunun yoksa iğneye gerek duymaz ilişkiyide kafana takma sakıncası yok...

bendebugün gidip gitmemekte kararsızım ultrasonda yumurtanın çatlamak üzere olduğunu görürse görürse gerek duymayacak iğneye gitmesemmi acaba Allahım yardım etsin bizlere ne zormuş ana baba olmakkk:1no2::1no2::1no2::1no2:

Dua edelim o zaman birbirimizeki iğneye gerek kalmadan çatlasın yumurtalarımız siz ne zamandır uğraşıyosunuz bebek için

canım ben gecen yıl bu ayda kurtaj oldum bebegımın kalbı durdugu ıcın
3 ay korunma suresınden sonra yaklasık 7 aydır yanı 7 adet donemı beklemedeyız
kurtajdan sonra adetlerım cok duzensızlestı aslında gecen ay da ılac kullandım ama
dr.a gıtmek ıcın gec kalmısım o yuzden bu aya devrettı bu ay yumurta takıbı olacak
ınsallah hersey yolunda gıder
en kısa zamanda hepımız bebeklerımıze kavusuruz ınsallah :Saruboceq:

canım ben gecen yıl bu ayda kurtaj oldum bebegımın kalbı durdugu ıcın
3 ay korunma suresınden sonra yaklasık 7 aydır yanı 7 adet donemı beklemedeyız
kurtajdan sonra adetlerım cok duzensızlestı aslında gecen ay da ılac kullandım ama
dr.a gıtmek ıcın gec kalmısım o yuzden bu aya devrettı bu ay yumurta takıbı olacak
ınsallah hersey yolunda gıder
en kısa zamanda hepımız bebeklerımıze kavusuruz ınsallah :Saruboceq:

canım sanada çok geçmiş olsun bilirim bende oacıyı bende temmuzda yaşadım evlat acısını 5,5 aylık bebeğimi normal doğumla kaybettim allah yardımcımız olsun bundan sonra yaşamayız işallah o günleri:roflol:

X