Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Canım klomen kullanıyorsun dime sen acayip şişkinlik gaz uyku halsizlik yapıyor kasıklarda ağrı aynı gebelik gibi belirti veriyor

valla hr duyduğumu yapıyom bu ay soğan kürü yapcamm haftasonunu bekliyorum arkasınada bi incir kürü patlatacamm olursa artık olur napim valla elimden geleni yapayımda gerisi Rabbim c.c. e kalmış benim eşim cok istiyor bebek inş olur...oda duyarsızlaştı artık vallahi hamileyim desemm bebek doğana kadar inanamayacak kimyasaldan sonra ikimizde öyle olduk hmile olsam ilk başta cok sevinemem kalp atışınmı duyarsam anca öyle...anestezili yaptırmayın diyorlar yaaa bende cok korkuyorum ama yorumlardan baktımm 5 dk lık bi acıymış kiminin hiç acımıyomuş bile muayene gibi oluyomuş ama yinede korkuyomm

bende kürleri çok duydum ama rahim filmi dedi ya oyüzden belki yapmam ama bi bakalım ne var ona göre belki bende soğan kürüyle başlarım belki benim de eşim çok istiyorr ahhh ahhhaynen canım gideyim bana hamilesin desin ben inanırım yoksa şuan acabalarla sıkıldım inandırıcılığı da kalmadı aynen canım Rabbim hayırlısını versin kız bende duydum eğer tüp kapalıysa caıyor diolar açıksa acısı olmuyormuş bilmiyorumki anestezili niye yaptırmayın demişlerki aslında bişiyi yok ben duymadım yani zararlı olduğunu ama bilmiyorumki şimdi herkes bişi söylüyo yaaa ufff insan naapcağını da şaşırıyor

Canım klomen kullanıyorsun dime sen acayip şişkinlik gaz uyku halsizlik yapıyor kasıklarda ağrı aynı gebelik gibi belirti veriyor

evet canım kullandım bitti benim işte cumartesi bakalım artık ya doğru söylüyorsun da benim göğüslerim şişer ağrırdı bi on gün önce hiç öyle bişi olmadı bu defa dediğin gibi mutlanmasammı ne

bende cok korkuyomm ama anestezide iyi bişey değil yaa 5 dklık şey içinde değmez diyorum ama korkuyprum daa inş o süreçlere gerek kalmaz..ne kadardır bebiş istiyorsunuz ne kadarlık evlisin canımm

bende cok korkuyomm ama anestezide iyi bişey değil yaa 5 dklık şey içinde değmez diyorum ama korkuyprum daa inş o süreçlere gerek kalmaz..ne kadardır bebiş istiyorsunuz ne kadarlık evlisin canımm

canım 19 aylık evliyiz bi buçuk senedirli istiyoruz geçen sene bi doktora gittim hiç bir sorunumuz yok eşimin de benim de bana klomen vrdi aşılama yapalım dedi ben daha ilk ya yok dedim 8 ay hiç bi doktora gitmedim sonra başka doktora gittim film dediler sonra bilinmiş bi doktor vardı burda adı çok duyulmuş iyi bi doktor gerçekten güveniyorum doktoruma oda klomen dedi sonra film çekelim dedi eğer cumartesi kırmızı görmezsem ne ala yoksa film çekilecek canım

canım sen kaç yıllık evlisin ne zamandırlı istiyorsun

bende 18 aylık evliyim bizde 1 yıla yakındır istiyoruz sadece 1 kere kimyasal gebelik oldu..başkad tık yok....bende sorun yok şükür ama eşimin değerlerinde az da olsa sorunlar var bizde gec öğrendik doktora gitmediğimiz içinn şimdi bu 2 aydır düzenli gidiyorum hayırlısı inşş.

hayırlısı olsunda inşallah canım Rabbim eşineoe sanada şifa versin canım dua ediyorum sizleree inşallah Rabbim gönlümüzdekini bize hayırlı eyler Rabbimin nezlindeki en heyğrlğ evlatları nasip etsin bize sana hamilelikle ilgili belirtiler yazdım ya sence ne diyosun canım olabilirmi öztürk klomende yapıyor dedi ama klomen biteli bi buçuk hafta oldu acaba isyandada oldumu ateşlenme gaz filan

bu arada kimyasal gebelik kese var çocuk yok öyle oluyor dimi

bu arada kimyasal gebelik kese var çocuk yok öyle oluyor dimi

yok canım öyle olmuyor kese oluşmuyor henüz yumurta dölleniyor hcg salgılanıyor ama bebek rahime tam tutunamadan atılıyor vücut tarafından..canım klomen cok ağır bi ilaç cok belirti ypıyor dediğim gibi bunları hiç kafana takmaa en büyük belirti adet gecikmesi canımmm tek belirti olarak bunu say çünkü soğu şey psiklojikte olabiliyor ama olmyabiliyor da..ben diğerinde gebe olduğumu göğüslerimin cok büyümesinden ve acımasından birde sık sık idrara çıkmadan anlamıştımm psiklojikmi diye düşünürken adetim gecikti ve testlerim pozitif cıktı..ama dediğim gibi en büyük belirti adet gecikmesi canımmm :129:

doğru söylüyonsun umutlanmadan beklemek en iyisi canım umarım ikimiz içinde güzel olur yarın doktora ne zaman gitcen sen

ayy çok gıcık yaa uff:))))))))varmı sende belirtiler peki

Valla canim belirti midir bilmiyorum. Göğüs uclarim aciyo bir haftadir. Dun sabah da belim agriyodu hastalancam gibi ara ara da kasiklarim agriyo gelen giden yok henuz cuma gunu benim de bekliyorum. Zaman yaklastikca insan tuhag hissediyo test yaptirmay da korkuyo.. sende var mi belirti

bi sürü belirti varda ben klomen kullandığım için neyin belirtisini yaşıyorum onu bilmiyorumo yüzden cumartesi olsun nolursa olsun yahuuuseninde inşallah hayırlısı olur benimde cuma günü yaz bakalım sonucu cumartesi de yazarsın ben pazartesi yazarım ne olduğunu sen klomen kullaandınmı

Kullandim klomen catlatma ignesi de oldum ilk ayim bu tedavide. Insallah bebislerimiz yolladir :))) test ne zaman yaptircan peki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…