Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Kullandim klomen catlatma ignesi de oldum ilk ayim bu tedavide. Insallah bebislerimiz yolladir :))) test ne zaman yaptircan peki

hayırlısı olsun inşallah canım ben pazartesini beklim yoksa doktora gidip kan testi yaptırayım diyorum bakalım ama şu günümü geçsinde önce

bende cok korkuyomm ama anestezide iyi bişey değil yaa 5 dklık şey içinde değmez diyorum ama korkuyprum daa inş o süreçlere gerek kalmaz..ne kadardır bebiş istiyorsunuz ne kadarlık evlisin canımm

Evrakcım bende anestezi ile yaptırdım ve hiç bişey hissetmedim anlattıkları kadar kolay değil canım alttan muayene gibi olur mu ve acısına danayamayıp zorlandığında bir kaç kez deniyorlar ve sonuç yanlış çıkma olasılıgıda oluyor çok sukur temız çıktı hiç bişey hissetmedim:)

Beklemedeyiz canım ben klomen kullanıyorum tekrardan 3 günümdeyim ve bal tarçın+çörek otu karışımı içiyorum ve belime yakı yapıştırcam canım sen neyaptın nasılsın

Ayyy ne guzel esinle burda tansmsnn.sana bnce bu yuzdn cazip geliyo yoksa cazip bi yani yok hee su olabilir eger bebegm burda olursa cok severm burayi.

yok artık 50 gün duzensızmı hep böyle

yakıyı nerden alıyoruzzz :)

evrakcu eczanelerde var hayatım turkıyede ...

Maşalahhh sizeee canımmm Darısı kalp atışına mercimekimizinn

ayy bebeğimm tşk edrerimmm...
çok ama çok değişik bir duygu...
Rabbim hepinize nasip etsinn inşşş canlarımmm

canıkoooo cok sevınıyorum senın adına ınankııııı aman dıkkat et kendıne doktorunda
demıs ... Bazı yıyeceklerı de yememen gerekıyor 3 ay bıtene kadar demıstır doktorun herhalde
sucuk salam cıg et turu seyler .. Sebzelerı pısırmeden yada yemeden once 5 dk sırkelı suda beklet
emı .. Mıkrobu ıyıce kırılsınnnn

hayırlı ugurlu olsun insallah hepimize

cnm ben adetin 8. Gnünddeyim yakı yı hangi günyapıştırmak gerekiyor

zeyyyn sende yapıstırabılırsın yumurtlama zamanına yakınsınnnn ... Yapıstırın yakılarııııııııııı
bu kacıncı duydugum yakı kullandıkları ay hamıs kalıyorlarrrrrrr

canım adet bitince yapıstırılmıyormu isyan adet bittiği gün yapıstırmıstı:26:bende aldım yapıstırıcam bu gün adetim bitti

anladım canım sen günde kac içiyosun doktor yumurta takibi istedimi sende

Bende aslinda bir sorun yok yumurtaliklarimda sadece ben sansi arttirmak icin kullandim klomeni .. o nedenle dr um takip falan vermedi
bana ..1 aksam 1 Sabah ictim ben... ama arkadaslar gordugum kadariyla genelde 1 hafta sonrasi veya en fazla 10. gun kontrol icin cagiriyor doktorlari

canım adet bitince yapıstırılmıyormu isyan adet bittiği gün yapıstırmıstı:26:bende aldım yapıstırıcam bu gün adetim bitti

evet bende oyle yaptim ... yapistir tam kuyruk sokumunun ust kismindaki bel bosluguna ...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…