Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Tubiş nereye kayboldn?? :)
Ayy canim sorma ya acilen eve gelmek zorunda kaldim kosusturmadan telefona bakamadim...ama simdi evdeyim bakti yok folikul ya catladi yada kayboldu dedi...bi tana yumurta isaretledi yine var sanirim...catladiysa da kesin gebelik olusmustur diyemem beklicez adetini dedi olursan yine klomen dedi...

slm kızlar nasılsınızzzz

bu sabah ben regl sancısı ile uyandım resmen regl olcakmısım gibi ağrım vardı neden acba
regle daha 2hafta var

hakkımızda hayırlısı canm cuma gidicm bende baklm bana ne dicek aynı şeyleri söyler muhtemelen dimi ?

Hımm anladım canım hayırlısı olsun .yumurtalar kayboluyor demekki bunu bilmiyordum çatladığını alıyorlar doktorlar. Seninki niye öyle dedi anlamadım

Aleyküm selam iyiyim ben Hamdolsun sen nasılsın canım? Sancıların var demek başka bi sıkıntın var mı? ? Yumurta çatlayıncada ağrı oluyor

Hımm anladım canım hayırlısı olsun .yumurtalar kayboluyor demekki bunu bilmiyordum çatladığını alıyorlar doktorlar. Seninki niye öyle dedi anlamadım
Ne bileyim asistan bu...ama ordaki kadinlar iyi dedi...kafam karsık ya icim rahatlamadi ya...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…