Klomen kullananlar yardim edebilir mi

Arkadaşlar kaçıncı gününüz iğnenizi oldunuz mu süreçle ilgili paylaşım yapalım mı 😉🤗

• Beğen
Reactions: As6
Igneyi yaptikdan sonra ne kadar sürede yumurta catliyor 36 saat içinde mi sora mi
Surekli hep arastirma içindeyim

Güzel haberler alırsın inşallah canım bende pazar günü vurdurdum iğne mi kendim vuramadım 😂
Tesekkur ederim canım benim.Sende mi aşılama oldun yada ignemi vurdun sadece
Insallah olur bebisimiz Allah hayırlısını nasip etsin inşallah

Tesekkur ederim canım benim.Sende mi aşılama oldun yada ignemi vurdun sadece
Insallah olur bebisimiz Allah hayırlısını nasip etsin inşallah
Klomen tedavisine başladım canım çatlatma iğnesi vurundum

• Beğen
36-40 saat aralığı araştırmalarım sonucu 😂 bende bugun oldum 3 yumurtam var senin kactı acaba
😂 sagol canım.Benim sagda solda iki yumurta buyumus. Biri kist olmuş önemli bisey degil dedi doktor.insallah oda catlamistir diye dua ediyorum
4 agustosda aşılama oldum bekliyorum bakalım

😂 sagol canım.Benim sagda solda iki yumurta buyumus. Biri kist olmuş önemli bisey degil dedi doktor.insallah oda catlamistir diye dua ediyorum
4 agustosda aşılama oldum bekliyorum bakalım
İnsallah tutmustur benimkilerin ucude solda masallah sag taraf yerinde saymis 😃 asılama denemedim daha insallah gerek kalmadan olur gelsin artık bebetolar

• Beğen
Ma
İnsallah tutmustur benimkilerin ucude solda masallah sag taraf yerinde saymis 😃 asılama denemedim daha insallah gerek kalmadan olur gelsin artık bebetolar
Masallah inşallah tutmustur cnm ikimiznde.Cogul gebelik olma şansın var senin.Ucununde tuttugunu dusunsene 😂

Kızlar merhaba bn bu ay klomen kullandım 5 gün ama sonra doktora muayene için gitmedim çatlatma iğnesi de olmadım yumurtalıklar ne durumda onu da bilmiyorum şehir dışına çıktım aniden ama ilaç bittikten bı hafta sonra düzenli ilişkiye girdik bı kaç gündür kasik ağrıların arttı hafif bel ağrısı da var acaba gebelik gibi bı durum olabilir mi bilgisi olan yardımcı olsun lütfen

• Beğen
Kızlar merhaba bn bu ay klomen kullandım 5 gün ama sonra doktora muayene için gitmedim çatlatma iğnesi de olmadım yumurtalıklar ne durumda onu da bilmiyorum şehir dışına çıktım aniden ama ilaç bittikten bı hafta sonra düzenli ilişkiye girdik bı kaç gündür kasik ağrıların arttı hafif bel ağrısı da var acaba gebelik gibi bı durum olabilir mi bilgisi olan yardımcı olsun lütfen
Keşke gitseydin canım.Gittigin yerde doktor falan varsa git bnce ihmal etme.benim iki yumurta buyumus teki kist olmuş.
Bilmiyorum zararı var mi bana ama yinede belli olma .
Kaçıncı günde bitti ilacın.Agrilar kaçıncı günde başladı hesapla.belki yumurta catlamistir onun agrisi olabilir.Benim çok sancımıştı yumurta catlarken. Iki gün gecmedi
7 gün oldu aşılama olalı. Ara Ara kasiklarima sancı giriyo Dokununca acıyo
Ignenin etkisi mi yoksa bebek tutunduda onun sancisimi çok merak ediyorum

Keşke gitseydin canım.Gittigin yerde doktor falan varsa git bnce ihmal etme.benim iki yumurta buyumus teki kist olmuş.
Kaçıncı günde bitti ilacın.Agrilar kaçıncı günde başladı hesapla.belki yumurta catlamistir onun agrisi olabilir.Benim çok sancımıştı yumurta catlarken. Iki gün gecmedi

Ya bilmiyorum köyde olduğum için doktor da yok şuan acaba bnde de kist mi olmustur onun ağrısı mıdır

• Beğen
X