Klomen kullananlar yardim edebilir mi

As6

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2021
328
92
32
Merhaba hanımlar
Ben aşılama olacağım bu ay
Adetimin 4 gununden itibaren klomen kullanmaya başlıyacam.
Size sorum şu kadınlar her ay farklı günlerde yumurtlayabiliyolar biliyosunuzki
Doktor da beni adetten hesapladim 12. Günü gel dedi klomeni bes gün kullan dedi
Ya 12. Günden önce yumurtlama olursa
Klomen yumurtayi gelistiriyo herhalde ilk defa kullanacamda.
Bide geç yumurtlamayi falan mi sagliyor acaba

Hayır aksine adetin 2. Gunu baslanır ve yumurtayı erken geliştirir iliski ve gerekirse çatlatma ignesi verirler size

Reactions: As6
Bana 4. Gün baslican dedi doktor niye acaba
Sakın neden diye düşünüp stres yapmayın ve araştırmayı bırakın doktorunuz ne derse onu yapın bu işlemler tamamıyla kişiye özeldir bende de 5. Gün başlardı mesela yumurta durumuna yaşına ve olan sıkıntıya göre ilaç dozları, günleri ayarlanır

Tesekkur ederim.Kafama takıldida erken yumurtlama olursa aşılama olmaz ozaman
Her ay degisiyor ya yumurtlama günleri

Tesekkur ederim.Kafama takıldida erken yumurtlama olursa aşılama olmaz ozaman
Her ay degisiyor ya yumurtlama günleri
Evet değişebiliyor ilacın amacı biraz da o döngüyü kontrol altına almak ama işte bazen erken olabiliyor onada yapacak bişey kalmıyor malesf. Düzenli kontroller e gider ilaçları vaktinde alırsanız inşallah zamanın da olur herşey

Evet duzenli.Bazen 26 27 veya 28 günde bir olurum
Merhaba bende biraz önce doktordan çıktım adet düzeni 28 günde bir düzenli olduğu için 4. günden başlatacağını söyledi bende bugün başlıyorum kısmetse inşallah güzel haberler alalım

Merhaba bende biraz önce doktordan çıktım adet düzeni 28 günde bir düzenli olduğu için 4. günden başlatacağını söyledi bende bugün başlıyorum kısmetse inşallah güzel haberler alalım
Insallah canım Allah gonlumuze göre verir inşallah
Allah kimsenin kucagini boş birakmasin
Sonucu paylasalim burda

Insallah canım Allah gonlumuze göre verir inşallah
Allah kimsenin kucagini boş birakmasin
Sonucu paylasalim burda
sakın bu mevzuyu stres yapma doktor ne diyorsa güven. çünkü stres yapıcak o kadar çok şey var ki umarım onlara sıra gelmeden hamile kalırsın. bu mevzu yanında çok çok ufak

Kizlar merhaba yardımcı olur musunuz? Bn bu ay klomene adetin 4.gunu başladım acaba adet bitikten sonra ilaç bitmeden ilişkiye girilir mi yada herhangi bi sakincasi var mı bilgisi olan yazabilir mi lutfe.

Kizlar merhaba yardımcı olur musunuz? Bn bu ay klomene adetin 4.gunu başladım acaba adet bitikten sonra ilaç bitmeden ilişkiye girilir mi yada herhangi bi sakincasi var mı bilgisi olan yazabilir mi lutf
bana öyle kısıtlama getirmemişti doktorum. hatta aşılamadan 2 gün önce ilişkiye gir sperm tazelensin demişti. yinede doktoruna sor en iyi o bilir

Kizlar merhaba yardımcı olur musunuz? Bn bu ay klomene adetin 4.gunu başladım acaba adet bitikten sonra ilaç bitmeden ilişkiye girilir mi yada herhangi bi sakincasi var mı bilgisi olan yazabilir mi lutfe.
Bende aşılama olucam bu ay.hap kullandım yarın 12. Gün
Bana ole birsey demedi doktor. Sadece hapı beş gun kullan.12 Gün gel dedi

Merhaba canım benim doktorumda hapları içerken hastalarımız ilişki olmayacağı düşüncesine kapılıyorlar aksine ilişkinin olması çok iyi olur dedi bilgin olsun. Allah gönlüne göre versin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…