Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Merhaba kizlar benim cok fena belim agriyor 3 gundur ,tutulma gibi degil sanki belime sanci giriyo ordan ..adetimim 12. Gunundeyim.ilk klomen kullanisim ve bugun daha siddetli sanci var belimde.sizde nasil durumlar?

Merhaba kizlar benim cok fena belim agriyor 3 gundur ,tutulma gibi degil sanki belime sanci giriyo ordan ..adetimim 12. Gunundeyim.ilk klomen kullanisim ve bugun daha siddetli sanci var belimde.sizde nasil durumlar?
Klomen bitti dimi canim adetine kac gun var?

Merhaba ,dün gittim bende kontrole adet 2.günü,usg de yumurta görmedi Dr. bey pas geçelim bu ay dedi,klomen hap verdi sadece bitince 5 gün sonra gitçem bakacak yine,normal siklusta bakalım dedi,ne demek istedi,yumurta yoksa klomen ne yapacakki biliyormusunuz,niye bi yumurta oluyo bi olmuyoki,sabır dedi bana Dr.bir dondurulmuş var hr ay bakcaz dedi bana.iki tane embriyo isterim dedi transfer için.

Bende klomenle başladım ,bal,tarçın,çörekotu klomenle olmazmı.ben birde arısütü.bal.polen kullanıyorum

Bilmiyorum valla ben ters etki yapmasın diye kullanmadım bu karışımı. Ama bu ay adet olursam klomen kullanmayacağm için başlarım tekrar bu karışıma. Bal polen evde varda arı sütü yok eşim baharda çıkarırım sana dedi onu bekliyorum eşim arıcı da :)

Klomen yumurtlamaya yardımcı oluyor sanada şifa olur inşallah. Ne kadar oldu evleneli? ? Tüp bebek falan mı yapacaksın?

Klomen bitti dimi canim adetine kac gun var?
Evet canim Klomen bitti ertesi gun kontrolum vardi yani adetimin 10.gununde gittim ogun basladi bel agrim zaten. 16mm ve 18mm olan 3 adet yumosum olmustu.bugunde 12. Gun bugun daha artti belimin sancisi ..bildigin sanci gibi bazen hafif bazen siddetli.agri tutulma yok sanci gibi giriyor. buarada adetim son zamanlarda 2 ayda bir geldigi icin bat bilmiyorum ama doktorum 10 gun boyunca gunasiri iliski onerdi ve 20 gun sonra adet olmazsan test yaparsin demisti..bugun 19 gun kaldi

Insallah Rabbim gonlumuzdekini en guzel sekilde nasip eder.klomen yumurta olusturucu canim kullanip gitiginde bakicak olusmus mu ve kac mm olmus kac tane olusmus diye takip edicek ins

Bu Persembe ben de yumurta kontrolune gidiyorum. Kalbim kut kut yaa dusununce. Insallah hayirli haberler alirim

ben geldim ama bugun hep karnım ağrıyor...
kanımın altı yumurtalıklarım sanırm iğnede bu kdr ağrım olmamıstı..birde akıntım var
Benim de dun aksamdan beri kasigim agriyo smdi de bi gerginlik var orda...Allahim sani tas gibi ya...ama akintim yokcatlamadi mi acep?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…